CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Katalog chovatelů, pěstitelů...

+ Přidat stránku do katalogu

Flat Devils

Savci / Psi
Chovatelská stanice německých boxerů a francouzských buldočků.

Velký švýcarský salašnický pes

Savci / Psi
Tříbarevný, statný pes silných kostí a dobrého osvalení. Přes svoji velikost a hmotnost prokazuje vytrvalost a dobrou pohyblivost. Pohlavní výraz psů a fen je výrazně odlišen.Jistý, pozorný, ostražitý a nebojácný v běžných každodenních situacích. Dobromyslný a přítulný k důvěrně známým osobám, sebejistý vůči cizím; střední temperament.

Chov morčat s PP od Eviky

Savci / Drobní savci
Chovatelská stanice morčat zabývající se plemeny rex, hladké z krátkosrstých plemen a z dlouhosrstých chováme plemena texel a merino. Co plemeno, to jiná barva.
Sídlíme na Vysočině u krásného města Telče.

Web o kočkách a pro kočky

Savci / Kočky
Na těchto kočičích stránkách najdete vše o kočkách , plemenech koček , jejich chovu , péči a stravě.
Články o kočkách , zajímavosti , pozvánky na výstavy koček, přes 250 registrovaných chovatelských stanic koček, více než 750 fotografií vašich koček, inzerci koček a další informace o kočkách.Stránky naší chov.stanice tureckých angor Jastycat.CZ

Teráriá a akváriá na mieru

Terarijní zvířata / Plazi
Vároba terárií a akvárií na mieru podla vašich predstáv..

* * * M O R Č A T Á * * *

Savci / Drobní savci
CHS MiniZOO u Garfilda celoročne predáva ušľachtilé krátkosrsté morčiatka. Plemená: HLADKÉ, CRESTED, US TEDDY, SKINNY, GÉNOVÝ SKINNY. Na mazlíčkov i do chovu s PP, VP. 100% zdravotný stav.
Fotá a info:
www.MiniZOOuGarfilda.blogspot.com
tel.: 0903 749 947.

Strašilky, brouci, šneci, ...

Bezobratlí / Brouci, motýli, kudlanky, strašilky
-stránky o zvířatech které chovám
-strašilky, achatiny, zlatohlávci
-fotky a základní informace k chovu
-nabídka přebytků

Dharmapala & Laspro

Savci / Psi
Chovatelské stanice Tibetských dog, úzce spolupracující v odchovu štěňat původního typu Tibetského mastiffa. Chov a výběr ideálních chovných jedinců, propagace plemene.

Kubíček-jorkšírský teriér

Savci / Psi
Vítejte na našem novém webu!! Zde se dozvíte spoustu zajímavostí s jorkšírkem Kubou. Také se dozvíte,že jde s jorkšírem cvičit agility,poslušnost............... A spoustu dalšího.

Hanáček-chov.st.basenji

Savci / Psi
Zabýváme se chovem psů plem.basenji - výhradně s PP už asi od roku 1997

King Charles španěl

Savci / Psi
CHS z Valldemose se zabývá chovem málopočetného dlouhosrstého plemene King Charles španěl. Náš chov je založen na importech z kvalitních chov.stanic Evropy a USA a na vlastních odchovech. Cílem je odchov zdravých, sebevědomých a šťastných štěňátek, která se co nejvíce přibližují standartu plemene.

Azrag Bey * CZ Ragdoll

Savci / Kočky
Ragdoll kočky
Rodinná chovatelská stanice z Plzně. Věnujeme se pouze chovu ragdollů a to výhradně v domácím prostředí.
Naší prioritou je odchovávat zdravé, harmonické a nádherné ragdolly s báječnou povahou, pro ty z Vás, kteří touží mít doma nejúžasnějšího, mazlivého a láskyplného čtyřnohého přítele s hedvábnou srstí a fascinujícíma modrýma očima.

moje papagaje

Ptáci / Okrasné ptactvo
Na tejto stránke nájdete prezentáciu môjho chovu exotického vtáctva.Dozviete sa tu ktoré druhy papagájov chovám,ako sa o nich postarať, novinky v mojom chove,termíny niektorých búrz, mnoho odkazov na zaujímavé stránky, inzerciu atď....

Maine Coon - CHS Redi Cats, Sk

Savci / Kočky
Naše CHS je zaregistrovaná vo FIFe a zaoberáme sa chovom ušlachtilých mačacích obrov - druh MCO - mainská mývalia mačka .
Naše mačičky žijú s nami volne v celom dome, sú zvyknuté na deti, psa morské prasiatko a vodné korytnačky. Mačičky sú pravidelne očkované a testované a mačiatka od nás odchádzajú vo veku 14 týždňov úplne socializované, rozmaznané, riadne zaočkované, odčervené a očipované.

Y-Asmine.cz

Savci / Kočky
Chovatelská stanice perských a exotických koček.

Český klub chovatelů agapornisů

Ptáci / Okrasné ptactvo
Zájmové sdružení chovatelů zaměřených na kvalitní chov agapornisů v naší republice, možnost členství, standardy, výstavy, zájezdy, klubové kroužky ...

chov vtáčkárov

Bezobratlí / Pavouci a štíři 
http://www.adispiders.estranky.cz/clanky/links/links