CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Katalog chovatelů, pěstitelů...

+ Přidat stránku do katalogu

Náš chov

Ptáci / Okrasné ptactvo
Zde se můžete podívat na náš chov papoušků

Teddy, beránci a angory

Savci / Králíci
Jsme zájmový chov zakrslých králíčků různých plemen ať už krátkouchých nebo beránků. Uznaných i neuznaných plemen. Nově též teddy beránků. Dále u nás najdete i raritu v podobě černých angor a angor s černou ruskou kresbou. Pevně věříme, že si u nás každý vybere toho svého ušatého kamaráda.

LÉČITEL ZVÍŘAT

Chovatelské potřeby, krmiva, služby / Služby 
JASNOVIDEC MARTIN WSZOLEK:
LÉČITEL ZVÍŘAT

Chovatelská stanice "PIBARO"

Savci / Psi
Naše chovatelská stanice chová v současné době aktivně dvě plemena psů - mops a americká akita.Odchováváme velmi kvalitní štěňata, zdravá s celodenní péčí.Na výstavy nebo jen jako společníky.Po domluvě se můžete přijet podívat.

Chovná stanice KingYork Bohemia

Savci / Psi
Naše chovná stanice se zabývá chovem jorkšírských teriérů.

Naši papoušci

Ptáci / Okrasné ptactvo
Stránky věnované našim papouškům-pro chovatele,milovníky cizokrajného ptactva a dalším,nejen zájemcům o papouščí mláďátka z vlastního chovu :-)
\"NIČÍM SE NEZNEPOKOJUJ,NIČÍM SE NERMUŤ,VŠECHNO POMÍJÍ.JEDNO SE ALE NEMĚNÍ.MÁŠ-LI V SRDCI PAPOUŠKA,NIC TI NECHYBÍ,JEHO LÁSKA STAČÍ...\"

Magic Pleasure*SK

Savci / Kočky
Magic Pleasure, SK

je malá chovateľská stanica perzských a exotických mačiek založená v apríli 2005, registrovaná vo FIFe.

V súčasnej dobe máme troch kocúrov, tri mačky a jedného kastráta. Všetky sú chované vo vynikajúcich podmienkach, dostávajú kvalitné značkové krmivá, sú pravidelne vakcinované, sú zdravé, majú prístup do celého bytu. Nemáme klietkový odchov. Majú veľmi prítulné, hravé a maznavé povahy, výborne sa medzi sebou znášajú. Venujeme im všetok náš voľný čas, preto netrpia nedostatkom lásky.

Tera-animals

Chovatelské potřeby, krmiva, služby / Chovatelské potřeby
Chov barevných forem elaphe guttata, lampropeltis a krajt, prodej odchovů, články, manuály k chovu některých druhů hadů, pomoc začátečníkům...

Westernová sekce

Savci / Koně
Westernová sekce zabyvající se chovem koní plemene American Paint Horse a American Quarter Horse... a chovem australského honáckého psa.

AGITORE

Savci / Psi
Ch. s. zaměřená zatím pouze na chov Belgického ovčáka malinois, ale možná nezůstaneme pouze u tohoto plemene:-)...

Chov šneků achatina a českých plžů

Bezobratlí / Brouci, motýli, kudlanky, strašilky
Zveme vás k návštěvě našeho webu ! Určitě se mrkněte, najdete tam spoustu informací o chovu jak achatin tak i českých šneků ( hlemýžď, páskovky, ...). Podrobně se seznámíte s chovem, potravou a zacházením se šneky, najdete několik článků na růzdná témata ( jak šneka přenášet, fotit, jak si vybrat zdravého a aktivního, ...). Mimo jiné na stránkách najdete také inzerci, fotogalerie, druhy šneků a prezentaci našeho chovu ( o každém našem šnekounovi nějaké info+fotka). Těšíme se na vaši návštěvu

Chovatelská stanice Lovely Mouse

Savci / Drobní savci
Zabývám se chovem laboratorních myšek. Převážně se siamese znaky,long hair myšek a do budoucna rozet, blue burmese a jiných barev. Myšky ode mě odcházejí v dobrém stavu, selektivně křížené, není-li uvedeno jinak. Myšky dostavají výpis předků nebo průkaz původu.

Jorkšířský teriéři a čivavy

Savci / Psi
Vítáme Vás na našich stránkách
které se zabývají chovem a prodejem jorkšírských teriérů (jorkšírů) a čivav. Jsme velice potěšeni, že jste k nám zavítali a zároveň věříme, že zde naleznete veškeré informace jorkšírech a čivavách, které hledáte. Stránky jsme připravili tak, aby byly přehledné, snadno ovladatelné a tudíž je mohlo využívat nejširší spektrum naší populace zabývající se chovem a prodejem.

Chovatelská stanice "HAMISTU"

Savci / Psi
-chovatelská stanice AMERICKÝCH KOKRŠPANĚLŮ a TIBETSKÝCH DOG, založená v roce 1996, nacházející se v malebném máchově kraji pod hradem Bezděz. Odchováváme štěňátka v domácím prostředí s celodenní péčí.Více na našich stránkách: http://hamistu.wz.cz či telefonicky- mob: +420 602808521

Formenos Gil - ch.s. landseerů

Savci / Psi
Chovatelská stanice landseerů, nacházející se v malebné kotlině moravskoslezských Beskyd. Landseer je pes impozantního vzhledu, má ušlechtilou povahu a všude, kde se objeví, strhává na sebe pozornost.Miluje svou rodinu, je přátelský a hravý, ve vodě je jako doma.

TEDDY, HEM, NO

Savci / Králíci
Zabíváme se chovem teddy králíčků, hermelínků modrookých a jejich kříženců. Zároveň se chystáme uchovnit naše fenky německých ovčáků :-)

Jack Russel Terrier Beagle Něm.ovčák

Savci / Psi
WEINLINIE & Z ATAROVA DVORA - chovatelské stanice, zabývající se chovem plemene německý ovčák, beagle a nyní také Jack Russel Terrier/we breed german shepherd, beagle and now we bred Jack Russel Terriers