CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Kolie dlouhosrstá

Savci / Psi inzerce psů
16/06/2014 08:50
Kolie dlouhosrstáZadám štěňata kolie dlouhosrsté s PP. Všechny jsou DNA - MDR1 +/+, DM+/+, PRA-crd2 +/+ a některá CEA carrier. Chovatelský servis a veškeré náležitosti (očkování, pasy, čipy, výbava, DNA vyšetření rodičů i štěňat je u nás samozřejmostí): Lovley Larry Sir vom Brüggener-Land -CEA, PRA, KAT free, CEA DNA Carrier, MDR1+/+, DM+/+, PRA-rcd2 +/+ HD A, ED 0/0 (V1, VT. KV, CAC). Matka: Arlenn Fredina Agi - CEA DNA affected, MDR 1 +/+, DM +/+, PRA-crd2 +/+ (V1, VT, CAC, KV, Vít. spec. v). Otec je import a další informace a fotografie najdete na http://www.fredinaagi.cz/
Typ: Prodám, Lokalita: Fulnek Ceska Republika
Jméno, přijmení: Karin Holainová (http://www.fredinaagi.cz/)
Kolie dlouhosrstáKolie dlouhosrstáKolie dlouhosrstá

americký stafordšírský terier

Savci / Psi inzerce psů
16/06/2014 04:21
americký stafordšírský terierAmerický stafordšírský terier štěnátka-2 pejsci vlevo a 2 fenečky vpravo co mají 8 týdnů -jsou očkovaná a 3x odčervená, čekají na nové majitele.soc.návyky.granulky hills.k odběru ihned.cena 4000kc.tel 722243813.
Typ: Prodám, Lokalita: Brno Ceska Republika
Jméno, přijmení: kaja malina

Čivava krátkosrstá s PP

Savci / Psi inzerce psů
15/06/2014 18:18
Čivava krátkosrstá s PPHlásím ,že jsem na PRODEJ ,jsem s PP ,očkovaný a očipovaný ,odčervený,ale pouze budu jako Váš hlavní mazlík ,rád budu spát v postýlce a chodit na procházky ,na výstavy a do chovu nejsem ,ale mě to neva a čekám na nové moooc hodné páníčky ! Po dohodě s námi se na mě přijedte podívat ,Vás rád uvidím ,a snad Vás okouzlím ,jsem líbací a mazlící mimčo !Jsem pouze na MAZLÍKA !!!!
tel.730100663
Typ: Prodám, Lokalita: neveklov Ceska Republika
Jméno, přijmení: hana.libichova
Čivava krátkosrstá s PPČivava krátkosrstá s PPČivava krátkosrstá s PP

Britská tečkovaná koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
15/06/2014 16:52
Britská tečkovaná koťátka s PPNabízíme britská tečkovaná koťátka s PP po velmi pěkných rodičích. K odběru budou na konci srpna, kompletně odčervena a naočkována, plně socializována, zvyklá na malé děti. Kočkám věnuji velkou část svého volného času, koťátka od nás odchází nesmírně milá a pořádně vymazlená. Na cestu do nového doma dostávají malou výbavičku, oblíbené jídlo, hračku, kleštičky na drápky. Pokud hledáte nádherného plyšového mazlíka, neváhejte nás kontaktovat.
Typ: Prodám, Lokalita: Hodonín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Andrea Náležinská (http://www.wildvictoria.cz)
Britská tečkovaná koťátka s PPBritská tečkovaná koťátka s PPBritská tečkovaná koťátka s PP

králík Hyla

Savci / Králíci inzerce králíků
15/06/2014 16:26
Prodám samice Hyla k chovu masné plemeno stáří 2,5 měsíce
Typ: Prodám, Lokalita: Sluhy Ceska Republika
Jméno, přijmení: Petr Polanecký

americký stafordšírský terier

Savci / Psi inzerce psů
15/06/2014 11:45
americký stafordšírský terierAmerický stafordšírský terier-2 pejsci vlevo a 2 fenečky vpravo co mají8 týdnů a jsou očkované a 3x odčervené čekají na nové majitele.soc.návyky.granulky hills.k odběru ihned.cena 4000,-kč.
Typ: Prodám, Lokalita: brno Ceska Republika
Jméno, přijmení: kaja malina

Příměstský tábor u koní v Šumperku

Savci / Koně inzerce koní
14/06/2014 20:52
Příměstský tábor u koní v ŠumperkuPříměstský dětský tábor je vhodný pro děti od 7 do 12 let, kteří mají rádi přírodu a hlavně koně. Začátek programu na ranči je každý den v 08:00 a ukončení 18:00. Můžete děti vozit autem, nebo využít MHD linky č.1, která zastavuje jen pár kroků od nás. Každý den péče o koně a 2x denně jízdy na koních. Hry,noví kamarádi a hlavně zábava. 3x denně strava + pitný režim. K dispozici jsou dva turnusy, v termínu 18/8-22/8 a 25/8-29/8. Cena za jeden turnus je 3.000,- na dítě.
Podrobnější informace se dozvíte na našich stránkách: www.ranchviktorie.cz. Pokud máte jakékoliv dotazy prosím obraťte se na Veroniku Jonovou (vedoucí programu) na tel. číslo: 774 21 00 19
Těsíme se na Vás
Typ: Prodám, Lokalita: Šumperk Ceska Republika
Jméno, přijmení: Petra (http://www.ranchviktorie.cz)

Čivava krátkosrstá s PP

Savci / Psi inzerce psů
14/06/2014 20:09
Čivava krátkosrstá s PPNA PRODEJ - FOR SALE -GIRL!!!! Olwi -Levandulový sen
Registry: FCI Czech
otec/Sir C.I.B. MultiCh. GCh. JESS SATYA (C.I.B., Šampion ČR, Grandšampion ČR, Šampion Rakouska, Šampion Maďarska, Šampion Slovinska, Šampion Chihuahua Klub CR, Grandšampion Chihuahua Klub CR, Šampion Chihuahua Club Austria, Cruft´s qualification, L/P 0/0)
matka/Dam CONNYS LEVANDULOVÝ SEN
Holčička je velmi milé , veselé ,přátelské a velmi temperamentní/lively povahy i jako domácí mazlíček ,skus 6/6,nůžky ,očkovaná/vaccinated, čipovaná/chiped , ihned k oběru !
tel.730100663
hana.libichova@seznam.cz
Typ: Prodám, Lokalita: neveklov Ceska Republika
Jméno, přijmení: hana.libichova

Pudl toy apricot s pp

Savci / Psi inzerce psů
14/06/2014 18:32
Pudl toy apricot s ppChovatelská stanice nabízí k prodeji dvouměsíční psíky po výborných rodičích s tituly. Vhodní do chovu nebo jen pro radost. Cena dle kvality štěněte od osmi tisíc. Očkovaní, čipovaní
Bližší informace na facebooku Greka Nova
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jitka Gregorová

Pomohu s ježděním, hlídáním a péči o koně.

Savci / Koně inzerce koní
14/06/2014 18:27
Dobrý den, Sháním majitelku koně,která kvůli obtížení v práci a doma nemá dosatek času věnovat se svému koníkovi a bojí se,že nemůže koníkovi věnovat dostatek času,lásky,péče o něj a tréninku. O svých letních prázdninách vám pomůžu s vašim koníkem,aby jste byla spokojená. Mám 4 roky zkušenosti a praxe u koní. Je mi 13 let,jsem spolehlivá a budu vám dobrou pomocnicí. Kontaktujte mě na mail: krupinskaya.tatiana@gmail.com
Děkuji.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Taťjana Krupinskaya