CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Brazilská Fila - štěňata s PP

Savci / Psi inzerce psů
18/06/2014 17:24
Brazilská Fila - štěňata s PPpo výborných,výstavně velmi úspěšných rodičích z nepříbuzného zahraničního spojení.Očkovaná,odčervená,čipovaná s EU pasem.Odchována v rodině s celodenní péčí,socializovaná.Chovatelský servis vč.kupní smlouvy samozřejmostí.Brazilská Fila je vynikajícím rodinným společníkem milujícím svou rodinu,nekompromisně hlídá.Nezávazná návštěva vítána.Odběr možný ihned.
Typ: Prodám, Lokalita: Kutná Hora Ceska Republika
Jméno, přijmení: odkrenovky

Štěňata flat coated retrievera s PP

Savci / Psi inzerce psů
18/06/2014 13:12
Štěňata flat coated retrievera s PPChovatelská stanice Griffella nabízí černé fenky z kvalitního zahraničního (ojedinělé spojení dvou skandinávských rodokmenů) spojení. Oba rodiče jsou v chovu již prověřeni s perfektními výsledky. Otcem je norský pes Fab Fours Feel The Wind - nejlepší výstavní FCR pes v Norsku pro rok 2013, pravidelně využívaný v lovecké praxi. Matkou je importovaná fena Compendio All The Best, mnohonásobná šampionka krásy a práce, vlastnící i certifikát na canisterapeutickou zkoušku. Pro naše štěňátka hledáme hlavně pevné zázemí a milující rodinu, pro kterou bude pejsek především plnohodnotným členem rodiny. K odběru budou cca začátkem prázdnin. Všechna štěňátka budou řádně očkovaná, odčervená a domů si ponesou průkaz původu, pet pas + spoustu dalších věcí, ale hlavně doživotní chovatelský servis! Nezávazná návštěva vítána. Více na www.griffella.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 9 - Letňany Ceska Republika
Jméno, přijmení: Iveta Řezníčková (http://www.griffella.cz)
Štěňata flat coated retrievera s PPŠtěňata flat coated retrievera s PPŠtěňata flat coated retrievera s PP

Prodáme štěňata něm. ovčáků s PP

Savci / Psi inzerce psů
18/06/2014 10:59
Prodáme štěňata něm. ovčáků s PPProdáme !špičková! štěňata německých ovčáků s průkazem původu. Pouze fenečky. Jsou černé s rezavými znaky. Rodiče štěňátek jsou exterierově i sportovně vedeni. Předpoklad vynikajících povah. Odběr na konci června 2014. Více informací po telefonu, a nebo na webových stránkách www.da-kr.cz. Matka - Fany Da-Kr, otec Qvenn z Krupičkova mlýna.
Fotky štěňátek jsou na rajčeti - danajirka - Fany Da-Kr - Qvenn z Krupičkova mlýna. Odkaz na rajče je i na webových stránkách.
Typ: Prodám, Lokalita: Krásná Lípa Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jiří Štěrba (http://www.da-kr.cz)
Prodáme štěňata něm. ovčáků s PPProdáme štěňata něm. ovčáků s PPProdáme štěňata něm. ovčáků s PP

Daruji fenku labradorského retrívra

Savci / Psi inzerce psů
17/06/2014 18:12
Daruji fenku labradorského retrívraDarujeme jen do dobrých rukou 7 letou fenku labradorského retrívra.Fenka je světlé barvy a jmenuje se Megí.Je klidná a je zvyklá venku.Nejraději k domku se zahradou.Bližší info. na tel.739 400 432.
Typ: Vyměním, Lokalita: Sušice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jana Pousková

Maďarský krátkosrstý ohař - štěně s PP

Savci / Psi inzerce psů
16/06/2014 19:59
Maďarský krátkosrstý ohař - štěně s PPProdám štěňata MOK s PP ze spojení matka: Abra Hostýn Hunter (Česká šampiónka, CACIT), otec: Vadászfai Eros. Odběr začátkem července. Předpoklad exterierových a loveckých kvalit. Vhodná pro myslivost i jako rodinný společník. Kontakt: Tomáš Fous tel. +42060349691, Web: www.locura-kennel.com
Typ: Prodám, Lokalita: Hustopeče Ceska Republika
Jméno, přijmení: Tomáš Fous (http://www.locura-kennel.com)
Maďarský krátkosrstý ohař - štěně s PPMaďarský krátkosrstý ohař - štěně s PPMaďarský krátkosrstý ohař - štěně s PP

Cavalier King Charles Spaniel

Savci / Psi inzerce psů
16/06/2014 18:15
Cavalier King Charles SpanielChovateľská stanica ponúka šteniatka s PP ako milých spoločníkov a maznáčikov, aj na výstavy po výstavne úspešných a zdravotne testovaných rodičoch. Šteniatka sú očkované, odčervené, s FCI pedigree. Viac na www.bielydemon.sk, Email: bielydemon@gmail.com, tel. 00421905632152. Cena za štěňátko na dotaz.
Typ: Prodám, Lokalita: Svatý Jur (SK) Slovenska Republika
Jméno, přijmení: Ingrid Mikulášová (http://www.bielydemon.sk)
Cavalier King Charles SpanielCavalier King Charles Spaniel

Prodám zařízení a klece pro chov činčil jihoam.

Savci / Kožešinová zvířata inzerce kožešinových zvířat
16/06/2014 14:22
Prodám zařízení a klece pro chov činčil jihoam.Prodám zařízení a klece pro chov činčil jihoamerických.
- odstavné 2-klece. - 20 ks.
- chovné 2-klece - 10 ks.
Jedná se o již používané zařízení, ale velmi dobrém stavu. Při prodej jako celek, množstevní sleva.
Dále prodám plastové boxy s kryty pro chov křečíků džungarských a drobných hlodavců /30 ks/ a skleničky pro napaječky 150ml /150 ks/. Tel. 723149056.
Prodám mladé činčily na ochočení a velmi kvalitní do chovu - standard a barevné mutace /ebony, black velvet/. Začínajícím chovatelům poradím. Web: http://www.websmart.cz/cincily-urbanec
Typ: Prodám, Lokalita: Brozany u Pardubic Ceska Republika
Jméno, přijmení: Josef Urbanec (http://www.websmart.cz/cincily-urbanec)

Prodám miminka zakrslých králíčků teddy a beránků

Savci / Králíci inzerce králíků
16/06/2014 13:09
Prodám miminka zakrslých králíčků teddy a beránkůsatén + rex, výběr z několika vrhů, jsou přeléčeni proti kokcidiím, od čistokrevných rodičů z kvalitních chovných stanic, vhodní na mazlíčka i do chovu. V případě zájmu vystavím rodokmen. Cena od 300 Kč podle pohlaví a kvality.
Typ: Prodám, Lokalita: Most Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ludmila Sáblová (http://www.teddy-most.cz)
Prodám miminka zakrslých králíčků teddy a beránkůProdám miminka zakrslých králíčků teddy a beránkůProdám miminka zakrslých králíčků teddy a beránků

Prodám zakrslého králíčka beránka rexe

Savci / Králíci inzerce králíků
16/06/2014 13:03
Prodám zakrslého králíčka beránka rexesamečka s VP, barva japanovitá, vhodný do chovu i na mazlíčka, je hodný, nechá se hladit, rád se probíhá volně po zahradě. Do dobrých rukou za symbolickou cenu.
Typ: Prodám, Lokalita: Most Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ludmila Sáblová (http://www.teddy-most.cz)

Nádherná štěňátka - Havanského psíka

Savci / Psi inzerce psů
16/06/2014 12:13
Nádherná štěňátka - Havanského psíkaNabízím nádherná štěňátka Havanského psíka s PP (5 holčiček a 4 kluci), očkované, odčervené, čipované, náležitě rozmazlené, odchované v rodině, čistotné - naučené na plenu. Zvyklé na děti a kočky. Po krásných, zdravých a výstavně úspěšných rodičích. Zahraniční krytí. Velký předpoklad pro úspěšný další chov. Krásná srst, jsou zvyklý na děti a na ostatní psy. Havanský psík nelíná, je vhodný pro alergiky. Očkovací průkaz a kupní smlouva samozřejmostí. Odběr možný koncem června. Tel: 777 265 653, Email: svycari@seznam.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Kostelec nad Černými lesy Ceska Republika
Jméno, přijmení: Kateřina Nováková
Nádherná štěňátka - Havanského psíkaNádherná štěňátka - Havanského psíkaNádherná štěňátka - Havanského psíka