CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Český horský pes

Savci / Psi inzerce psů
03/03/2020 10:29
Český horský pesČeský horský pes. Poslední 3 pejsci, vhodní k chovu!!! Prodáváme štěňátka s průkazem původu. Matka Bára z Chřibského úpatí je ve výstavních kruzích velice úspěšná - Český Grand šampion. Otcem Ori Růžová zahrada je krásný mohutný pes je typickým představitelem tohoto plemene. Povaha obou rodičů vyrovnaná a milá. Štěňátka budou v době odběru (březen 2020). Startovní balíček, očkování, čipování. Návštěvy vítáme.
Typ: Prodám, Lokalita: Olomouc Ceska Republika
Jméno, přijmení: Stanislav Škovran
Český horský pesČeský horský pesČeský horský pes

Minamoto Kensha bere záznamy

Savci / Psi inzerce psů
03/03/2020 07:04
Minamoto Kensha bere záznamyAkita-inu - ch. s. Minamoto Kensha přijímá záznamy na štěnda s předp. datem porodu 12.3.2020. Rodiči jsou povahově výborní, výstavně úspěšní, v červeném zbarvení, zdravotně naprosto v pořádku /oba rtg. DKK A otec: Aruto Go Asagiri /res. CACIB, CAC, vítěz třídy mladých . M: Gúzóka Gaki Ken Amana/ Ch of BG, 2x CACIB, 3x res. CACIB, 7x CAC . K odběru budou po polovině května, nejlepší doba na socializaci v novém domově. Samozřejmostí je chovatelský servis. Nezávazná návštěva vítána.
Typ: Prodám, Lokalita: Hrádek Ceska Republika
Jméno, přijmení: Bohuslava Mičulková
Minamoto Kensha bere záznamyMinamoto Kensha bere záznamy

Bígl - štěňátka

Savci / Psi inzerce psů
02/03/2020 15:58
Bígl - štěňátkaBígl -29. února 2020 se nám narodilo 7 krásných štěňátek, 4 kluci (2 trikolorní, 2 bikolorní) a 3 holčičky (2 trikolorní, 1 bikolorní). Štěňátka budou k odběru v druhé polovině dubna, s PP, odčervená, očkovaná, čipovaná a s balíčkem na cestu. Chovatelská stanice: Pod Vargačem . Datum nar. 29.2.2020 . O: It´s a Snip z Vrbové Lhoty (CAJC, BOB, Junior BIG, 2x CAC CZ, BZH v 1.ceně) . M: Kazi z panství Offenheim (CAC, res.CACIB, zkoušky BZ ve 2. ceně) . Přijímáme rezervace. 18 tis.
Typ: Prodám, Lokalita: Dobříš Ceska Republika
Jméno, přijmení: Hana Králová

Velký švýcarský salašnický pes

Savci / Psi inzerce psů
02/03/2020 08:24
Velký švýcarský salašnický pesŠtěňata velkého švýcarského salašnického psa s průkazem původu nar. 15.1.2020, odběr od 7.března 2020. Velký švýcar je rodinný pes, miluje děti i ostatní zvířata. Štěňata mají předpoklad vyrovnané povahy, dobrých kloubů atd. Srst je téměř bez údržby. Jsou odčervená, očkovaná, čipovaná, zdravotně pojištěná, mají pasport atd .. na dotazy typu, kolik stojí štěně nebudu odpovídat. Volejte, prosím, jen skutečně vážní zájemci. Děkuji. Více informací na tel 603 925353.
Typ: Prodám, Lokalita: Brno Ceska Republika
Jméno, přijmení: Alena Šustová
Velký švýcarský salašnický pes

Australský ovčák s PP

Savci / Psi inzerce psů
01/03/2020 15:18
Australský ovčák s PPV Chovatelské stanici Bueno Cherokee se 1.2.2020 narodilo 5 krásných štěňátek.
4 x Red-tri pes , 1 x Red-tri fena. Štěňátka jsou k dispozici pouze pro vážné zájemce o toto plemeno.
Všechna štěňátka jsou po rodičích prostá všech genetických vad, které toto plemeno postihuje, tj.: CEA, PRA, HSF4, CMR1, MDR1, Lokus D, MH, HUU, DM, CD, NCL6, vše N/N.
Zájemci si mohou vybrat jak štěňátko s dlouhým ocáskem tak i bez. Mají předpoklady pro chov, výstavy, sport nebo budou výbornými rodinnými mazlíky.
Oba rodiče mají velice vyrovnané a přátelské povahy jsou plnochrupí s nůžkovým skusem, mají dobře stavěné silné kostry, správné úhlení končetin, výborně nasazené uši, pěkné syté barvy. Oba mají DKK, DLK, PL, OCD 0/0 a páteř bez nálezu.
Matka: Ch., Grand Ch. Joys Medvědí tlapa
Otec: C.I.B., Ch.Kl.,JCh. Quiet Storm
Carcassonne Tolugo „Texas“
Štěňátka budou k odběru začátkem dubna, dostanou do začátku potřebnou výbavičku, pro nové majitele poradenský servis.
Více info na http://www.ranch3r.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Děčín 2 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ranch 3R (http://www.ranch3r.cz)
Australský ovčák s PPAustralský ovčák s PPAustralský ovčák s PP

Daruji kocourka

Savci / Kočky inzerce koček
01/03/2020 14:43
Daruji kocourkaKříženec. Do dobrých rukou daruji vykastrovaného, čistotného kocourka. Stáří 3,5 roku, pravidelně odčervovaný. Je zvyklý spávat na noc v domě, přes den chytá myšky venku. Je zvyklý na psy i kočky. Brno, Kyjov.
Typ: Prodám, Lokalita: Násedlovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Lenka Svobodová
Daruji kocourkaDaruji kocourkaDaruji kocourka

Štěňata slovenského čuvače s PP

Savci / Psi inzerce psů
01/03/2020 14:30
Slovenský čuvač s PP
CHS Bílá kometa zadá štěňátka - pouze kluky, narozena dne 25. 2. 2020.
Matka: Cindy Bratroňské štěstí - Slovenský junior šampion, Český junior šampion, Klubový vítěz 2016, Český šampion, BOB, 10 x BOS, C.I.B - International Champion (DKK A/A) Absolvované zkoušky ZZO, NHAT. Velice hezká, milá a přítulná fenka, zároveň výborný hlídač, vedena k práci s ovečkami, úžasný společník na turistiku.
Otec: Haro Carin dom - (DKK A/A), CAJC 2x, BOJ 1x, CAC 5x, Res.CACIB 1x, Klubový vítěz mladých, Slovenský šampión krásy mladých, Vítěz Evropské speciální výstavy. Mladý, krásný temperamentní pes s výbornou povahou.
Štěňátka budou odčervena, očkována, čipována, vybavená petpasem. Na cestu k novým majitelům si odnesou chovatelský balíček. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí. Jen vážní zájemci. Odběr možný od 25.4.2020. Nezávazná návštěva vítána!
Více na: http://www.bilakometa.cz, příp. na https://www.facebook.com/jaro.pitonak
Typ: Prodám, Lokalita: Budyně nad Ohří Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jaroslav Pitoňák (http://www.bilakometa.cz)

Stafordšírský bulteriér

Savci / Psi inzerce psů
01/03/2020 14:10
Stafordšírský bulteriérChovná stanice King of Bohemia nabízí k prodeji štěňátka pouze do výborných podmínek.Štěňátka budou očkovaná,čipovaná,odčervená,s vystaveným petpasem a výbavou do začátku.
Typ: Prodám, Lokalita: PRAHA Ceska Republika
Jméno, přijmení: Monika Bartkova

Dobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodám

Savci / Psi inzerce psů
28/02/2020 16:09
Dobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodámŠtěňátka dobrmanů s rodokmenem z chovatelské stanice Halit Paša prodám. Rodiče mají aktuálně vyšetřené srdce a další zdravotní testy. Rodiče štěňat mají k sobě nepříbuzné rodokmeny. Štěňátka jsou černí a hnědí pejskové a fenečky s pálením. Mají velmi hezký exteriér. Štěňata jsou socializovaná, zvyklá na ostatní psy, kočky, lidi, děti, kompletně očkovaná, odčervená a čipovaná. Mají základní hygienické návyky a jsou zvyklá na pestrou stravu. Štěňátka jsou vychována v domě se stálým přístupem na zahradu. Chovatelská stanice Halit Paša má dlouholeté zkušenosti s chovem dobrmanů, štěňátka jsou při vyrovnané povaze zároveň temperamentní. Malí vymazlení dobrmánci jsou vhodní do rodiny jako domácí kamarádi, ale hlavně k jakémukoliv sportovnímu vyžití. Chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Jsme připraveni kdykoliv pomoci a poradit. Foto: 22.2.2020 Cena za štěně je DOHODOU. halitpasa@seznam.cz.
Kontaktujte nás nejlépe telefonicky na číslo: 608209292
https://cz.pinterest.com/halitpasajanacechova/
Typ: Prodám, Lokalita: Hradištko 102 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jana Čechová (http://cz.pinterest.com/halitpasajanacechova/)
Dobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodámDobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodámDobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP prodám

Pyrenejský mastin s PP

Savci / Psi inzerce psů
28/02/2020 14:25
Pyrenejský mastin s PPPyrenejský mastin - malá rodinná ch. st. Los Hafanos zadá štěňátka pyrenejských mastinů s PP po zdravých a vitálních rodičích, import. ze Španělska. Otec Damien Dante de la Cabaña de Otaula, HD A/A, PL 0/0, Český Grand Šampion, Český Šampion, Slovenský Šampion, matka Berezi de Sumendi, HD A/A, ED A/A, PL 0/0, Český Junior Šampion, Slovenský Junior Šampion. Hledáme především milující majitele, kteří chtějí věrného ochránce a společníka. K odběru na konci dubna, návštěvy vítány! www.loshafanos.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Břeclav Ceska Republika
Jméno, přijmení: Vendula Pucharová
Pyrenejský mastin s PPPyrenejský mastin s PPPyrenejský mastin s PP