CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Umísťovací výstava koček - Dubeč

Savci / Kočky inzerce koček
06/09/2019 10:13
Umísťovací výstava koček - DubečUmísťovací výstava koček se koná v neděli 15. září v Historickém špejcharu v Praze Dubeč, ulice U Dubečské tvrze 1667. Od 10 do 18 hodin budou na návštěvníky čekat koťata a kočky bez domova. Přímo z výstavy si můžete domů přinést kotě nebo kočičku. Všechna koťata a kočky na výstavě budou očkovaná a dospělé kočky budou kastrované. Je připraven zábavný program pro rodiny s dětmi. Na výstavě se budou prodávat originální rukodělné výrobky. Občerstvení je v areálu zajištěno. Vstupné je dobrovolné.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 2 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dana Javůrková

Prodám štěňátka NO s PP,výběr.chov.

Savci / Psi inzerce psů
06/09/2019 08:43
Prodám štěňátka NO s PP,výběr.chov.NO s PP, 2 fenky, štěňátka NO s PP z výběrového chovu 1.tř.chovnosti. Barva černá se znaky/typ Rex/,Oba rodíče RTG neget. o.MENTOS CETRIO, Klub vítěz, VA1, CAC, bon.5JX1/N, zk. ZVV2, BH. m.LENY RIWAL HOF, V4,bon 5JX/1P,zk.ZVV1. Předpoklad sytého pigmentu a vyrovnaných povah. Vhodná pro výcvik, pro chov nebo jako rodinný mazlíček,ochránce vašeho majetku. Štěňata jsou tetovaná, odčervená, očkovaná+kupní smlouva.
Typ: Prodám, Lokalita: Nový Bor Ceska Republika
Jméno, přijmení: Pavel Slobodník
Prodám štěňátka NO s PP,výběr.chov.Prodám štěňátka NO s PP,výběr.chov.Prodám štěňátka NO s PP,výběr.chov.

Moskevský strážní pes

Savci / Psi inzerce psů
05/09/2019 19:30
Moskevský strážní pesMoskevský strážní pes. Prodám 4mesíční štěně Moskevskýho strážnyho psa... Plně očkovaný..zvyklí na děti.. Cena dohodou
Typ: Prodám, Lokalita: Znojmo Ceska Republika
Jméno, přijmení: Tomáš Hladký
Moskevský strážní pes

Mainská mývalí kočka

Savci / Kočky inzerce koček
05/09/2019 17:44
Mainská mývalí kočkaMainská mývalí kočka - prodej koťátek mainské mývalí kočky - bez PP (kočky), odběr v listopadu. Cena dohodou. Bližší info a rezervace možná na email.
Typ: Prodám, Lokalita: Havlíčkův Brod Ceska Republika
Jméno, přijmení: Helena Grubauerová

Veľký švajčiarsky salašnícky pes

Savci / Psi inzerce psů
05/09/2019 17:26
Veľký švajčiarsky salašnícky pesChovateľská stanica „Balihara Ranch“ FCI s 20 ročnou tradíciou chovu švajč. salaš. psov berie záznamy na šteniatka Veľkého švajčiarskeho salaš. psa nar. 23.8.2019 s odberom koncom októbra - začiatkom novembra po rodičoch Šampiónoch zo špičkových ruských línií, HD- A, B, ED 0/0, OCD 0/0, PL - neg. Otec je už 7 ročný Champ. JrCH. Willoughby from Balihara Ranch, syn krásneho Multi CH., Svetového víťaza ml. Gran Vencedor Centurion, matka je dcéra mohutného Multi CH. GrCH. Sennenhund Rossii Inferno. Cena od 700 EUR a viac podľa individuálnej kvality. Viac info a foto v e-maile Liptajova.jana@mail.t-com.sk, Tel.: 00421 918 850615 http://www.schweizersennenhunde.eu, anglicka verzia
Typ: Prodám, Lokalita: Celá ČR Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jana Štefancová (http://www.schweizersennenhunde.eu)
Veľký švajčiarsky salašnícky pesVeľký švajčiarsky salašnícky pesVeľký švajčiarsky salašnícky pes

DARUJI KOŤATA

Savci / Kočky inzerce koček
05/09/2019 12:23
DARUJI KOŤATADaruji 2 měsíční koťata, 1 kocour třibarevný a 2 mourovaté kočky. Odběr ihned.Koťata jsou naučená na záchod, jsou přítulná,mazlivá a zvyklá na děti.
Typ: Prodám, Lokalita: Frýdek-Místek Ceska Republika
Jméno, přijmení: Daaniel Janečka
DARUJI KOŤATADARUJI KOŤATADARUJI KOŤATA

Boxer - ideální pejsek pro rodinu

Savci / Psi inzerce psů
04/09/2019 12:56
Boxer - ideální pejsek pro rodinuBoxer. Krásná žíhaná fenka s PP, po vynikajících rodičích k odběru. Vychovaná v rodině s dětmi, plně socializovaná, očkovaná, odčervená, čipovaná a kontrolovaná veterinárním lékařem. Výborný exteriér a povaha. Vhodná nejen jako člen rodiny a kamarád, ale mají i na chov a výstavy - není podmínkou. Kupní smlouva, pomoc a rady v začátcích jsou u nás samozřejmostí. Pouze pro seriózní zájemce.
Typ: Prodám, Lokalita: Ústí nad Orlicí Ceska Republika
Jméno, přijmení: Václav Novotný
Boxer - ideální pejsek pro rodinuBoxer - ideální pejsek pro rodinuBoxer - ideální pejsek pro rodinu

Štěňata WELSH TERIERA s PP

Savci / Psi inzerce psů
02/09/2019 20:24
13.08.2019 - Štěňata welsh teriera
CHS ze Sádeckého údolí nabízí štěňata welsh teriéra ze spojení M: ALMA z Kuního dvora, v37cm,plnochrupá, nos 4, ZV, LZ, BZ vše I.c., ZN 84 b, JCH KCHT, JCH ČR, CH ČR, CH ČMKU, Grand CH ČR, CACIB, BOJ, BOS,BOB, kvalifikace Crufts 2017, CCJ, CC, CAJC ČR, CAC ČR, CACIB, BOJ, BOS, BOB, Národní vítěz, O: ZORO Řijof, v37 cm, plnochrupý,nos 4,V, CAJC, BOJ, BOB, ZV II.c.,2x LZ, BZ - vše I.c. ZN 84 b., CCAT. Opakované spojení, ověřený výborný exterier, povahové vlastnosti, lovecký temperament. K odběru konec září 2019. email : jt163@seznam.cz, tel. 777 300 550
Typ: Prodám, Lokalita: Kamenice nad Lipou Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jos.Toman

Štěňátka labradorů

Savci / Psi inzerce psů
02/09/2019 18:50
Štěňátka labradorůŽlutá a černá štěňátka labradorského retrívra po rodičích s výborným zdravím, skvělou povahou, nádherným exteriérem a vynikajícími pracovními vlohami. Oba rodiče jsou šampioni krásy, canisterapeutičtí psi.
Na http://www.nicefriend.cz najdete spoustu info, foto a videí. Pro více informací volejte na tel + 420 733 166 173
Typ: Prodám, Lokalita: Moravské Budějovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Martin Luňák (http://www.nicefriend.cz)
Štěňátka labradorůŠtěňátka labradorů

Bengálská kočka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
02/09/2019 17:34
Bengálská kočka s PPBengálská kočka s PP - nabízím k odběru 2 kocourky a jednu kočičku s výborným původem. Rodiče jsou testováni, FIV, FeLV, HCM a PKD negativní. Koťátka vyrůstají v kruhu rodiny, jsou socializovaná, společenská, naučená čistotě a zvyklá na běžný ruch domácnosti. Očkování, odčervení, čip, kupní smlouva, do nového domova dostanou balíček pro první dny.Nezávazná návštěva vítána.
Typ: Prodám, Lokalita: Písek Ceska Republika
Jméno, přijmení: Andrea Vajshárová
Bengálská kočka s PPBengálská kočka s PP