CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Francouzský buldoček

Savci / Psi inzerce psů
12/03/2019 10:05
Francouzský buldočekNabízím k prodeji tři kluky v barvě Strakoš. Kluci jsou k odběru v 8 týdnech-odběr začátek dubna. Budou očkována a pravidelně odčervená s očko průkazem. Štěňátka jsou socializovaná a zvykla na chod domácnosti. Do nového domova půjdou s výbavičkou včetně obojku a vodítka, balík krmiva a dalších. Krmena holandskýma granulema a masem. K odběru od 31.3. Pouze vážní zájemci.
Typ: Prodám, Lokalita: Roudnice nad Labem Ceska Republika
Jméno, přijmení: Petr Teply
Francouzský buldočekFrancouzský buldočekFrancouzský buldoček

Anglický kokršpaněl – štěňátka zlatá a černá s PP

Savci / Psi inzerce psů
11/03/2019 21:15
Anglický kokršpaněl – štěňátka zlatá a černá s PPAnglický kokršpaněl – štěňátka zlatá a černá s PP, po exteriérově i povahově vynikajících rodičích. Úspěšné opakované spojení. Oba rodiče testováni na genetické choroby DKK, PRA, FN. Anglické kokršpaněly chováme 31 let. Štěňátka jsou při odběru očkovaná, odčervená, čipovaná se základní výbavou pro první dny. Kupní smlouva samozřejmostí. Pouze do dobrých a laskavých rukou.
Typ: Prodám, Lokalita: Březnice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Lenka Němcová (http://www.zlesnichchalup.cz)
Anglický kokršpaněl – štěňátka zlatá a černá s PPAnglický kokršpaněl – štěňátka zlatá a černá s PPAnglický kokršpaněl – štěňátka zlatá a černá s PP

Velký münsterl. ohař

Savci / Psi inzerce psů
11/03/2019 13:31
Velký münsterl. ohařVelký münsterlandský ohař - CHS od Klapárny zadá štěňata - rodiče aktivně využíváni v myslivosti, výborní hlídači. Odběr možný ihned. Více fotek najdete na stránkách. 9.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Město Ceska Republika
Jméno, přijmení: Karel Petrmichl
Velký münsterl. ohařVelký münsterl. ohařVelký münsterl. ohař

Alabai - SAO s PP aktuálně k odběru

Savci / Psi inzerce psů
11/03/2019 12:23
Alabai - SAO s PP aktuálně k odběruAlabai s PP vrh"D" Hurá do nových domovů. Zahraniční krytí, úspěchy na výstavách . 5. generace na statku u zvířat - takové domovy hledáme. Krmíme BARF i granule. Vše dle stanov FCI - průkaz EU - komplet servis po celou dobu. Vrh je narozen 20.11.2019 .
Typ: Prodám, Lokalita: Kunžak Ceska Republika
Jméno, přijmení: Vendula Voračková

Choco yorkshire terriér

Savci / Psi inzerce psů
11/03/2019 08:22
Choco yorkshire terriérBiewer york. Chovatelská stanice Karbans doggies nabízí na prodej štěňátka narozená 3.1.2019 dvě fenky a jednoho pejska s rodokmenem IHR. Štěňátka, mají základní vakcinaci, jsou čipovaná a pravidelně odčervovaná. Skus nůžkový , u pejska varlátka sestouplá. Vice informaci o našich štěňátkách a ceně rádi sdělíme telefonicky nebo mailem.
Typ: Prodám, Lokalita: Štěchovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Pavla Karbanová
Choco yorkshire terriérChoco yorkshire terriérChoco yorkshire terriér

Rotvajler štěňata s PP.

Savci / Psi inzerce psů
10/03/2019 19:07
Rotvajler štěňata s PP.Rotvajler. Chov. st. stanice od Syrůvky nabízí štěňátka ze spojení: Otec Funny Falco Bonnapo, ZM, BH, IPO3, Výborný 1 vítěz třídy, CACIT, CACT. Matka Heidi Nivanus, ZM, Champion CZ, BOS, CACIB, R.CACIB, CAC, R.CAC, Krajský vítěz. Oba rodiče vyšetření RTG HD, ED, JLPP negativní. U štěňátek je předpoklad vyrovnaných temperamentních povah a výborného exteriéru.
Typ: Prodám, Lokalita: Tavíkovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Petr Šťastný
Rotvajler štěňata s PP.Rotvajler štěňata s PP.Rotvajler štěňata s PP.

Bostonský teriér s pp

Savci / Psi inzerce psů
10/03/2019 16:22
Bostonský teriér s ppBostonský teriér. Hledáme milující, hodné a starostlivé páníčky pro naše štěňátka. Štěňátka jsou skvěle socializována, vyrůstají v rodinném prostředí, jsou zdravá, po výborných rodičích. K odběru budou koncem března 2019.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 5 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Adéla Bursíková
Bostonský teriér s ppBostonský teriér s ppBostonský teriér s pp

Kontinentální buldok s PP

Savci / Psi inzerce psů
09/03/2019 22:47
Kontinentální buldok s PPKontinentální buldok. Nabízíme k prodeji štěňata kontinentálního buldoka s PP, po kvalitních, povahově vyrovnaných rodičích. Otec výstavně velmi úspěšný (Český jr šampion, Slovenský šampion krásy mladých, šampion ČMKU,atd). Jsou narozená 8.8.2018, odčervená, plně očkovaná s europasem. Vyrůstají v milujícím prostředí a jsou zvyklá na pobyt s dětmi. Nezávazná návštěva vítána po předchozí tel.domluvě.
Typ: Prodám, Lokalita: Žďár nad Sázavou Ceska Republika
Jméno, přijmení: Vladimír Menoušek
Kontinentální buldok s PPKontinentální buldok s PPKontinentální buldok s PP

Britská kočička v barvě Silver Shad

Savci / Kočky inzerce koček
09/03/2019 22:05
Britská kočička v barvě Silver ShadBritská modrá - mladou britskou kočičku s PP nar. 27.10.2018 v barvě Silver Shaded. Naočkovaná, odčervená, naučená na kočičí WC, vymazlená a socializovaná. Cena 10.000 Kč. Uvedená cena je za mazlíčka s podmínkou kastrace. Cena na chov na dotaz. Osobní odběr ihned Karlovy Vary.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 1 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Sergey Bocharov
Britská kočička v barvě Silver ShadBritská kočička v barvě Silver ShadBritská kočička v barvě Silver Shad

LEONBERGER štěňátka

Savci / Psi inzerce psů
09/03/2019 14:57
LEONBERGER štěňátkaChovatelská stanice "LION OF BOŽETICE" nabízí k zadání 3 kloučky a 1 holčičku. Štěňátka jsou báječně rozmazlená, socializovaná, mají Doklady původu, Pas EU, jsou očkovaná , odčervovaná, čipovaná. Rodiče miminek mají vyšetření DKK,LPN1,LPN2,LEMP,DNA -vše negativní, také jsou výstavně velice úspěšní. Rádi Vám řekneme nebo napíšeme více .
Tel. 732967056
Typ: Prodám, Lokalita: Božetice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jaroslav Hejna