CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Štěňata s PP

Savci / Psi inzerce psů
13/01/2019 05:52
Štěňata s PPZlatý retriever - CHS Kendy Gold přijímá rezervace na štěňátka zlatých retrívrů s PP po výborných rodičích. Štěňátka mají předpoklad výborného zdraví, standartní povahy, výborného exteriéru a lovecké upotřebitelnosti. Chovatelský servis je samozřejmostí.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 3 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Blanka Soukupová
Štěňata s PPŠtěňata s PP

Daruji fenku jezevčíka mix

Savci / Psi inzerce psů
11/01/2019 11:24
Daruji fenku jezevčíka mixJezevčík. Daruji Ťapku, fenku jezevčíka mix.Jedná se o jezevčici mix. Fenka je moc hodná, osmiletá, naočkovaná, odčervená a vykastrovaná. Fenka byla u naší babičky v domě a babička už je moc stará a nezvládne se o fenku starat.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Kateřina Filipová Pecová
Daruji fenku jezevčíka mixDaruji fenku jezevčíka mixDaruji fenku jezevčíka mix

Afgánský chrt

Savci / Psi inzerce psů
11/01/2019 10:22
Afgánský chrtAfgánský chrt - prodám nádherná štěňata afgánského chrta z dlouholeté chovatelské stanice. Odběr koncem ledna. Po výstavně úspěšných rodičích. Vhodné na výstavy, sport, ale i jen jako domácí mazlíček. Pouze do stálého a milujícího domova!
Typ: Prodám, Lokalita: Benešov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ludmila Faktorová
Afgánský chrtAfgánský chrt

Štěňátka "vlčáků"

Savci / Psi inzerce psů
11/01/2019 10:21
Štěňátka "vlčáků"Kříženec - československý vlčák (matka), Německý ovčák + Belgický ovčák (otec), narození 27.11. 2018, plně krmení - možný odběr. Volní 2 kluci, 1 fenka, očkovaní, odčervení. Nezávazná návštěva možná. 5.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha - západ Ceska Republika
Jméno, přijmení: Alice Kolářová
Štěňátka "vlčáků"Štěňátka "vlčáků"Štěňátka "vlčáků"

Vymazlený pár Thajských koťátek s PP (FIFé)

Savci / Kočky inzerce koček
10/01/2019 14:53
Vymazlený pár Thajských koťátek s PP (FIFé)Hledáme milující rodinu pro naši vymazlenou dvojku Thajských koťátek s PP (FIFé) nar. 13.1.2018
Kocourek a kočička jsou po testovaných rodičích ze špičkových linií. Koťátka mají SHOW kvalitu exteriérově i povahově a na výstavy jsou zvyklí. Do nového domova mohou odejít JEN SPOLU (zohledněno v ceně). Jsou čipovaný, očkováný, odčervený, kastrovaný a dokonale vymazlený. Kupní smlouva a chovatelský servis jsou samozřejmostí. Důvodem prodeje v roce je zrušený odběr z vážných rodinných důvodů zájemce.
CHS Fancy Diamonds *CZ
www.fancy-diamonds.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Sušice II Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jana Anastázie Kadlecová (http://fancy-diamonds.cz)
Vymazlený pár Thajských koťátek s PP (FIFé)Vymazlený pár Thajských koťátek s PP (FIFé)Vymazlený pár Thajských koťátek s PP (FIFé)

Norwich terier s pp

Savci / Psi inzerce psů
10/01/2019 11:19
Norwich terier s ppVážným zájemcům nabízíme pejska tohoto málopočetného plemene. Je odčervený, očkovaný , má čip a pas. Věnujeme se jeho socializaci. Nar.27.9.18. Do nové rodiny může kdykoli. Nezávazná návštěva po dohodě možná. Vyrůstá v rodině vet. lékaře. Kontakt: 606 387 798
Typ: Prodám, Lokalita: Řevnice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Alena Veverková (http://www.norwichdog.com)
Norwich terier s ppNorwich terier s ppNorwich terier s pp

Československý vlčák s PP

Savci / Psi inzerce psů
10/01/2019 10:43
Československý vlčák s PPChovatelská stanice ČSV „Mé vlčí já“ hledá ty nejlepší majitele pro naše krásná předvánoční štěňátka narozená 22.12.2018.
Odběr od 50. dne po narození tj od 9.2.2019. K vrhu výbava do začátku obsahující štěněčí obojek, dospělácký obojek, přepínací vodítko, krátké vodítko, stopovací vodítko, hračky, krmení na prvních pár dní, adresář na obojek, klíčenka a samolepka s logem chs a návod k použití/soužití.
Kupní smlouva, čip a europas je samozřejmostí.

Cena 17000Kč, každé štěně bude mít svůj DNA profil.
Krev bude uložená v laboratoři Genomia, na případné další testy nutné k uchovnění.
Vrh bude čistý na DM a DW po rodičích.
Od vrhu očekáváme výborné zdraví (dkk,dlk), krásný vlčí exteriér, vhodný na výstavy a zajímavý rodokmen použitelný do dalšího chovu. Standardní vzrůst, dlouhé nohy, syté barvy, pořádný kožich a světlé oko. Povahově to nejspíš budou spíše klidnější, kontaktní zvířátka. Oba rodiče jsou velmi milých a přátelských povah.
Další info:
https://www.facebook.com/Mé-vlčí-já-Kennel-1859637047450177/
http://www.me-vlci-ja.weebly.com
Typ: Prodám, Lokalita: Nosislav Ceska Republika
Jméno, přijmení: Michaela Kolaříková (http://www.me-vlci-ja.weebly.com)
Československý vlčák s PPČeskoslovenský vlčák s PPČeskoslovenský vlčák s PP

Daruji psa jen vážnému zájemci

Savci / Psi inzerce psů
10/01/2019 09:02
Daruji psa jen vážnému zájemciDaruji 3 letého čistokrevného, očkovaného a čipovaného psa Bearder kolie. Má výcvik, snáší se s ostatními psi. Je zvyklí na aktivní pohyb,dlouhé vycházky. Nejlépe hodně aktivnímu člověku, kdo má zahradu nebo rodinný domek. Nastávající majitele budu důkladně vybírat. Pes je naučen spát v bytě, nic neničí. Více při osobním jednání.
Typ: Prodám, Lokalita: Plzeň Ceska Republika
Jméno, přijmení: Luboš Slanec
Daruji psa jen vážnému zájemci

Veľký švajčiarsky salašnícky pes

Savci / Psi inzerce psů
10/01/2019 08:07
Veľký švajčiarsky salašnícky pesChovateľská stanica s 20ročnou tradíciou chovu Veľkého švajčiarskeho sal. psa zadá krásne šteniatka s PP po výborných rodičoch, otec je Multi šampión - Interšampión, Grand CH. Sennenhund Rossii Inferno, šampión Maďarska, Slovenska, Srbska, Klubový Junior šampión, Junior Šampión SR, H, Najlepší VŠSP mladý pes i dospelý pes SKSSP - import Rusko, syn Multi CH. 3x World Winner, 2 x European Winner ICH. Sennenhund Rossii Shangri-LA.. Obaja rodičia HD- A, ED 0/0, OCd 0/0 a druhý vrh, psík po šičkových rodičoch, otec Svetový a Európsky víťaz, pre veľmi náročných. Šteniatka budú čipované, pri odchode 2 x očkované, s EU pet pasom na cestovanie aj do zahraničia. Odber od konca februára . Cena od EUR 800 neštandard a od EUR 1.200 Štandard - podľa individuálnej kvality, na chov a výstavy, alebo iba ako rodinný priateľ, s EU pet pasom a PP. Kontakt s novými majiteľmi a poradenstvo v oblasti chovu a výstav je samozrejmosťou. Bývame v Častej, okres Pezinok. Viac info na Liptajova.jana@mail.t-com.sk alebo +421918850615 Web: http://www.schweizersennenhunde.eu
Typ: Prodám, Lokalita: Celá ČR Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jana Štefancová (http://www.schweizersennenhunde.eu)
Veľký švajčiarsky salašnícky pesVeľký švajčiarsky salašnícky pesVeľký švajčiarsky salašnícky pes

Australský ovčák s PP

Savci / Psi inzerce psů
10/01/2019 04:14
Australský ovčák s PPAustralský ovčák. Zadám dvě krásné fenečky australského ovčáka po výborných rodičích. Štěňátka vyrůstají v rodinném prostředí,jsou zvyklá na děti, kočky a ostatní pejsky v rodině.Při odběru budou očkovaná,načipovana, několikrát odčervená PET pasem,dokladem o vyšetření na dědičné oční vady a budou mít vystavený průkaz puvodu.Do nového domova si odnesou kupní smlouvu a chovatelský balíček.K odběru budou na konci ledna. Nezavazna návštěva vítána.
Typ: Prodám, Lokalita: Starý Plzenec Ceska Republika
Jméno, přijmení: Markéta Horská
Australský ovčák s PPAustralský ovčák s PPAustralský ovčák s PP