CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

štěňata - dobrman

Savci / Psi inzerce psů
14/01/2019 17:10
štěňata - dobrmanDobrman - čtyři sirotky hledají vlastní pelíšek. Po rodičích zdědili krásnou silnou postavu a proto se do společného pelíšku nevejdou. Tito dobrmaní chlapíci mají chytré a učenlivé hlavičky a ochranářské vlohy. Narodili se 30.10.2018 černým rodičům. Jsou očkování a odčervení s vlastním očkovacím průkazem. 4.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 6 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Adam Sirota
štěňata - dobrmanštěňata - dobrmanštěňata - dobrman

Štěně Německého ovčáka

Savci / Psi inzerce psů
14/01/2019 16:41
Štěně Německého ovčákaNěm. ovčák - poslední tři volná štěňátka ze spojení M. Baffy z Gargamellu HD(0/0),ED(0/0) O.Zaks z Krupičkova mlýna HD(0/0),ED(0/0),Štěňata jsou třikrát odčervená, naočkovaná a ihned k odběru.
Typ: Prodám, Lokalita: Křemže Ceska Republika
Jméno, přijmení: Věra Koubová
Štěně Německého ovčákaŠtěně Německého ovčákaŠtěně Německého ovčáka

Mops s PP

Savci / Psi inzerce psů
14/01/2019 13:26
Mops s PPProdám béžová štěňátka s PP po kvalitních a zdravých rodičích, ze zahraničního spojení. Malý, domácí chov, pravidelné odčervování, vakcinace, čip a chovatelský servis je u nás samozřejmostí. Bližší info na tel. č. 724906500 - pouze vážní zájemci. Na SMS neodpovídám.
Typ: Prodám, Lokalita: Liberecký kraj Ceska Republika
Jméno, přijmení: Hana Karásková

Labrador retriever - štěňátka s PP

Savci / Psi inzerce psů
14/01/2019 08:36
Labrador retriever - štěňátka s PPLabrador retriever - CHS Dahlia Stella nabízí čokoládová s PP, vrh"B"- 3x fena, 1x pes. Matka Arna Arleta Cleostar, nadstand. gen. testy vše neg. a čisté, RTG - HD A/A, ED 0/0, zkoušky- OVVR,KZVPR,KPZ,KLZ,KVP vše v první ceně a tituly CACT nebo R.CACT, výstavy vždy výborná. Využívaná v myslivosti. Otec Handy Headgehog of Bohemia Bras, ČR a SR šampion, prcd A clear, EIC - N, nenese žlutý gen, gen. zdravý, RTG - HD A/A, ED 0/0, zkoušky OVVR, KPZ-R.CACT. Předpoklad zdravého chovu. Cena 15.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Hrabětice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jiřina Zedníková
Labrador retriever - štěňátka s PPLabrador retriever - štěňátka s PPLabrador retriever - štěňátka s PP

Jezevčík drsnosrstý trpasličí s PP

Savci / Psi inzerce psů
13/01/2019 23:27
Jezevčík drsnosrstý trpasličí s PPJezevčík drsnosrstý trpasličí s PP - CHS nabízí po zrušené rezervaci do dobrých rukou pejska jezevčíka drsnosrstého trpasličího králičího barvy červená s PP.Pejsek je po druhé vakcinaci,několikrát odčerven,tetován a čipován s vystaveným PET pasem.Otec Magik Rainbow Lenin (červený- export Rusko) a matka Popper´s Illusion Vitoraz (černopálena). Odběr možný ihned.
Typ: Prodám, Lokalita: Rakovník Ceska Republika
Jméno, přijmení: Alena Mottlová
Jezevčík drsnosrstý trpasličí s PPJezevčík drsnosrstý trpasličí s PPJezevčík drsnosrstý trpasličí s PP

Československý vlčák s PP

Savci / Psi inzerce psů
13/01/2019 21:55
Československý vlčák s PPČeskoslovenský vlčák s PP - štěňata na prodej, odběr ihned - pejsek Manolo nar 17.10.2018, fena Nagira nar. 19.10.2018. Hledáme aktivní odpovědné páníčky. Štěňata jsou 2x naočkovaná, odčervená, očipovaná s europasem.
Typ: Prodám, Lokalita: Česká Lípa Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jiřina Nekvasilová
Československý vlčák s PPČeskoslovenský vlčák s PPČeskoslovenský vlčák s PP

Erdelterier s PP, poslední fenka

Savci / Psi inzerce psů
13/01/2019 17:55
Erdelterier s PP, poslední fenkaErdelteriér - chovatelská stanice Ostrnov nabízí fenku erdelteriéra po rodičích Malbo a Daisi Ostrnov. Narozená 13-09-2018. Je socializovaná, zvyklá žít jak venku, tak v bytě. Výborná hravá nebojácná povaha, sama aportuje. Předpoklady k výstavním úspěchům. Nezávazná návštěva možná, poradíme s úpravou.
Typ: Prodám, Lokalita: Ostrožská Nová Ves Ceska Republika
Jméno, přijmení: František Knotek
Erdelterier s PP, poslední fenka

Štěňata výmarského ohaře s PP

Savci / Psi inzerce psů
13/01/2019 10:40
Štěňata výmarského ohaře s PPVýmarský ohař - chovatelská stanice z Velenovského boru prodá štěňata výmarského ohaře krátkosrstého - vrh R. Odběr konec února 2019. Matka: Quelle z Velenovského boru . Otec: rakouský pes Argos vom Habichtswald . Oba rodiče jsou lovecky využíváni - dosledy, práce na barvě, hony, bažantnice, náruživí vodaři, ostrost na škodnou...
Typ: Prodám, Lokalita: Český Krumlov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jana Kočová

Štěňata s PP

Savci / Psi inzerce psů
13/01/2019 06:23
Štěňata s PPZlatý retriever - CHS Kendy Gold přijímá rezervace na štěňátka zlatých retrívrů s PP po výborných rodičích,narozena 26.12.2018. Štěňátka mají předpoklad výborného zdraví, standartní povahy, výborného exteriéru a lovecké upotřebitelnosti. Chovatelský servis je samozřejmostí. Do nových domovů půjdou okolo 20.2.2019.
Typ: Prodám, Lokalita: Jablonec nad Nisou Ceska Republika
Jméno, přijmení: Blanka Soukupová
Štěňata s PPŠtěňata s PPŠtěňata s PP

Prodám štěňátka - kříženci (pejsci)

Savci / Psi inzerce psů
13/01/2019 06:15
Prodám štěňátka - kříženci (pejsci)Kříženec - prodáme krásná štěňátka kříženců labradorského retrívra (matka) a trikolové border kolie (otec). Štěňátka se narodila 28. 11. 2018 a k odběru budou 20. 1. 2019. V době odběru budou mít štěňata za sebou pravidelné odčervování a očkování. Při převzetí obdržíte i očkovací průkaz. Cena bude záviset na ceně očkování, ale bude max. 2.500 Kč. K odběru jsou tři poslední štěňátka, jedná se o tři pejsky.
Typ: Prodám, Lokalita: Mladá Boleslav Ceska Republika
Jméno, přijmení: Eva Mikešová
Prodám štěňátka - kříženci (pejsci)Prodám štěňátka - kříženci (pejsci)Prodám štěňátka - kříženci (pejsci)