CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

PRODAM

Savci / Psi inzerce psů
17/03/2019 13:41
PRODAMProdam 4 leteho CHOVNEHO psa malinoise s PP, po pracovnich rodicich kouse na rukav ringo ,aportuje , stopuje , rozpracovany na sport.tel.732554826
Typ: Prodám, Lokalita: NAPAJEDLA Ceska Republika
Jméno, přijmení: JAROSLAV MATULA
PRODAMPRODAM

PRODAM

Savci / Psi inzerce psů
17/03/2019 13:36
PRODAMProdam rocniho psa s PP, po PRACOVNICH RODICICH , socializovany nema problem s povrchy , kouse na rukav , tel.732554826
Typ: Prodám, Lokalita: NAPAJEDLA Ceska Republika
Jméno, přijmení: JAROSLAV MATULA
PRODAMPRODAM

Britská whiskas a činčila s PP

Savci / Kočky inzerce koček
17/03/2019 09:03
Britská whiskas a činčila s PPBritská kočka - zadám rozkošná britská koťátka různých barev s odběrem duben květen. Jen do laskavých rukou, k chovu v bytě! Kočky odchováváme čistokrevně od roku 1986!! Rádi poradíme i po prodeji. Jsou odchovávána s celodenní péčí, denně mazlena. Mohu dopr. do Prahy, jsem starobní důchodce mám čas a slevu na vlak.Víc na 734548726 Cena dle účelu a podmínek koupě /chov, výstavy, mazlík kastrát/.Prosím volat nebo pošlete své číslo zavolám Vám ne SMS. www.nevia7.wbs.cz v sekci koťata. Jsem od Brna.
Typ: Prodám, Lokalita: Brno - město Ceska Republika
Jméno, přijmení: Sara Bergmann
Britská whiskas a činčila s PPBritská whiskas a činčila s PPBritská whiskas a činčila s PP

Tibetská doga s PP

Savci / Psi inzerce psů
17/03/2019 07:32
Tibetská doga s PPTibetská doga - štěně červené. Jedná se o velmi žádané plemeno s čínskou krví. Štěňata mají robustní stavbu těla a v dospělosti budou mít lví hřívu. Otec je importován z Číny. Štěňátka jsou perfektně socializována, vyrůstají s námi ve společné domácnosti. Jsou zvyklé na děti, jiné pejsky a kočičky. Štěňátka jsou již několikrát odčervena, čipována, plně očkována a hlavně s láskou odchována. Možnost dopravy v rámci ČR zdarma. www.tibetan-mastiff.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Václavovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Katka Motloch
Tibetská doga s PPTibetská doga s PPTibetská doga s PP

Prodám britská whiskas koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
16/03/2019 18:31
Prodám britská whiskas koťátka s PPBritská kočka - whiskas koťátka - chov. stanice Z Lipového náměstí nabízí k zadání britská čistokrevná stříbřitě mramorová koťátka - Whiskas z Vrhu F s PP, nar. 11. 03. 2019. Do nového domova půjdou na 12 týdnech-začátek června. Budou naučena na kočičí WC, plně socializována, 2x očkována a 3x odčervena. Zvyklá na děti a psy. Kupní smlouva je samozřejmostí a dostanou výbavičku na cestu. Lokalita: Česká Lípa - Severní Čechy. Nezávazná návštěva koťátka je vítaná. 9.000Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Česká Lípa Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ivana Mudruňková
Prodám britská whiskas koťátka s PPProdám britská whiskas koťátka s PPProdám britská whiskas koťátka s PP

Kontinentální buldok-Continental Bulldog fenka s PP FCI

Savci / Psi inzerce psů
16/03/2019 15:34
Kontinentální buldok-Continental Bulldog fenka s PP FCIKrásná štěňátka - nádherné fenečky se super povahou v atraktivních barvách linie zakladatelky plemene chs "Pickwick" - PP FCI,nar. 8.1.2019
m. Bonny Snug 4x CAC, BOB,BOS,Národní vítěz - HD C ED 0/0 OCD 0/0 - rodiče Švýcarsko(Pickwick)
o. JCh.Buddha vom Hause Amorina JCh CZ,Club Junior Champion,BOJ,BOB,BOS,Národní vítěz - HD A ED 0/0,srdce OK,patella OK - import Švýcarsko(rodiče Pickwick)
Oba rodiče mají super povahu, jsou zdraví,plnochrupí.
jeden syn Bonny z minulého vrhu je již Junior Šampionem má HD A ED 0/0,další žije na Slovensku-Klubová výstava CAJC,BOS,dva žijí v rodinách v Německu.
Nové mimořádně perspektivní švýcarské plemeno "ozdravěný anglický buldok" střední velikosti se super zcela neagresivní povahou, bez zdravotních obtíží vhodné do rodiny,miluje děti, na společné lenošení i zábavu. Kontinentální buldok je momentálně nejžádanějším plemenem v Německu i Švýcarsku.
V ČR je plemeno zařazeno do KCHMPP, na Slovensku jsou nově zařazeni do Moloss clubu.

Štěňátka odchovávaná v domácím prostředí, při odběru naočkovaná, několikrát preventivně odčervená, s čipem, mezinárodním pasem, průkazem původu FCI, řádnou kupní smlouvou.
Chovatelská stanice rodinného typu založená v roce 1990. Trvalý kontakt vítán.
Brno.
Prosím pouze vážní zájemci do vynikajících podmínek jako člena rodiny.
Typ: Prodám, Lokalita: Brno Ceska Republika
Jméno, přijmení: Bulls Orvet (http://kontibul.webnode.cz)
Kontinentální buldok-Continental Bulldog fenka s PP FCIKontinentální buldok-Continental Bulldog fenka s PP FCIKontinentální buldok-Continental Bulldog fenka s PP FCI

Moskevský strážní pes štěňatka s PP

Savci / Psi inzerce psů
15/03/2019 17:45
Moskevský strážní pes štěňatka s PPMoskevský strážní pes štěňatka s PP - ch. s. Nabízíme poslední volné fenečky z perspektivního spojení. Oba rodiče DKK a DLK 0/0, otec import Rusko - pracovně vedený, matka úspěšná na výstavách - Nárdní vítěz 2014, CWC Polsko, Krajský vítěz, CAJC, BOJ, BOB 2013, NDSWR, Štěňátka jsou 2x odčervené, čipované, europasem.
Typ: Prodám, Lokalita: Frýdek Místek Ceska Republika
Jméno, přijmení: Táňa Sobiková
Moskevský strážní pes štěňatka s PPMoskevský strážní pes štěňatka s PP

Tibetská doga

Savci / Psi inzerce psů
15/03/2019 11:28
Tibetská dogaŠtěňata pejskové po hezkých zdravých rodičích už jsou k odběru. Tibetské dogy chovám dlouho, mnoho předků štěňat znám osobně nebo to jsou mé odchovy. Cena štěňat je různá, je to 8-26 tis.
Typ: Prodám, Lokalita: Žehuň Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ivana Stašková (http://strazceztibetu.cz)
Tibetská dogaTibetská dogaTibetská doga

Štěňata německého ovčáka (typ REX)

Savci / Psi inzerce psů
15/03/2019 11:14
Štěňata německého ovčáka (typ REX)Německý ovčák. Prodám štěňata z výběrového chovu po výborných rodičích s průkazem původu. Matka: Meggi z Města karafiátů. Otec: Carmin Framato Rolau. Předpokládaný výborný exteriér i povaha. Vhodná do rodiny i na výcvik. Budou odčervená, očkovaná a tetovaná. Volných 5 psů. K odběru od 6. dubna. Cena 10.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Plzeň - jih Ceska Republika
Jméno, přijmení: Miroslav Duchek
Štěňata německého ovčáka (typ REX)Štěňata německého ovčáka (typ REX)Štěňata německého ovčáka (typ REX)

Westik

Savci / Psi inzerce psů
15/03/2019 08:12
WestikWest Higland White Terrier - štěňátka westíka s průkazem původu. Krásná, zdravá štěňátka již netrpělivě čekají na nové rodiny.. Vybavička, smlouva,rodokmen, mikročip. 15.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Rychnov na Moravě Ceska Republika
Jméno, přijmení: Viola Sedláčková
WestikWestikWestik