CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Práce u koní v Dánsku

Savci / Koně inzerce koní
25/04/2017 18:35
Nabídka práce v Dánsku! Práce u koní v parkurové stáji - full time včetně bydlení. Hledáme někoho pozitivního, kdo se nebojí komunikovat, nevazovanot nové vztahy :) Min. 18 let, nekuřák, angličtina na komunikativní úrovni, vstupní podmínkou je hovor v angličtině. Hlavní náplní práce jsou běžné pracovní činnosti ve stáji jako je místovaní boxů (cca 20koní), krmení, vodění do výběhu, lonžování a běžná práce s koňmi - příprava koní před ježdění, sprchování, pomoc na závodech atd.. Jedná se především o stáj s mladými koňmi, hledáme tedy někoho zkušeného schopného olonžovat, případně odjezdit mladé koně. Možnost tréninků - drezurní i skokové. Po domluvě možnost přivezení vlastního koně. Velmi příjemný kolektiv (komunikační jazyk je angličtina), možnost práce s kvalitními koňmi. Jste-li pracovití, chtiví nových zkušeností s možností zdokonalení angličtiny a nebojíte se práce, tak hledáme právě vás! :) Nástup ihned! více info v mailu kynclova.L@gmail.com
Typ: Prodám, Lokalita: Odense Jiná
Jméno, přijmení: Lenka Kynclová

Prodej anglických plnokrevníků

Savci / Koně inzerce koní
16/03/2017 15:04
Prodej anglických plnokrevníkůHřebčín poblíž Prahy s padesátiletou tradicí prodá koně ze svého chovu – anglické plnokrevníky nar. 2016 po plemeníkovi Colorado Kid, hřebečky nar. 2015 rovněž po plemeníkovi Colorado Kid, obsedlé. Na prodej je tříletá klisna zcela zdravá po Bear King, matka Frimana, obsedlá hnědka. Volejte kdykoliv na tel. č. 602 305 139 nebo pošlete SMS.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 10 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ludvík Hess

Jezdec, ošetřovatel koní

Savci / Koně inzerce koní
16/03/2017 15:03
Jezdec, ošetřovatel koníChovná stáj anglických plnokrevníků na okraji Prahy 10 přijme jezdce-ošetřovatele nebo dělníka ke koním, muže nebo ženu, nekuřáka. Ubytování samozřejmostí. Volejte kdykoliv na tel. č. 602 305 139 nebo pošlete SMS.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 10 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ludvík Hess

Minipony

Savci / Koně inzerce koní
11/01/2017 12:39
MiniponyNabízím hřebečka miniaturního koně, roček, v ryzí barvě, hřebeček je mimořádně malého vzrůstu, matka british spotted pony v barvě leopard, výška 68 cm, otec palomino, minishetland, 73 cm, oba rodiče výstavně velmi úspěšní, hřebeček je úžasně milý a kontaktní, harmonicky stavěný s pěkným, prostorným pohybem. Vhodný na sportovní využití, výstavy, práci ze země, hipoterapii i jako milý společník Web: http://www.minipony.snadno.eu
Typ: Prodám, Lokalita: Černošice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marie Prokůpková (http://www.minipony.snadno.eu)
MiniponyMiniponyMinipony

Luxusní hřebec APH

Savci / Koně inzerce koní
14/10/2016 14:06
Luxusní hřebec APHRanch 3R nabízí atraktivního APH hřebce - Red Magic Lenny Beau, chestnut/tobiano (luxusní „hot chocolate“ zbarvení)
Lenny má kontaktní charakter, je zdravý, má dokonalý exteriér, silné rovné nohy, krásnou jemnou hlavu. Je vhodný do chovu, sportu i rodiny na rekreační ježdění.
Hřebec má super původ, v jeho rodokmenu můžete nalézt významné hřebce i legendy AQH a APH.
Syn vítěze Nejkrásnějšího koně České republiky 2016 - Jackie Bueno Cherokee, vnuk po legendárním AQH hřebci - Black Magic 497 (USA)
Lenny je očkovaný, odčervený, má základní návyky, je zvyklý na kontakt s člověkem, česká i americká registrace k dispozici.
Máte možnost stvořit si koně k obrazu svému, koník je nezkažený, velmi kontaktní, jako všechna naše hříbátka, která již působí u nás i v zahraničí.
Prodám pouze do výborných, prověřených podmínek a společnosti dalších koní.
Cena 95.tis. Kč
V případě ustájení dohoda o ceně možná.
Více info na http://www.ranch3r.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Děčín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Hana (http://www.ranch3r.cz)
Luxusní hřebec APHLuxusní hřebec APHLuxusní hřebec APH

Kvalitní APPALOOSA klisnička! FPD 83%, SPORT linie!

Savci / Koně inzerce koní
13/10/2016 17:28
Kvalitní APPALOOSA klisnička! FPD 83%, SPORT linie!K prodeji nabízím poslední hříbě po legendě chovu ČR Princess Moccasin a otci Indignation. Klisnička má skvělý původ po obou rodičích! Po mamince mnoho sportovních koní, po otci více jak 200 "F" předků! Je tmavá plavka, má oko, tak by se měla časem barvit. K vidění zde je její tříletá plnosestra a oba rodiče. Klisnička je silná, zdravá, samozřejmostí je PP a vyřízení všech formalit. Nezávazná návštěva vítána. Cena dohodou, nabídněte k jednání. www.chexysfarm.com
Typ: Prodám, Lokalita: Železný Brod Ceska Republika
Jméno, přijmení: Chexys (http://chexysfarm.com)
Kvalitní APPALOOSA klisnička! FPD 83%, SPORT linie!Kvalitní APPALOOSA klisnička! FPD 83%, SPORT linie!Kvalitní APPALOOSA klisnička! FPD 83%, SPORT linie!

Kobyla Čt na rekreaci

Savci / Koně inzerce koní
05/10/2016 13:53
Kobyla Čt na rekreaciDobrý den
Prodávám kobylu Čt jménem Pancy nar. 5.4.2001 . Po otci Papillion a matce Whiski . Má modrý průkaz a potvrzení o původu. Výška cca 175 VKH. Kupovali jsme ji před 2 lety již s podotrochlózou ( následek z parkurového skákání). Pravidelně očkovaná a odčervená. Veterinář a kovář bez problémů. Zatím koveme na předky zámkovými podkovami s podložkami. Vhodná jako společník k dalšímu koni nebo na lehké rekreační ježdění. Je hodně lekavá ale žádný janek, nevyhazuje , nestaví se na zadní a neutíká. Když se lekne tak ztuhne. Je zvyklá na auta, traktory, ostatní zvířata, děti a na společnost dalšího koně.Zvyklá na režim ve dne výběh a večer box. Respektuje el. ohradník. Na pobídky reaguje výborně.
Více info po telefonu a při rychlém jednání sleva.
Typ: Prodám, Lokalita: Louny Ceska Republika
Jméno, přijmení: Vlachová
Kobyla Čt na rekreaciKobyla Čt na rekreaciKobyla Čt na rekreaci

Miniaturní kůň

Savci / Koně inzerce koní
14/09/2016 14:12
Miniaturní kůňMinipony mimořádně malého vzrůstu, matka 68cm, otec 74 cm, nesmírně milý a přítulný, harmonicky stavěný s pravidelnými a prostornými chody, celkově elegantní hledá nový domov. Využití - výstavy, společník, sport- driving, práce ze země, cirkusové kousky, jumping.... oba rodiče možno vidět, tel. 00420604110666 Web: http://www.minipony.snadno.eu
Typ: Prodám, Lokalita: Černošice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marie Prokůpková (http://www.minipony.snadno.eu)
Miniaturní kůňMiniaturní kůňMiniaturní kůň

pony

Savci / Koně inzerce koní
16/07/2016 18:24
ponyPRODÁM 9 LETÉHO HŘEBEČKA,115KVH,HODNÝ,NEKOUŠE,NEKOPE,NOSÍ tel.736671153
Typ: Prodám, Lokalita: Blovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: VLASTÍK
ponyponypony

Hřebečci anglického plnokrevníka

Savci / Koně inzerce koní
07/07/2016 20:59
Hřebečci anglického plnokrevníkaNabízím k prodeji hřebečky anglického plnokrevníka.
Sha Colo nar. 8. února 2015, matka Sha High po High Extreme.
Marg Kid nar. 25. dubna 2015, matka Margaretka po Kento.
Bor Co Ki nar. 19. ledna 2016, matka Boresti po Horesti.
Fri Co Ki nar. 25. ledna 2016, matka Frimana po Manor.
Bon Co Ki nar. 4. února 2016, matka BonAcce po Acces to Java.
Fra Co Ki nar. 16. března 2016, matka Framana po Manor.
Beh Co Ki nar. 30. března 2016, matka Behmana po Manor.
BonH Kid nar. 17. dubna 2016, matka Bon High po High Extreme.
Otcem hříbat plemeník Colorado Kid (USA).
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 10 - Hájek Ceska Republika
Jméno, přijmení: LudvikHess