CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Bengálské kotě, koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
21/11/2019 18:36
Bengálské kotě, koťátka s PPDobrý den, CHS ZaraRoyal nabízí k rezervaci bengálská koťátka s PP, jedná se o 2 kočičky a 3 kocourky. Koťátka od nás odcházejí socializovaná, naučena na kočičí wc, škrabadlo, zvyklá na běžný chod domácnosti, kompletně naočkovaná (2x) a pravidelně odčervována, čipovaná, s řádnou kupní smlouvou a startovním balíčkem. Koťátka budou k odběru v druhé polovině prosince. Nezávazné návštěvy jsou vítány. Pro bližší informace mě kontaktujte.
Typ: Prodám, Lokalita: Havířov 1 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Michaela Frolíková (https://www.facebook.com/bengalcatZaraRoyal/)
Bengálské kotě, koťátka s PPBengálské kotě, koťátka s PPBengálské kotě, koťátka s PP

Umísťovací výstava koček v Praze Chodov

Savci / Kočky inzerce koček
19/11/2019 11:24
Umísťovací výstava koček v Praze ChodovUmísťovací výstava koček se koná v neděli 24. listopadu od 10 do 17 hodin v Kulturním centru Zahrada v Praze 4 Chodově, ulice Malenická 2. Přímo z výstavy si mohou návštěvníci odnést domů kočičku. Na výstavě bude hledat domov asi 60 koček a koťat. Všechny kočičky na výstavě jsou očkované proti kočičím nemocem a dospělé kočičky jsou kastrované. Pro děti bude na výstavě zajištěn hezký program a soutěže. Přijďte si vybrat kočičího kamaráda. Vstupné je 35 Kč, děti zdarma.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 4 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dana Javůrková

Mainská mývalí kočka - kotě bez PP

Savci / Kočky inzerce koček
18/11/2019 11:48
Mainská mývalí kočka - kotě bez PPMainské mývalí kočky-prodám kotě (kočička), bez PP. Odběr možný ihned. Cena dohodou. Pro informace volejte nebo pište na telefon níže. Na mail prosím nepište.
Typ: Prodám, Lokalita: Havlíčkův Brod Ceska Republika
Jméno, přijmení: Helena Grubauerová

Mainská mývalí kočička

Savci / Kočky inzerce koček
18/11/2019 08:31
Mainská mývalí kočičkaUž jen poslední Mainská mývalí kočička Charlotte k okamžitému odběru, do chovu a na výstavy z chovatelské stanice Gentle Tiger*CZ s vynikající povahou a předpokladem mohutného vzrůstu, po velmi úspěšných předcích, rodiče dovoz Itálie. Kočička bude plně očkovaná s mikročipem, odčervená, čistotná s kupní smlouvou, chovatelským servisem a výbavičkou do začátku. HCM n/n. Testovaný chov. Více informací po 13 hodině na mobilu 602713737, e-mailem gentletiger@email.cz, anebo na webu a na Facebooku https://www.facebook.com/GentleTiger.CZ, kde najdete vždy aktuální foto.
Typ: Prodám, Lokalita: Havířov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Zdeněk TyGR (http://www.gentletiger.wz.cz/)
Mainská mývalí kočičkaMainská mývalí kočičkaMainská mývalí kočička

Krásná modrá koťátka - odběr možný hned, bez PP

Savci / Kočky inzerce koček
13/11/2019 13:41
Krásná modrá koťátka - odběr možný hned, bez PPProdám modrá, roztomilá, zdravá, tříměsíční koťátka. Odčervená, preventivně ošetřená proti vnitřním i vnějším parazitům, naočkovaná. Umí papat granulky i kapsičky, nepohrdnou ani občasnou kočičí laskominkou, ale hlavní část jejich potravy je suché, superprémiové krmivo. Jsou naučená na kočičí WC, hrají si i trochu zlobí, ráda se mazlí (což je pro tento druh kočky typické), je tedy čas postavit se na vlastní tlapky, opustit dosavadní, dočasný domov a natrvalo zakotvit v nové, milující rodině. Cena: 4500,- Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Plzeň Ceska Republika
Jméno, přijmení: M. Coon
Krásná modrá koťátka - odběr možný hned, bez PPKrásná modrá koťátka - odběr možný hned, bez PPKrásná modrá koťátka - odběr možný hned, bez PP

Britská koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
12/11/2019 21:12
Britská koťátka s PPBritská kočka. Jeden kocourek a 4 kočičky, jedna lila a 3 modré, ihned k odběru. Jsou očkovaná, odčervená, zdravá, hravá a moc milá. Vyhledávají lidskou společnost a rádi vrní, když jim věnujete pozornost. Jsou čistotná.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 3 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Oksana Anton
Britská koťátka s PPBritská koťátka s PPBritská koťátka s PP

britský kocourek

Savci / Kočky inzerce koček
12/11/2019 20:59
britský kocourekProd.britského wiskas kocourka,čistokrevný,klidné povahyočervený,očkovaný,čistotný
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Anna Nová
britský kocourek

Britské kotě

Savci / Kočky inzerce koček
12/11/2019 20:46
Britské kotěProdám britskou čistokrev.kočičku v kouřové barvě,očkovaná,odčervená,milé mazlivé povahy
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Anna Nová
Britské kotě

Mainská mývalí koťátka

Savci / Kočky inzerce koček
11/11/2019 18:11
Mainská mývalí koťátkaMainská mývalí - CHS Nile Goddess,CZ nabízí 2 kocourky,nar. 7.9.2019 s PP. Koťátka jsou z testovaného chovu. Bruce-červený harlekýn, 1,9kg v 9 týdnech, Bailez-bílý s modrýma očima 1,8kg. Koťátka jsou přátelská, společenská, hravá. Rodiče ze zahraničí, velká linie, luxusní srst a výborná povaha. Koťátka jsou vhodné do chovu - splňují standardy, nesou gen modrých očí, příp. mohou být luxusní mazlíčci s možností výstav. Při odběru budou odč., naočk., čip. s EU pasem. Odběr od 21.12.2019 .
Typ: Prodám, Lokalita: Nový Jičín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jolana Pišová
Mainská mývalí koťátkaMainská mývalí koťátkaMainská mývalí koťátka

Koťata s PP (Ruská modrá kočka)

Savci / Kočky inzerce koček
11/11/2019 17:24
Koťata s PP (Ruská modrá kočka)Ruská modrá kočka - CHS Splendid Blue, CZ zadá krásná vymazlená koťátka ruské modré kočky s PP z vrhu "C" (2 kočičky a 3 kocourci). Koťátka se narodila 27.08.2019 a k odběru budou připravena na konci listopadu 2019. Koťátka budou 2x očkována, několikrát odčervena a s očkovacím průkazem. Samozřejmostí je kupní smlouva. Koťátka budou vymazlená, plně socializována, samostatná a zvyklá na tuhou stravu
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 7 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jiří Paškevič
Koťata s PP (Ruská modrá kočka)Koťata s PP (Ruská modrá kočka)