CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Britská koťata s modrýma očima

Savci / Kočky inzerce koček
15/12/2019 16:57
Britská koťata s modrýma očimaBritská kočka - CHS Berengia nabízí k rezervaci 2 brítské kocourky a 1kočičku ve stříbrné barvě s krásnýma modrýma očima, narozené 11.10.2018. Možnost odběru kolem 18-20.prosince v Praze nebo na Moravě (Brno-Břeslav). Kotata s PP, budou očkováný podle věku, odčervený, očipováný a mít EU passy a naučeny na kočičí WC. Kotatka po výstavních úspešných rodičích, jsou velmi hravé a mazlivé a teší se na nový domov. 12.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 6 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Tatjana Adamcova
Britská koťata s modrýma očimaBritská koťata s modrýma očima

Mladý britský kocour na prodej s PP

Savci / Kočky inzerce koček
09/12/2019 00:22
Mladý britský kocour na prodej s PPBritská kočka. Chovatelská stanice British Star (Karlovy Vary) nabízí k prodeji luxusního mladého britského kocourka v málopočetné barvě - Silver Shaded (BSH ns 11) s průkazem původu, narozen 3. 6. 2019. Kocourek plně naočkovaný, odčervený, naučený na kočičí WC, vymazlený a socializovaný s kupní smlouvou, průkazem původu a očkovacím průkazem. Osobní odběr ihned Karlovy Vary.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 1 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Sergey Bocharov
Mladý britský kocour na prodej s PPMladý britský kocour na prodej s PPMladý britský kocour na prodej s PP

Darují kocoury

Savci / Kočky inzerce koček
07/12/2019 22:10
Darují kocouryKříženec - darují dva kastrované kocoury, bráchové chované doma. Učené na kočičí záchod, granule,velice přítulné, mazlivé. Stáří1rok. Do dobrých rukou. Lze i jednotlivě Z důvodu vypěstované alergie syna na kočičí srst. Spěchá.
Typ: Prodám, Lokalita: Frýdek Místek Ceska Republika
Jméno, přijmení: Kateřina Gociekova
Darují kocouryDarují kocoury

Bengálská kočka - kotě

Savci / Kočky inzerce koček
04/12/2019 21:49
ChS Drap nabízí k rezervaci bengálská kotátka s PP.Kotátka jsou zvyklá na běžný ruch domácnosti a děti. Odcházet budou kompletně naočkovaná, odčervená, čipovaná, kastrovaná a s kupní smlouvou. Nebojácná, hravá a mazlivá kotátka čekají na své mazlitele. Po telefon.domluvě návštěva vítáná.
Typ: Prodám, Lokalita: Petrovice u Karviné Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marta (http://bengalska-kocka-chs.webnode.cz)

Mainská mývalí koťatka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
03/12/2019 19:59
Mainská mývalí koťatka s PPUž jen poslední Mainská mývalí kočička Charlotte k okamžitému odběru, do chovu a na výstavy z chovatelské stanice Gentle Tiger*CZ s vynikající povahou a předpokladem mohutného vzrůstu, po velmi úspěšných předcích, rodiče dovoz Itálie. Kočička bude plně očkovaná s mikročipem, odčervená, čistotná s kupní smlouvou, chovatelským servisem a výbavičkou do začátku. HCM n/n. Testovaný chov. Více informací po 13 hodině na mobilu 602713737, e-mailem gentletiger@email.cz, anebo na webu a na Facebooku https://www.facebook.com/GentleTiger.CZ, kde najdete vždy aktuální foto.
Typ: Prodám, Lokalita: Havířov Ceska Republika
Jméno, přijmení: -TyGR-
Mainská mývalí koťatka s PPMainská mývalí koťatka s PPMainská mývalí koťatka s PP

Bengálská kočka s PP, Praha 2

Savci / Kočky inzerce koček
02/12/2019 21:48
Bengálská kočka s PP, Praha 2Bengálská kočka - ch. st. Bara´s Shanti, Praha 2, nabízí kočičky s PP z testovaného chovu. Máme různá zbarvení. Fotky aktuálních koťátek ráda pošlu přes whatsapp, dle konkrétních požadavků. Kočičky jdou do nového domova očkované a odčervené s kupní smlouvou a balíčkem do začátku. Kočičky žijí ve společenství, jsou socializované zvyklé na děti. Prodám skoro dospělého kocourka do chovu viz. foto, odběr ihned. Koťátka budou k odběru od nového roku 2020.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 2 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Barbora Padevětová
Bengálská kočka s PP, Praha 2Bengálská kočka s PP, Praha 2

Darujeme nalezenou kočičku

Savci / Kočky inzerce koček
30/11/2019 09:02
Darujeme nalezenou kočičkuAsi 1,5 až 2 roky stará kastrovaná kočka, ve vztahu k člověku opatrná, bojácná. V klidném prostředí bez rušivých podnětů se nechá pohladit. V poslední době je vidět, že by se mazlit chtěla, ale stále sbírá odvahu. Tel.: 777214680
Typ: Prodám, Lokalita: České Budějovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: animal rescue (http://www.animal-rescue.cz)

Umísťovací výstava koček v Praze Dubeč

Savci / Kočky inzerce koček
29/11/2019 15:09
Umísťovací výstava koček v Praze DubečUmisťovací výstava koček, která se koná v neděli 8. prosince od 13 do 18 hodin v prostorách Historického špejcharu v Praze Dubeč, v ulici U Dubečské tvrze 1667. Přímo z výstavy si budou moci návštěvníci odnést domů kočičku. Na nový domov zde bude čekat asi 40 kočiček a koťat bez domova. Všechny kočičky na výstavě jsou očkované a dospělé kočičky jsou kastrované. Součástí výstavy je předvánoční jarmark s rukodělnými výrobky a drobným zbožím. Akce se koná pod záštitou Animals projekt z.ú.. Přijďte.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 3 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dana Javůrková

Mainská mývalí kočka

Savci / Kočky inzerce koček
29/11/2019 10:27
Mainská mývalí kočkaMainská mývalí kotátka, luxusní, hravá, vymazlená hledají novou milující náruč. Jsou čistotná, zvyklá na ruch domácnosti, odčervená, čipovaná, naočkovaná s PP, po kastraci připravená pro nový domov. Odběr možný koncem prosince. Možnost dovozu do Prahy. Od 10.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Olomouc Ceska Republika
Jméno, přijmení: ALENA GROSSMANNOVÁ
Mainská mývalí kočkaMainská mývalí kočkaMainská mývalí kočka

Sibiřská kotata

Savci / Kočky inzerce koček
26/11/2019 00:01
Sibiřská kotataSibiřská kočka. Chov. st. White comfort,CZ zadá tři sibiřské kočičky a jednoho kocourka, po perfektních rodičích vynikající povahy. Kočičky jsou mazlivé a hravé, milují lidi a děti, s průkazem původu, očkované, odčervené, čipované, vlastní europas. Rodiče jsou zdravotně testovaní. Srst sibiřských koček se velmi dobře udržuje a je voděodolná, proto postrádá většinu alergenu a je tedy vhodná i pro lehké alergiky. Kotátka budou připravená k odchodu do nového domova 22. 12. 2019.
Typ: Prodám, Lokalita: Kladno Ceska Republika
Jméno, přijmení: Václav Vosmik
Sibiřská kotataSibiřská kotataSibiřská kotata