CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Sphynx kotě

Savci / Kočky inzerce koček
24/07/2019 15:40
Sphynx kotěSphynx - koťátko kocourek se narodil 7.3.2019.Jeho maminka s PP. Je očkovaný, pravidelně odčervován. Je velice čistotný, naučený na kryté WC, na stříhání drápků, čištění učí, koupání nám zatím dělá trochu problém. Zvyklé na děti, na velké i malé psy. Velice mazlivý. Prosím, pouze po tel. domluvě, na sms nereaguji. Cena 7.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Jičín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Renata Penickova
Sphynx kotěSphynx kotěSphynx kotě

Britská koťátka s PP - kocourci

Savci / Kočky inzerce koček
24/07/2019 09:28
Britská koťátka s PP - kocourciNabízím k zadání britská koťátka s kvalitním PP - pouze kocourky v barvách modrý tečkovaný bikolor, lilový bikolor a lilový tečkovaný bikolor. Budou plně očkovaná, odčervovaná, čipovaná, čistotná a vychovaná v rodině zvyknutá i na malé děti. Vhodná na mazlíčka i k chovu. Pochází po zdravých testovaných rodičích. K odběru začátkem září. Cena na mazlíčka od 9000Kč. CHS z Věrovan,CZ
Typ: Prodám, Lokalita: Olomouc Ceska Republika
Jméno, přijmení: Vitoslavská Dita (http://zverovan.webnode.cz)
Britská koťátka s PP - kocourciBritská koťátka s PP - kocourciBritská koťátka s PP - kocourci

Kotě hledá láskyplnou náruč

Savci / Kočky inzerce koček
23/07/2019 10:53
Kotě hledá láskyplnou náručEvropská kočka domácí - osiřelá koťátka hledají domov. Jejich maminka bohužel nepřežila kastraci... Jediná šance, jak jim pomoci je najít pro ně milující rodinu. Prosím pomozte!
Typ: Prodám, Lokalita: Praha - východ Ceska Republika
Jméno, přijmení: Lenka Hofmannová
Kotě hledá láskyplnou náruč

Britské koťátko s PP

Savci / Kočky inzerce koček
23/07/2019 08:09
Britské koťátko s PPNabízím k odběru již kdykoliv britského modrého bikolora - kocourka s kvalitním PP. Plně očkovaný, odčervovaný, čipovaný, čistotný a vychovaný v rodině zvyknutý i na malé děti. Vhodný k chovu i na mazlíčka. Pochází po zdravých testovaných rodičích. CHS z Věrovan,CZ
Typ: Prodám, Lokalita: Olomouc Ceska Republika
Jméno, přijmení: Vitoslavská Dita (http://zverovan.webnode.cz)

!!Britští medvídci s PP!!

Savci / Kočky inzerce koček
22/07/2019 22:27
!!Britští medvídci s PP!!CHS Hairy Bears zadá britská krátkosrstá koťátka. Kočičky v barvě krémová a krémový bikolor a kocourky v krémové barvě a krémový bikolor. Koťátka jsou k odběru od 25.7.2019, budou plně naočkována, odčervená, vymazlená a socializovaná. Koťátka jsou z testovaného chovu a po výstavně úspěšných rodičích. Ke koťátkům bude kupní smlouva, očkovací průkaz, vzoreček papání a oblíbená hračka. Nezávazná návštěva vítána. Cena 8000
Typ: Prodám, Lokalita: Týnec nad Labem Ceska Republika
Jméno, přijmení: Veronika Hegnerová
!!Britští medvídci s PP!!!!Britští medvídci s PP!!

Bengálská kočka + video

Savci / Kočky inzerce koček
22/07/2019 13:14
Bengálská kočka + videoNabízím k odběru krásná Bengálská koťátka, naučená na záchůdek. Jsou hravá, očkovaná, 3x odčervená, krmená pouze superprémiovým krmivem. Do nového domova dostanou očkovací průkaz, hračku, rady a papání do začátku. Cena 8tis. Plzeňský kraj. Tel.774230359
Video na
https://www.youtube.com/watch?v=KWvH2ARKeB8
Typ: Prodám, Lokalita: Břasy Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marie Vychytil
Bengálská kočka + videoBengálská kočka + videoBengálská kočka + video

2 koťátka zdarma

Savci / Kočky inzerce koček
21/07/2019 06:34
2 koťátka zdarmaEvropská kočka domácí - nabízíme dvě kočičky zdarma. Jedná se o pouliční směs, ale o to více jsou mazlivé. Jsou schopny se pohybovat doma a jsou zvyklé chodit na kočičí záchod, nicméně momentálně se pohybuji na zahradě.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 6 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Hana Lukešová
2 koťátka zdarma2 koťátka zdarma

Britská koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
18/07/2019 13:59
Britská koťátka s PPBritská kočka - s velkou radostí představuji naše kouzelná koťátka. Tři tříbarevné slečny, černá želvovinová, modrá želvovinová a jediného kocourka v barvě krémové bicolor :-) Koťátka jsou zvyklá na ruch domácnosti a hlavně na mazlení a muckání. Nyní jsou jim 2,5 měsíce a už s přehledem zvládají chodit na záchůdek. Do nového domova dostanou balíček (hračky, papinku, pelíšek, škrabadélko), budou naočk., nejméně 3x odč. a páníček dostane smlouvu. Cena od 5.500 Kč . Se vším ráda poradím.
Typ: Prodám, Lokalita: Benešov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Zuzana Kinská
Britská koťátka s PPBritská koťátka s PPBritská koťátka s PP

Bengálská koťátka s PP Praha 2

Savci / Kočky inzerce koček
18/07/2019 09:59
Bengálská koťátka s PP Praha 2Bengálská kočka - koťátka s PP z testovaného chovu. Koťátka jsou vakcinovaná, čipovaná v perfektní kondici. Mají po rodičích přátelské a milé povahy, jsou hravá a zvyklá na rodinu mezi dětmi. 8.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 2 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Bára Schanti
Bengálská koťátka s PP Praha 2Bengálská koťátka s PP Praha 2Bengálská koťátka s PP Praha 2

Britská "whiskas" koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
15/07/2019 15:05
Britská  "whiskas" koťátka s PPBritská kočka - nádherná koťátka, vychovaná doma, vymazlená, naučená na škrabadlo a krytou toaletu, 2x očkovaná a odčervená. Chov testovaný na HCM, PKD, infekce - toxoplasma, FIV, FeLV, herpes, chlamydie. Jen seriózní jednání, samozřejmostí je kupní smlouva - je mj. písemně potvrzena odpovědnost chovatele za zdravotní stav koťátka. Možná nezávazná návštěva. Uvidíte v jakém prostředí kočičky vyrůstají, originály zdrav. certifikátů, rodiče. Poslední foto rodiče jednoho z vrhů. C: 7-10.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha - východ Ceska Republika
Jméno, přijmení: RNDr. Eva Byšková
Britská  "whiskas" koťátka s PPBritská  "whiskas" koťátka s PPBritská  "whiskas" koťátka s PP