CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Daruji kotátka

Savci / Kočky inzerce koček
21/03/2019 13:37
Daruji kotátkaEvropská kočka domácí. Daruji koťata - černé, černobílé, sibiřské, mourované - pouze lidem, které jim poskytnout krásný domov a mají opravdový zájem. Velmi naléhavé.
Typ: Prodám, Lokalita: Chomutov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Oldřich Fadrhons
Daruji kotátkaDaruji kotátkaDaruji kotátka

Kočička Sphynx s PP

Savci / Kočky inzerce koček
21/03/2019 12:25
Kočička Sphynx s PPSphnyx. Kočička Sphynx s PP, po výborných rodičích. Otec: CH Salvatore Cherry Lau CZ . Matka: Francis Naked Alien CZ . Rodiče testovaní na HCM negativní . Vhodná i na chov. K odběru v půlce dubna. 18.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Znojmo Ceska Republika
Jméno, přijmení: Radka Juřicová
Kočička Sphynx s PP

Mainská mývalí koťata s PP

Savci / Kočky inzerce koček
21/03/2019 10:36
Mainská mývalí koťata s PPChovatelská stanice nabízí krásná mainská mývalí koťátka s PP. Plně vakcinovaná, vymazlená a zvyklá na běžný chod domácnosti. Oba rodiče všechny genetické testy negativní. Vhodná do chovu ale i na miláčka. Odběr možný ihned, pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Web: http://www.mainecoons.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Jindřichův Hradec Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dobroslava Matlasová (http://www.mainecoons.cz)
Mainská mývalí koťata s PPMainská mývalí koťata s PPMainská mývalí koťata s PP

Britské koťátko s PP

Savci / Kočky inzerce koček
21/03/2019 09:21
Britské koťátko s PPNabízím k zadání britské krátkosrsté koťátko s PP ve vzácném zbarvení BSH g 01 62 - modřeželvovinová van oranžovooká. Kočička bude k odběru od 11, dubna, plně očkovaná, odčervovaná, čipovaná a vychovaná v rodině. Vhodná k chovu i na mazlíčka. Chov negativní na PKD, HCM, Fiv a Felv. CHS z Věrovan,CZ.
Typ: Prodám, Lokalita: Olomouc Ceska Republika
Jméno, přijmení: Vitoslavská Dita (http://zverovan.webnode.cz)
Britské koťátko s PPBritské koťátko s PPBritské koťátko s PP

Britská whiskas a činčila s PP

Savci / Kočky inzerce koček
17/03/2019 09:03
Britská whiskas a činčila s PPBritská kočka - zadám rozkošná britská koťátka různých barev s odběrem duben květen. Jen do laskavých rukou, k chovu v bytě! Kočky odchováváme čistokrevně od roku 1986!! Rádi poradíme i po prodeji. Jsou odchovávána s celodenní péčí, denně mazlena. Mohu dopr. do Prahy, jsem starobní důchodce mám čas a slevu na vlak.Víc na 734548726 Cena dle účelu a podmínek koupě /chov, výstavy, mazlík kastrát/.Prosím volat nebo pošlete své číslo zavolám Vám ne SMS. www.nevia7.wbs.cz v sekci koťata. Jsem od Brna.
Typ: Prodám, Lokalita: Brno - město Ceska Republika
Jméno, přijmení: Sara Bergmann
Britská whiskas a činčila s PPBritská whiskas a činčila s PPBritská whiskas a činčila s PP

Prodám britská whiskas koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
16/03/2019 18:31
Prodám britská whiskas koťátka s PPBritská kočka - whiskas koťátka - chov. stanice Z Lipového náměstí nabízí k zadání britská čistokrevná stříbřitě mramorová koťátka - Whiskas z Vrhu F s PP, nar. 11. 03. 2019. Do nového domova půjdou na 12 týdnech-začátek června. Budou naučena na kočičí WC, plně socializována, 2x očkována a 3x odčervena. Zvyklá na děti a psy. Kupní smlouva je samozřejmostí a dostanou výbavičku na cestu. Lokalita: Česká Lípa - Severní Čechy. Nezávazná návštěva koťátka je vítaná. 9.000Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Česká Lípa Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ivana Mudruňková
Prodám britská whiskas koťátka s PPProdám britská whiskas koťátka s PPProdám britská whiskas koťátka s PP

Britská kočička v barvě Silver Shad

Savci / Kočky inzerce koček
09/03/2019 22:05
Britská kočička v barvě Silver ShadBritská modrá - mladou britskou kočičku s PP nar. 27.10.2018 v barvě Silver Shaded. Naočkovaná, odčervená, naučená na kočičí WC, vymazlená a socializovaná. Cena 10.000 Kč. Uvedená cena je za mazlíčka s podmínkou kastrace. Cena na chov na dotaz. Osobní odběr ihned Karlovy Vary.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 1 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Sergey Bocharov
Britská kočička v barvě Silver ShadBritská kočička v barvě Silver ShadBritská kočička v barvě Silver Shad

Kočička milující televizi

Savci / Kočky inzerce koček
04/03/2019 12:35
Daruji černou kočičku Fidorku, je velmi přítulná, sleduje se mnou televizi, miluje přírodopisné filmy. Její asi 1.5. maličká, vychovaná až terapeutická. Mám dalších 8 kočiček a tuto nepřijali mezi sebe. Potřebuje nový domov. Prosím vezměte si ji, bude vašim nejlepším společníkem .
Typ: Prodám, Lokalita: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Ceska Republika
Jméno, přijmení: irena černá

Mainská mývalí kočička s PP na prodej

Savci / Kočky inzerce koček
03/03/2019 20:42
Mainská mývalí kočička s PP na prodejMainské mývalí kočička (Maine Coon) vynikajícícho exterieru s PP a přátelská, hravá, vynikající nekonfliktní povahy. Aktuálně na prodej kočička Gina černá mramorovaná MCO n 22, vynikajícícho typu, mohutného boxu, perfektně nasazené uši s výraznými štětičkami, vynikající výraz, líbivé zbarvení, kvalitní srst. Prodej bez omezení.
Vrh po rodičích excelentního exterieru a špičkových předcích. Oba rodiče zdravotně vyšetřeni HCM negativní N/N, FIV a FeLV negativní. Luxusní, naprosto čistotný, tichý a hravý společník. Otcem je kocour s překrásnou mohutnou hlavou vynikajícího typu, excelentního profilu, mohutného boxu a špičkovým výrazem polodivokým výrazem v barvě černá mramorovaná Gilligan Canis Minor měřící 113 cm a matkou je kočka Bridget Old Coon vynikajícího typu, mohutného boxu, vysoko posazených uší s výraznými štětičkami, vynikajícího profilu. Je to spojení dvou exterierově kvalitních jedinců v povaze vyrovnaných a přátelských. Kočička je čistotná - naučená na kočičí WC, vymazlená, hravá. S PP, řádně očkovaná v imunitě s EU petpasportem, mikročipem, kontrolovaná veterinářem s chovatelskými předpoklady. Mainské mývalí kočky nejsou náročné na údržbu srsti - stačí občas vyčesat. Jsou to mírumilovní, mazliví, pohodoví obři s jemným mňoukáním. Na první pohled upoutají svým impozantním vzezřením a polodivokým výrazem. Maine coon - největší kočky na světě, kocouři - dorůstají až do 15 kg a 120 cm, úžasný pohodový, mazlivý obr. Odběr ihned. http://re-janmoravia.webnode.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Ostrava 17 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Nociarová Renáta (http://re-janmoravia.webnode.cz)
Mainská mývalí kočička s PP na prodejMainská mývalí kočička s PP na prodejMainská mývalí kočička s PP na prodej

Mainská mývalí kočička s PP

Savci / Kočky inzerce koček
28/02/2019 10:21
Mainská mývalí kočička s PPMainská mývalí. Chovatelská stanice Mainských mývalích koček Pábení, nabízí modrou mramorovanou kočičku s bílou. Stáří 10 měsíců. Krásně posazená ouška, silná brada, dlouhý ocas i tělo. Je zvyklá na psa. Očkovaná, přeočkovaná, odblešená, odčervená, s Průkazem původu a očkovacím průkazem. Do nového domova dostane také malou výbavičku. Více emailem, telefonicky nebo na našich www.
Typ: Prodám, Lokalita: Nový Jičín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Lenka Klemšová
Mainská mývalí kočička s PPMainská mývalí kočička s PPMainská mývalí kočička s PP