CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Darujeme nalezené kotě

Savci / Kočky inzerce koček
14/01/2020 11:13
Darujeme nalezené kotěAsi půlroční kocour, milý a mazlivý. Tel.: 777214680
Typ: Prodám, Lokalita: České Budějovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: animal rescue (http://www.animal-rescue.cz)
Darujeme nalezené kotěDarujeme nalezené kotě

bengálská kočka

Savci / Kočky inzerce koček
09/01/2020 21:45
bengálská kočkaChs Drap - zadá k rezervaci bengálské kocourky s PP. Odběr koťátek možný během únoru. Kocourci s námi vyrůstají v rodinném prostředí,jsou zvyklí na běžný ruch domácnosti a děti. Do nové rodiny budou odcházet kompletně naočkované, odčervené a čipované.Rodiče test. Fiv,Felv, PKD, HCM. Kdo hledá kamaráda pro nekonečné hry a mazlení,tak mě neváhejte kontaktovat. Po domluvě nezávazná návštěva vítáná. Cena u každého kocourka inviduální a domluva možná.
Typ: Prodám, Lokalita: Petrovice u karviné Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marta (http://bengalska-kocka-chs.webnode.cz)
bengálská kočkabengálská kočkabengálská kočka

Mainská mývalí koťátka

Savci / Kočky inzerce koček
08/01/2020 18:05
Mainská mývalí koťátkaMainská mývalí kočka - chov. stanice Nile Goddess,CZ nabízí kočičku Chelsie,narozenou 29.9.2019 s PP. Holčička je z testovaného chovu,červená bicolor bílá mramorovaná a největší z vrhu. Chelsie je hravá a přátelská a zvyklá na domácí mazlíčky. Rodiče původem ze zahraničí, pochází z velkých linií s luxusní sametovou srstí a výbornou povahou. Chelsie je připravena k odběru,očkovaná, odčervená a načipovaná.
Typ: Prodám, Lokalita: Bílovec Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jolana Pišová
Mainská mývalí koťátkaMainská mývalí koťátkaMainská mývalí koťátka

Umísťovací výstava koček v Praze 1

Savci / Kočky inzerce koček
07/01/2020 10:31
Umísťovací výstava koček v Praze 1Umísťovací výstava koček se koná v sobotu 8. února od 12 do 17 hodin v Galerii pro onkologicky nemocné pacienty v Anenské ulici 13, Praha 1 Staré Město. Na nový domov zde bude čekat asi 30 koček a koťat. Přímo z výstavy si budete moci domů odnést kočičku či kotě. Všechny kočky na výstavě jsou očkované a dospělé kočky jsou kastrované. Na výstavě bude současně probíhat také výstava dětských obrázků, výstava fotografií koček bez domova a obchůdek s rukodělným zbožím. Vstupné je dobrovolné.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 1 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dana Javůrková

Britské červené mramorované koťátko s PP

Savci / Kočky inzerce koček
05/01/2020 18:06
Britské červené mramorované koťátko s PPBritská kočka - červené mramorované koťátko - kočička s PP nar. 15. 11 2019. Matka IC Gabriela Salix alba,CZ. Otec IC Walker Leto GC Junior Perluso,CZ. Rodiče jsou řádně očkovaní, odčervení, testovaní na FeLV, PKD, HCM. Ani v jedné CHS se nevyskytuje nákaza Streptococcus canis, rodiče mají krevní skupinu A. Kočička bude připravená k odběru začátkem února. Bude kompletně očkovaná a odčervená. Kočičí slečna je velmi mazlivá, samozřejmě naučená na kočičí záchod a škrabadlo. www.britske-kocky.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Leona Nová
Britské červené mramorované koťátko s PPBritské červené mramorované koťátko s PPBritské červené mramorované koťátko s PP

Prodám koťátka Mainské mývalí kočky

Savci / Kočky inzerce koček
04/01/2020 18:47
Prodám koťátka Mainské mývalí kočkyMainská mývalí koťátka nar. 3.11.2019 - CHS Harmony Life, CZ (kočky i kocouři). Možnost zamluvení a bližší info.
Typ: Prodám, Lokalita: Havlíčkův Brod Ceska Republika
Jméno, přijmení: Helena Grubauerová
Prodám koťátka Mainské mývalí kočky

Bengálská kočka

Savci / Kočky inzerce koček
03/01/2020 17:52
Bengálská kočkaProdám Bengálskou kočku - Chs Drap - zadá k rezervaci bengálské kocourky s PP. Odběr koťátek možný během únoru. Kocourci s námi vyrůstají v rodinném prostředí,jsou zvyklí na běžný ruch domácnosti a děti. Do nové rodiny budou odcházet kompletně naočkované, odčervené a čipované.Rodiče test. Fiv,Felv, PKD, HCM. Kdo hledá kamaráda pro nekonečné hry a mazlení,tak mě neváhejte kontaktovat. Po domluvě nezávazná návštěva vítáná. Cena u každého kocourka inviduální a domluva možná.
Typ: Prodám, Lokalita: Petrovice u Karviné Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marta
Bengálská kočka

Britská krátkosrstá koťata s PP

Savci / Kočky inzerce koček
02/01/2020 16:14
Britská krátkosrstá koťata s PPBritská krátkosrstá koťata s PP. Koťata jsou velice podařená vhodná i do chovu. Nádherné barvy červená, skořicová (vzácná), čokoládová, lilová a čokoládově želvovinová. Stáří 6 měsíců. Koťata jsou plně socializovaná, zvyklá na běžný chod domácnosti, psy, naučená na záchůdek, očkovaná, odčervená. Cena od 6.000 Kč do 8.000 Kč na mazlíka.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha - východ Ceska Republika
Jméno, přijmení: Šárka Anežka Špírková
Britská krátkosrstá koťata s PPBritská krátkosrstá koťata s PPBritská krátkosrstá koťata s PP

Darujeme nalezenou kočičku

Savci / Kočky inzerce koček
02/01/2020 13:13
Darujeme nalezenou kočičkuAsi 2 roky stará kastrovaná kočka, ve vztahu k člověku opatrná, bojácná. V klidném prostředí bez rušivých podnětů se nechá pohladit. V poslední době je vidět, že by se mazlit chtěla, ale stále sbírá odvahu. Tel.: 777214680
Typ: Prodám, Lokalita: České Budějovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: animal rescue (http://www.animal-rescue.cz)

Bengálská kočka - kotě s PP

Savci / Kočky inzerce koček
26/12/2019 13:46
Bengálská kočka - kotě s PPChs Drap - zadá k rezervaci bengálské kocourky s PP. Odběr koťátek možný během únoru. Kocourci s námi vyrůstají v rodinném prostředí,jsou zvyklí na běžný ruch domácnosti a děti. Do nové rodiny budou odcházet kompletně naočkované, odčervené a čipované.Rodiče test. Fiv,Felv, PKD, HCM. Kdo hledá kamaráda pro nekonečné hry a mazlení,tak mě neváhejte kontaktovat. Po domluvě nezávazná návštěva vítáná. Cena u každého kocourka inviduální a domluva možná.
Typ: Prodám, Lokalita: Petrovice u Karviné Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marta Kubánková (http://bengalska-kocka-chs.webnode.cz)
Bengálská kočka - kotě s PPBengálská kočka - kotě s PPBengálská kočka - kotě s PP