CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Sphynx kocour Brooklyn s PP

Savci / Kočky inzerce koček
12/08/2014 10:28
Sphynx kocour Brooklyn s PPChovatelská stanice Infinitum nabízí chlapecka kanadskeho sphynxe s PP, na chov nebo na mazlicka, v modre barve, 5 mesicu, k odberu ihned .

Naše koťátka vyrůstají v kruhu rodiny, jsou velmi milé hrave a mazlive povahy, socializovaná a nebojácná, od malička naučená čistotě a zvyklá na běžný ruch domácnosti.
Na Mezinarodni Vystave Kocek 21 a 22 cervna 2014 s timto vrhem jsme vyhrali 2x BIV , ziskali dva pohary a ziskali titul Best in Show!
Typ: Prodám, Lokalita: cachovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: svitlana praksina
Sphynx kocour Brooklyn s PPSphynx kocour Brooklyn s PPSphynx kocour Brooklyn s PP

Mainská mývalí koťátka s PP - LUXUSNÍ OBŘÍCI

Savci / Kočky inzerce koček
10/08/2014 14:48
Mainská mývalí koťátka s PP - LUXUSNÍ OBŘÍCICh.s. Sudden Blazing, CZ nabízí k odběru super vychovaná, vymazlená a plně socializovaná koťátka do milujících rodin (do chovu i na mazlíčky). Máme zdravý a testovaný chov, kočky i koťata s námi žijí jako členové naší rodiny, nikoliv v oddělených prostorách. Vyrůstají v bytě, takže neničí jeho zařízení, k broušení drápků používají škrabadlo a mají základní hygienické návyky. Jsou v super kondici, velmi přátelská, mazlivá a předou jako traktůrci :-) Samozřejmostí je očkování, preventivní odčervení, PP, očko průkaz, čip, kupní smlouva se zárukami+rady do začátku i krásná výbavička. Poskytujeme doživotní chovatelský servis. Pouze do bytu/domu! Zvířecí kamarád (kočka/pes) podmínkou! Více na našich webových stránkách www.suddenblazing.estranky.cz, e-mail: kelkerke@seznam.cz, tel.č. 605422775, 604593882
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Lenka Koblížková (http://www.suddenblazing.estranky.cz)
Mainská mývalí koťátka s PP - LUXUSNÍ OBŘÍCIMainská mývalí koťátka s PP - LUXUSNÍ OBŘÍCIMainská mývalí koťátka s PP - LUXUSNÍ OBŘÍCI

Britský kocourek lilový

Savci / Kočky inzerce koček
08/08/2014 14:24
Britský kocourek lilovýNabízíme mazlivého britského kocourka lilového naučeného hygieně po výborných rodičích - otec s PP. Kocourek je odčervený a očkovaný. K odběru ihned. Návštěva vítána.
Typ: Prodám, Lokalita: Chrudim Ceska Republika
Jméno, přijmení: Lenka
Britský kocourek lilovýBritský kocourek lilový

Prodám modré britské koťátko bez PP

Savci / Kočky inzerce koček
06/08/2014 11:08
Prodám modré britské koťátko bez PPModrý, krásně zbarvený tříměsíční kocourek, hledá svého páníčka, ke kterému by se mohl přitulit a být mu milým společníkem. Máma už se se mnou moc tulit nechce, že prý se mám postavit na vlastní tlapky. Jsem velký mazel, zvědavý jak opička, čistotný, očkovaný, odčervený, naučený na kočičí WC. Žiji výhradně v bytě, na zahradě jsem jen při fotografování a občas asistuji současné paničce při pití kávičky. Moc se těším na nový pelíšek, ocením i škrabadlo. Kamarádím i s malými pejsky, jsem snášenlivý, i když zpočátku nedůvěřivý.
Typ: Prodám, Lokalita: Plzeň Ceska Republika
Jméno, přijmení: Q.M. Q.M.
Prodám modré britské koťátko bez PPProdám modré britské koťátko bez PPProdám modré britské koťátko bez PP

Prodám britská modrá koťata s PP

Savci / Kočky inzerce koček
03/08/2014 11:35
Prodám britská modrá koťata s PP, kocourka a dvě kočičky. Otec holandská linie: IC Fandango van Catterylinum, matka GIC Gülay Benjamin Zádub, DVM, DSM. V době odběru budou plně očkována, odčervena, naučená na kočičí WC. Zvyklá na lidi, žiji s námi v bytě. Nezávazná návštěva vítána. Oba rodiče uvidíte. K odběru ihned. Dobrá cena.
Typ: Prodám, Lokalita: plzeň Ceska Republika
Jméno, přijmení: D. Šturcová
Prodám britská modrá koťata s PPProdám britská modrá koťata s PPProdám britská modrá koťata s PP

Mainská mývalí s PP

Savci / Kočky inzerce koček
31/07/2014 12:13
Mainská mývalí s PPChovatelská stanice nabízí koťátka po výborných rodičích. Všechna koťátka mají výbornou velmi komunikativní a vymazlenou povahu. Koťátka jsou plně očkovaná a odčervena. Poradenský servis je pro nás samozřejmostí. Pokud uvažujete nad pořízením nového člena rodiny, přijeďte se k nám podívat na nezávislou návštěvu.
Typ: Prodám, Lokalita: Litoměřice Ceska Republika
Jméno, přijmení: AKIRE LITI
Mainská mývalí s PPMainská mývalí s PPMainská mývalí s PP

koťata Ragdoll s PP

Savci / Kočky inzerce koček
31/07/2014 06:20
koťata Ragdoll s PPRagdoll – koťátka různých barev, s PP, po vyšetřovaných rodičích, očkované, s kupní smlouvou. Možnost nezávazné návštěvy. Koťátka jsou kvalitně krmená, naučena 100% čistotě. Cena od 6ti tisíc Kč na mazlíka. S dalším chovem poradím. Výsledky vyšetření, průkazy původu a tituly z výstav k nahlédnutí.
Typ: Prodám, Lokalita: Ostrava Ceska Republika
Jméno, přijmení: Pavel Dedek (http://www.dolcemente.cz)
koťata Ragdoll s PPkoťata Ragdoll s PPkoťata Ragdoll s PP

Černá kočička

Savci / Kočky inzerce koček
29/07/2014 21:43
Černá kočičkaZdarma darujeme černé kotátko - kočičku ihned k odběru,zvyklá na děti,plně samostatná, hravá.
Typ: Prodám, Lokalita: Švábenice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Skacelka
Černá kočička

Britská koťátka

Savci / Kočky inzerce koček
27/07/2014 18:07
Britská koťátkaBritská koťata, barvy modré a lilové. Vychována v bytě, zvyklá na škrábadlo a kočičí WC. Koťátka jsou velmi mazlivá, naočkovaná, odčervená.
Typ: Prodám, Lokalita: Zlin Ceska Republika
Jméno, přijmení: Tomas

Prodám kotata Sphynx bez PP,máma s PP

Savci / Kočky inzerce koček
26/07/2014 13:07
Prodám kotata Sphynx bez PP,máma s PPProdám 3 koťata,1kočička,2 kocourci,čistotní,mazlivý,zvyklí na psa i na děti,s němi si neustále hrají,jsou odčerveni.Možno na splátky.tel.732952605
Typ: Prodám, Lokalita: Dvůr Králové nad Labem Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ivana Klustová (http://www.Sphynx)
Prodám kotata Sphynx bez PP,máma s PPProdám kotata Sphynx bez PP,máma s PP