CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Bengálská koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
01/09/2014 16:28
Bengálská koťátka s PPNabízíme dvě nádherná koťátka - holčičky - s PP (bengálská kočka). Oba rodiče s PP z testovaného chovu. Otec mramorovaný z CHS ve Volarech (foto v příloze). Matka tečkovaná k vidění v naší CHS (foto viz také příloha). Holčičky (Alice = Alenka a Angel = Andělka) narozeny 21.7. budou k odběru v druhé polovině října ve věku 13.týdnů. Budou odčerveny, naočkovány, s řádnou kupní smlouvou, PP, očkovací průkaz, chovatelský servis je samozřejmostí. Koťátka jsou naučena na kočičí WC, škrabadlo, socializována, velice hravá, přítulná. K vidění u nás kdykoliv po předchozí domluvě. Jen do dobrých rukou se samozřejmostí přetrvávajícího kontaktu. Do bytu či domečku se zajištěným prostorem proti úrazu, útěku, apod.(okna, balkony, venkovní výběhy). V případě jakýchkoliv dalších dotazů, či zájmu o další foto rádi zašleme.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Petra Potůčková
Bengálská koťátka s PPBengálská koťátka s PPBengálská koťátka s PP

Krásná koťátka perské zlaté činčily

Savci / Kočky inzerce koček
31/08/2014 21:45
Krásná koťátka perské zlaté činčilyKrásná koťátka perské zlaté činčily hledají nové páničky. Koťátka jsou ke všemu naučená, zvyklé na děti. Po rodičích jsou s PP. Cena dohodou. K odběru jsou možné po 10. září.
Typ: Prodám, Lokalita: Vsetín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Maja Trtíková
Krásná koťátka perské zlaté činčilyKrásná koťátka perské zlaté činčilyKrásná koťátka perské zlaté činčily

Mainská mývalí koťata

Savci / Kočky inzerce koček
30/08/2014 11:15
Mainská mývalí koťataMáme Mainská mývalí koťata, kočky a kočky v barvách černá mramorovaná cl, red-silver-tabby-mc-bílá, červeno-tabby-bílé, černo-stříbrná-Torbi dodat. Naše děti jsou očkovány v dodávce, odčervená štípané na požádání s průkazem původu a mazlivá High School.
Dovolená péče, kterou Vám rádi akceptovat v naší chovatelské stanici.
Chcete-li anděly, pak se dejte nám vědět co nejdříve
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Loteh L.
Mainská mývalí koťataMainská mývalí koťata

Mainská mývalí koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
28/08/2014 09:03
Mainská mývalí koťátka s PPCh.stanice Maine Diamond,CZ nabízí koťátka po zdravých a testovaných rodičích. Koťátka jsou socializovaná a jsou velmi vymazlená. Budou očkovaná a pravidelně odčervována chovatelský servis je samozřejmostí. Pouze do bytu nebo domu. Uvítáme kočičího kamaráda. Do nového domova půjdou s kopií rodokmenu (originál po doložení potvrzení o kastraci) s výbavičkou do začátku. Volejte kdykoli na tel. číslo 775 56 05 16 nebo pište. Web:www.mainediamond.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Mníšek pod Brdy Ceska Republika
Jméno, přijmení: Tereza Dolejšová (http://www.mainediamond.cz)
Mainská mývalí koťátka s PPMainská mývalí koťátka s PPMainská mývalí koťátka s PP

Prodám koťátka Kanadský Sphynx s PP

Savci / Kočky inzerce koček
25/08/2014 15:46
Prodám koťátka Kanadský Sphynx s PPChovatelská stanice Tut Dream CZ více foto na stránkách: http://tutdreamcz.weebly.com. Bereme REZERVACE. Prodám koťátka Kanadský Sphynx s PP po špičkových rodičích. Matka Champion CZ, otec Champion CZ dovoz z Ruska. Oba testováni na Felv, FIV, HCM negativní. Máme 3 kočičky 1 kocourka, k odběru ke konci září. Koťátka budou odčervena, naočkovaná. Čipování nebo kastrace dle dohody. Na cestu dostanou startovací výbavu. Kupní smlouva samozřejmostí. Koťátka jsou naučená na WC, koupání, čištění oušek, stříhání drápků, zvyklá na psy a děti.
Typ: Prodám, Lokalita: Hlavní město Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jaroslav Smrček (http://www.tutdreamcz.weebly.com)
Prodám koťátka Kanadský Sphynx s PPProdám koťátka Kanadský Sphynx s PPProdám koťátka Kanadský Sphynx s PP

Prodám britská modrá koťata s PP

Savci / Kočky inzerce koček
24/08/2014 11:38
Prodám britská modrá koťata s PPkocourka a dvě kočičky. Otec holandská linie: IC Fandango van Catterylinum, matka GIC Gülay Benjamin Zádub, DVM, DSM. V době odběru budou plně očkována, odčervena, naučená na kočičí WC. Zvyklá na lidi, žiji s námi v bytě. Nezávazná návštěva vítána. Oba rodiče uvidíte. K odběru ihned. Dobrá cena.
Typ: Prodám, Lokalita: Plzeň Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dagmar Šturcová
Prodám britská modrá koťata s PPProdám britská modrá koťata s PPProdám britská modrá koťata s PP

Britská koťata čokoládová s PP prodám

Savci / Kočky inzerce koček
19/08/2014 21:38
Britská koťata čokoládová s PP prodámBritská koťata čokoládová s PP prodám. Koťata jsou komplet očkovaná, odčervená. Jsou zvyklá na pestrou stravu a naučená na kočičí WC, jsou odchována doma, zvyklá na psy. Návštěvy jsou vítané Praha 9 – Újezd nad Lesy, koťata možno vidět kdykoliv, Jindra Lefnerová. Cena od 5000,- Kč, e-mail: jlefnerova@seznam.cz, tel. 737258431
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 9 - Újezd nad Lesy Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jindra Lefnerová (http://www.halitpasa.cz)
Britská koťata čokoládová s PP prodámBritská koťata čokoládová s PP prodámBritská koťata čokoládová s PP prodám

Daruji mourovatého kocourka

Savci / Kočky inzerce koček
19/08/2014 20:51
Daruji mourovatého kocourkaDaruji 4 mourovaté kocouri, nar. v červnu. Odběr již možný. Máme 2 chlupatější koťatka
Typ: Prodám, Lokalita: Hněvkov, Zábřeh na Moravě Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jarmarová M.

Mainská mývalí koťátka s PP - LUXUSNÍ OBŘÍCI

Savci / Kočky inzerce koček
19/08/2014 18:27
Mainská mývalí koťátka s PP - LUXUSNÍ OBŘÍCICh.s. Sudden Blazing, CZ nabízí k odběru TŘI SESTRY - super vychované, vymazlené a plně socializované - pouze do milujících rodin (do chovu i na mazlíčky). Máme zdravý a testovaný chov, kočky i koťata s námi žijí jako členové naší rodiny, nikoliv v oddělených prostorách či klecích. Vyrůstají v bytě, takže neničí jeho zařízení, k broušení drápků používají škrabadlo a mají základní hygienické návyky. Jsou v super kondici, velmi přátelské, mazlivé a předou jako traktůrci :-) Samozřejmostí je očkování, preventivní odčervení, PP, očko průkaz, čip, kupní smlouva se zárukami+rady do začátku i krásná výbavička. Poskytujeme doživotní chovatelský servis. Pouze do bytu/domu! Zvířecí kamarád (kočka/pes) podmínkou! Více na našich webových stránkách www.suddenblazing.estranky.cz, e-mail: kelkerke@seznam.cz, tel.č. 605422775, 604593882
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Lenka Koblížková (http://www.suddenblazing.estranky.cz)
Mainská mývalí koťátka s PP - LUXUSNÍ OBŘÍCIMainská mývalí koťátka s PP - LUXUSNÍ OBŘÍCIMainská mývalí koťátka s PP - LUXUSNÍ OBŘÍCI

Sphynx kocour Boston s PP

Savci / Kočky inzerce koček
12/08/2014 10:32
Sphynx kocour Boston s PPChovatelská stanice Infinitum nabízí chlapecka kanadskeho sphynxe s PP, na chov nebo na mazlicka, v barve seal point, modre oci, 5 mesicu, k odberu ihned .

Naše koťátka vyrůstají v kruhu rodiny, jsou velmi milé hrave a mazlive povahy, socializovaná a nebojácná, od malička naučená čistotě a zvyklá na běžný ruch domácnosti.
Na Mezinarodni Vystave Kocek 21 a 22 cervna 2014 s timto vrhem jsme vyhrali 2x BIV , ziskali dva pohary a ziskali titul Best in Show!
Typ: Prodám, Lokalita: cachovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: svetlana praksinova
Sphynx kocour Boston s PPSphynx kocour Boston s PPSphynx kocour Boston s PP