KRÁSNÁ MLÁĎATA JEŽKŮ BĚLOBŘICHÝCH

Savci / Drobní savci inzerce drobných savců
04/11/2014 21:05
KRÁSNÁ MLÁĎATA JEŽKŮ BĚLOBŘICHÝCHNabízíme krásná a čiperná mláďata ježků bělobřichých (atelerix albiventris). Fotografie ježků a návod k chovu najdete na stránkách www.jezcibelobrisi.cz . Chov je jednoduchý a zvládne ho i začátečník. Ježci od nás jsou vhodní nejen jako domácí společníci, ale i do chovu. Na Vaše případné dotazy rádi odpovíme. Cena za samečka je 999 Kč, za samičku 1199 Kč. Odběr je možný po předchozí domluvě v Praze za příplatek 100 Kč, případně osobně v Chlumu (6 km od Sedlčan – velmi dobré spojení z Prahy).
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 5 (Praha) Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jakub (http://www.jezcibelobrisi.cz/)
KRÁSNÁ MLÁĎATA JEŽKŮ BĚLOBŘICHÝCHKRÁSNÁ MLÁĎATA JEŽKŮ BĚLOBŘICHÝCHKRÁSNÁ MLÁĎATA JEŽKŮ BĚLOBŘICHÝCHKRÁSNÁ MLÁĎATA JEŽKŮ BĚLOBŘICHÝCH

Křeček syrský s PP - možný dovoz

Savci / Drobní savci inzerce drobných savců
04/11/2014 10:29
Křeček syrský s PP - možný dovozChovatelská stanice Lucienne přijímá rezervace na mláďata syrských křečků, které narodily 20.10.2014 ( k odběru od 16.11.). Miminka budou krotká, zdravá, dostanou průkaz původu. Budou také zvyklá na lidskou ruku a kazdodenní kontakt, takže se hodí i jako mazlíčci k dětem. Máme 8 krátkosrstých prcků, 5 samečků (zlatý, zlatý páskovaný, 2x žlutý, žlutý páskovatý) a 3 samičky (zlatá želvovinová,černá želvovinová a žlutá). Matka i otec k vidění. Cena se bude pohybovat v rozmezí 150-200Kč. V případě zájmu mě kontaktujte na 739 020 849 nebo Lzambochova@seznam.
cz. Je možný zdarma dovoz do Valašského Meziříčí, Vsetína, Zlína, Bystřice pod Hostýnem, za příspěvěk do Ostravy (50Kč, Olomouce (100Kč) a 15.11. do Prahy (100Kč,hlavní nádraží v raních hodinách). Více na www.chslucienne.webnode.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Hošťálková Ceska Republika
Jméno, přijmení: L. Žambochová (http://www.chslucienne.webnode.cz)
Křeček syrský s PP - možný dovozKřeček syrský s PP - možný dovoz

Morčátka samičky

Savci / Drobní savci inzerce drobných savců
25/10/2014 22:39
Morčátka samičkyDaruji do dobrých rukou dvě břidlicové samičky. Samičky jsou vymazlené a zvyklé na kontakt. V listopadu jim bude půl roku. Odběr je možný i jednotlivě. Více informací na e-mailu.
Typ: Prodám, Lokalita: Olomouc Ceska Republika
Jméno, přijmení: Niki.R
Morčátka samičkyMorčátka samičkyMorčátka samičky

Morčátka s PP

Savci / Drobní savci inzerce drobných savců
05/10/2014 14:13
Morčátka s PPCHS Edelštejn zadá k rezervaci miminka angl. a amer. crestedů z vrhů A a B. Morčátka budou k odběru koncem října / začátkem listopadu. Cena dle kvality jednotlivého morčátka. Více info na www nebo email
Typ: Prodám, Lokalita: Zlaté Hory v Jeseníkách Ceska Republika
Jméno, přijmení: Veronika Motlochová (http://www.edelstejn.wbs.cz)
Morčátka s PPMorčátka s PP

Dlouhosrstá morčátka

Savci / Drobní savci inzerce drobných savců
26/09/2014 19:54
Dlouhosrstá morčátkaCHS Od Jáji nabízí nabízí tři klučíky z vrhu G1, narozené 25. 8. 2014. Gaston je šeltie, barvu má krémovou. Gulliver je coronet, barvu má buff, zřejmě bude trošku světlejší, což ale ukáže čas. Garfield je coronet, barvu má krémovou. Kluci jsou pohodoví, nebojí se a hned od narození se nechají hladit. Mají předpoklad nejen pro chov (v budoucnu možná i výstavy), ale i pro dráhu mazlíčka. Kontakt: 737102898, janaparoubkova@seznam.cz , fotky http://www.kralici.cz/morcata/alba.asp?a=32395 , http://www.odjaji.wz.cz/g1.html . Osobní převzetí je možné za 1 – 2 týdny, podle toho, jak kluci budou prospívat. Praha 3.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jana Paroubková (http://www.odjaji.wz.cz)
Dlouhosrstá morčátkaDlouhosrstá morčátkaDlouhosrstá morčátka

Dlouhosrstá morčata peruánec, satén s PP - odběr celá ČR

Savci / Drobní savci inzerce drobných savců
14/09/2014 16:01
Dlouhosrstá morčata peruánec, satén s PP - odběr celá ČRCHS Z Kouzelného kopce nabízí k prodeji morčata plemene peruánec SG, peruánec TG (SG) s PP. Aktuálně na výběr jak samičky tak samečkové. Někteří jedinci velice vhodní na výstavy či do dalšího chovu, nebo jen jako luxusní mazlíčci.

Peruánci mají hladkou rovnou srst, souměrně dlouhou, dorůstající délky asi 20 cm. Na zádi (kyčlích) má dvě vedle sebe umístěné rozety, proto srst roste obráceně od zádi k hlavě.

Cena od 250,-,

Osobní odběr Třtice (Středočeský kraj).

Pomohu s dopravou do těchto měst
- Rakovník, Kladno, Praha
- jednou týdně Protivec u Karlových Varů
- 27.09 trasa Rakovník - Praha - Liberec - Wroclaw [PL]
- Praha, ČB, Kolín, Brno...
Ostatní města pomocí kurýra
Více infa na webu http://z-kouzelneho-kopce.xf.cz/ nebo meilíku z-kouzelneho-kopce@email.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Třtice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Alena Köhlerová (http://z-kouzelneho-kopce.xf.cz/)
Dlouhosrstá morčata peruánec, satén s PP - odběr celá ČRDlouhosrstá morčata peruánec, satén s PP - odběr celá ČRDlouhosrstá morčata peruánec, satén s PP - odběr celá ČRDlouhosrstá morčata peruánec, satén s PP - odběr celá ČR

freťátka na prodej

Savci / Drobní savci inzerce drobných savců
21/08/2014 18:14
freťátka na prodejNabízím freťátka v barvě tchořovité, tmavě tchořovité, black self, chocolate,poloangorky a angorky. Freťátka budou očkovaná proti psince, naučená na záchůdek, kvalitně krmená. Odběr ihned. Tel.604981504
Typ: Prodám, Lokalita: Nový Bydžov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dana Němečková (http://www.apassionata.estranky.cz)
freťátka na prodejfreťátka na prodejfreťátka na prodej

KRÁSNÁ MLÁĎATA JEŽKŮ BĚLOBŘICHÝCH

Savci / Drobní savci inzerce drobných savců
21/08/2014 11:07
KRÁSNÁ MLÁĎATA JEŽKŮ BĚLOBŘICHÝCHNabízíme krásná a čiperná mláďata ježků bělobřichých (atelerix albiventris). Aktuální ježečci k odběru jsou k vidění na našich stránkách jezcibelobrisi, na kterých nalezte informace o chovu těchto zajímavých zvířat. Ježci od nás jsou vhodní nejen jako domácí společníci, ale i do chovu. Na Vaše případné dotazy rádi odpovíme. Cena za samečka je 1200 Kč, za samičku 1400 Kč. Odběr je možný po předchozí domluvě v Praze, případně osobně v Chlumu (6 km od Sedlčan – velmi dobré spojení z Prahy).
Typ: Prodám, Lokalita: Sedlčany Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jakub K. (http://www.jezcibelobrisi.cz)
KRÁSNÁ MLÁĎATA JEŽKŮ BĚLOBŘICHÝCHKRÁSNÁ MLÁĎATA JEŽKŮ BĚLOBŘICHÝCHKRÁSNÁ MLÁĎATA JEŽKŮ BĚLOBŘICHÝCHKRÁSNÁ MLÁĎATA JEŽKŮ BĚLOBŘICHÝCH

morče rozeta

Savci / Drobní savci inzerce drobných savců
11/08/2014 13:25
morče rozetaNabízím pěkná mláďata morčat rozetek. Zdravá, vhodná jako mazlíček. Ihned k odběru po telefonické nebo emailové dohodě.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jaromír Plný (http://www.morcata-peruanci.wbs.cz)
morče rozetamorče rozetamorče rozetamorče rozeta

morče peruánec

Savci / Drobní savci inzerce drobných savců
11/08/2014 13:24
morče peruánecNabízím krásná a zdravá mláďata morčat. Vhodná jako mazlíčci i jako chovná. Veterinárně ošetřena. Všechna mají gen pro modrou barvu "slateblue". V případě zájmu i s rodokmenem. Více na našich stránkách chovné stanice Slateblue Star - morcata-peruanci.wbs.cz K odběru kdykoliv po telefonické či emailové dohodě.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jaromír Plný (http://www.morcata-peruanci.wbs.cz)
morče peruánecmorče peruánecmorče peruánecmorče peruánec