CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Zakrslý králíček krátkouchý

Savci / Králíci inzerce králíků
26/06/2019 11:18
Zakrslý králíček krátkouchýNabízím luxusní králíčky k rezervaci i k prodeji. K rezervaci v barvě divoká meklenburská, modrý, modrá meklenburská, černý strakoš a černá. Do Rokycan mohu dovézt. Tel.731510258
Typ: Prodám, Lokalita: Kralovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Eva Králíčkové (http://chs-ze-satenu4.webnode.cz/kontakt2/)
Zakrslý králíček krátkouchýZakrslý králíček krátkouchýZakrslý králíček krátkouchý

Bengálský kocourek

Savci / Kočky inzerce koček
26/06/2019 11:13
Bengálský kocourekNabízím krásná koťátka - Bengálský kocourky. Předpoklad velkého vzrůstu a super povahy. Jsou očkovaní a odčervení, krmení pouze granulkama Hills kitten. Otec s PP, oba rodiče u nás k vidění. Do nového domova dostanou očkovací průkaz, hračky, rady a papání do začátku. Stálý kontakt vítán. Cena 8tis. Tel.774230359
Typ: Prodám, Lokalita: Břasy Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marie Vychytil
Bengálský kocourekBengálský kocourek

Britská koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
26/06/2019 11:11
Britská koťátka s PPBritská kočka. Chov. st. British Star hledá nové milující lidské rodiče pro Britská koťátka - stříbrné činčila s PP - jednoho kocourka Dionisa, nar. 3. 3.2019. Kompletně očkovaný, odčervený, socializovaný, vymazlený a naučený slušnému chování. Kupní smlouva, očkovací průkaz a rodokmen. Cena jako mazlíčka s podmínkou kastrace - 10.000 Kč, pod chov - na dotaz. K odběru ihned. Osobní odběr Karl. Vary.
Typ: Prodám, Lokalita: Karlovy Vary Ceska Republika
Jméno, přijmení: Sergey Bocharov
Britská koťátka s PPBritská koťátka s PPBritská koťátka s PP

Mainská mývalí koťata s PP

Savci / Kočky inzerce koček
26/06/2019 11:00
Mainská mývalí koťata s PPMainská mývalí kočka - nádherná mývalí koťata, do nových domovů půjdou koncem července, s kupní smlouvou, 2x očkovaná, 3x odčervená, čistotná, zvyklá na psy. Kočičky mají všechny v barvě stříbro, kocourkové jen někteří, jsou vhodní i na chov. Chov je zdravotně testovaný. Na fotkách jsou první 3 kluci, pak kočičky. K vidění v Praze nebo na Křivoklátsku, stránky peppermintelise-cz.webnode.com, tel.Návštěvy možné. 12.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 4 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dana Benešová
Mainská mývalí koťata s PPMainská mývalí koťata s PPMainská mývalí koťata s PP

Erdelterier-airedaleterier

Savci / Psi inzerce psů
26/06/2019 10:51
Erdelterier-airedaleterierErdelterier-airedaleterier. Chovatelská stanice OLD Moravia prodá štěňátka narozena 26.4.2019. Erdel je pohodové, přátelské a velice chápavé plemeno,jedno z nejvhodnějších do rodin s dětmi. Přes svůj temperament je plně ovladatelné, bezdůvodně člověka ani jiné psy nenapadá. Je skvělý společník, domácí mazel, neohrožený hlídač, výkonný služební pes i záchranář. Štěňata jsou socializovaná, odčervená,očkovaná, čipovaná a připravená k odběru. Cena 12.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Vyškov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Oldřich Dvořák
Erdelterier-airedaleterierErdelterier-airedaleterierErdelterier-airedaleterier

Prodám štěňátka - pejsky welšíky

Savci / Psi inzerce psů
26/06/2019 10:29
Prodám štěňátka - pejsky welšíkyWelsh teriér. 9 týdenní welshteriérek s PP, matka výborná lovkyně, norník a také domácí mazlík. Pejsci jsou vhodní jak do rodiny, přítulní a vhodní také jako pracovní psi. Při rychlém jednání možnost slevy.
Typ: Prodám, Lokalita: Brno - venkov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jarmila Riedlová
Prodám štěňátka - pejsky welšíky

Stenatka nemeckeho ovcaka

Savci / Psi inzerce psů
26/06/2019 10:24
Stenatka nemeckeho ovcakaNěm. ovčák - štěnátka s PP ze zahraničního spojení, po kvalitních a zdravých rodičích. Vhodné pro rodiny jako společníci a pro aktivní pejskaře se zájmem o výstavy a sport. Stěnátka jsou odchovaná v kvalitních podmínkách, odčervená, očkovaná. K odběru začátkem července. Nezávazná návštěva vítána.
Typ: Prodám, Lokalita: Znojmo Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jiri Matousek

Koťátka ragdoll

Savci / Kočky inzerce koček
26/06/2019 10:22
Koťátka ragdollRagdoll. Nabízím čistokrevná koťátka ragdoll, narozena 4. 4. 2019, po prarodičich s PP, naučená na kočičí WC, odčervená a očkována. Do nové rodiny si vezmou očkovací průkaz a kvalitní granule. Odběr možný ihned.
Typ: Prodám, Lokalita: Olomouc Ceska Republika
Jméno, přijmení: Eliška Křenkova
Koťátka ragdollKoťátka ragdoll

Maďarský ohař krátkosrstý s PP (viszla)

Savci / Psi inzerce psů
25/06/2019 17:33
Maďarský ohař krátkosrstý s PP (viszla)Maďarský ohař krátkosrstý s PP fenky i pejsci Text: Maďarský ohař krátkosrstý s PP- k zadání štěňátka narozená 5.5.2019 po těchto rodičích Otec: MultiCh. Beauty of Fire Benigno (imp RUS) DKK 0/0, ramena + oči bez nálezu, short/long N/N zkoušky: ZV, PZ, VP, Karv. pohár II. c Matka: Multi ch. Dreamgirl of Skyrocket (imp HU) DLK 0/0 ramena bez nálezu, short/long N/N Zkoušky: ZV, PZ, Odběr po 5.7, nebo dohodou, Při odběru budou očkovaná, čipovaná, pet pas, kupní smlouva, uvítám trvalý kontakt s novými majiteli, cena psi od 13, fenky od 16.tis. http://www.kelecskypoklad.com/wp
Typ: Prodám, Lokalita: Kelč Ceska Republika
Jméno, přijmení: Sona Sehnalíková (http://www.kelecskypoklad.com/wp)
Maďarský ohař krátkosrstý s PP (viszla)Maďarský ohař krátkosrstý s PP (viszla)Maďarský ohař krátkosrstý s PP (viszla)

Jorkšíří kluk

Savci / Psi inzerce psů
24/06/2019 22:20
Jorkšíří klukJorkšírský teriér – štěně pohlaví PEJSEK, k odběru ihned, s průkazem původu, opatřený čipem, očkovaný, zdravý, bez vady, radostně přátelské povahy. Samozřejmostí kupní smlouva, chovat. servis i start. krmení. Cena 12000 Kč. Říčany u Prahy, tel. 603 576 826
Typ: Prodám, Lokalita: Říčany u Prahy Ceska Republika
Jméno, přijmení: Irena Hanušová