CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Mainská mývalí koťátka s PP - luxusní obříci

Savci / Kočky inzerce koček
14/10/2019 19:40
Mainská mývalí koťátka s PP - luxusní obříciCh.s. Sudden Blazing nabízí kocourka Walda (černý s bílou) a kočičku Werribee (černá stříbřitá mramorovaná s bílou) jako luxusní mazlíčky. Super socializovaná a vychovaná, opravdu dokonale mazlivá. Oba jsou řádně očkovaní, preventivně odčervení, čipovaní a kastrovaní s KS, hodnotnou výbavičkou i doživotním chovatelským servisem. Rodiče jsou negativně testovaní na běžné kočičí nemoci i na u tohoto plemene sledovaná onemocnění (HCM 1,3, PKD, SMA, PK Def., sono HCM+PKD). Prckové mohou odejít spolu nebo každý zvlášť, ale pouze do výborných podmínek, pouze do bytu/domu! Kočičí kamarád podmínkou! Prosíme pouze vážní zájemci. Více info na www.suddenblazing.estranky.cz, e-mail: kelkerke@seznam.cz, tel.č. 604593882
Typ: Prodám, Lokalita: Praha, Louny Ceska Republika
Jméno, přijmení: Lenka Koblížková (http://www.suddenblazing.estranky.cz)

Pomeranian s PP

Savci / Psi inzerce psů
14/10/2019 15:08
Pomeranian s PPNěmecký špic trpasličí - nabízíme na prodej hezkého čistokrevného pejska pomeranian s rodokmenem po krásných rodičích. Narozen 18.07.2019. Je moc kompaktní, má krátký čumáček, v dospělosti bude kolem 19 cm, do 2 kg. Pejsek má vakcinace, čip. Do nového domova odejde s balíčkem. Vyrůstá v domácím prostředí, je zvyklý na běžný ruch v domácnosti. Pejsek je bez vad, vhodný do chovu a na výstavy, a také jako domácí mazlíček. Video a další fota pošleme na požádání, máme instagram, whatsapp, viber.
Typ: Prodám, Lokalita: Nelahozeves Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ilja Košman
Pomeranian s PPPomeranian s PPPomeranian s PP

Francouzský buldoček

Savci / Psi inzerce psů
14/10/2019 13:27
Francouzský buldočekFrancouzský buldoček - prodám pejsky strakáče a modré, modrobílé, dvě fenky faun a modrou. Jsou bez PP, baští granule, jsou závisláci na lidech, kontrolovaní veterinářem, při zájmu volat. Strakoš 11.000 Kč modrý a fenky 14.000 Kč. Jsou už dvouměsíční, samostatní.
Typ: Prodám, Lokalita: Hradec Králové Ceska Republika
Jméno, přijmení: Maly Maly
Francouzský buldočekFrancouzský buldočekFrancouzský buldoček

Čivava štěňátka bez PP

Savci / Psi inzerce psů
14/10/2019 12:58
Čivava štěňátka bez PPČivava - prodám fenku černou a merle každá za 4.000 Kč, pejsek bílo čokoládový a černý, každý za 3.500 Kč, jsou už 4měsíční, jsou drobná od 1.30 kg do 2 kg. Jsou krmena Royal, maso, piškot, prosím jen opravdové zájemci. 3.500 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Hradec Králové Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jana Jana
Čivava štěňátka bez PPČivava štěňátka bez PPČivava štěňátka bez PP

Americký stafordšírský teriér

Savci / Psi inzerce psů
14/10/2019 12:27
Americký stafordšírský teriérAmerický stafordšírský teriér - modrého pejska,bílomodrého, cena 10.000 Kč a fenku modro-bílou za 12.000 Kč, jsou k odběru po dohodě mohu i dovézt. Jen volat, jsou bez PP, rodiče máme.
Typ: Prodám, Lokalita: Hradec Králové Ceska Republika
Jméno, přijmení: Xx Xx
Americký stafordšírský teriér

Rhodéský ridgeback štěňata s PP odběr

Savci / Psi inzerce psů
14/10/2019 09:08
Rhodéský ridgeback štěňata s PP odběrRhodéský ridgeback. Chs Pro Amicitia přijímá rezervace na štěňátka RR pro výstavy či jako skvělého domácího parťáka. Štěňátka se narodila 10.10.2019. Máme 9 kluků a 4 fenečky. Jsou od narození socializovaná s celodenní péčí. Chov. servis a další pomoc při výchově. Do nových domovů budou odcházet čipovaná s pet pasem, odběr nejdříve od 6.12. 22019 rodiče C.I.B. Afrikan Makwangwala Abubakar Jelani To aka Maxim, C.I.B. Baahi Pro Amicitia. Oba rodiče jsou zdraví s vyrovnanou přátelskou povahou.
Typ: Prodám, Lokalita: Brno - město Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ivana Kubíčková (http://proamicitia.cz)
Rhodéský ridgeback štěňata s PP odběrRhodéský ridgeback štěňata s PP odběrRhodéský ridgeback štěňata s PP odběr

Štěně fr. buldočka

Savci / Psi inzerce psů
14/10/2019 07:09
Štěně fr. buldočkaFrancouzský buldoček - nabízím pejska i fenku, krásná štěnátka z dobrého domácího chovu, nemusíte mít strach, že jde o množírnu, přijedete si k nám domů a podmínky uvidíte. Zatím jsou jen poprvé očkovaní, ale do týdne mohou už k novému majiteli. Jsme v JČ u Třeboně, zůstávám s novými majiteli v kontaktu, dokud to potřebují. Na všechny dotazy ráda odpovím a poradím s chovem. Aktuálnější foto pošlem meilem. 10.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Jindřichův Hradec Ceska Republika
Jméno, přijmení: MARIE HYBŠOVÁ
Štěně fr. buldočkaŠtěně fr. buldočka

Štěňata německého ovčáka

Savci / Psi inzerce psů
14/10/2019 06:52
Štěňata německého ovčákaNěmecký ovčák - chovatelská stanice německých ovčáků Damyl Junior, nabízí štěňata s PP o. Parson Framato Rolau (výborný, vítěz třídy, krajský vítěz, ZVV-1, BH, 5JX1/P, HD ED 0/0), m. Terry Damyl Junior (výborná, vítěz třídy, krajský vítěz, ZVV-1, 5JX1/P, HD ED 0/0), štěňata jsou očkovaná a pravidelně odčervovaná, vhodná k chovu, na hlídání nebo jako kamaráda, odběr možný ihned. 10.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Vojkovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Vladimír Brynda
Štěňata německého ovčákaŠtěňata německého ovčáka

Auvergneský ohař krátkosrstý štěně s PP

Savci / Psi inzerce psů
13/10/2019 23:10
Auvergneský ohař  krátkosrstý štěně s PPAuvergneský ohař krátkosrstý - štěně půlroční s PP, naprosto zdravé čilé a mírné povahy, částečně socializovaný, očkovaný a odčervený. Zdarma přidám 7 Kg prémiový Fitmin + misky + spoustu hraček + velký pelíšek. Vše je zánovní. 12.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Jablonec nad Nisou Ceska Republika
Jméno, přijmení: Tomáš Labuda
Auvergneský ohař  krátkosrstý štěně s PPAuvergneský ohař  krátkosrstý štěně s PPAuvergneský ohař  krátkosrstý štěně s PP

Zakrslý králíček modrý

Savci / Králíci inzerce králíků
13/10/2019 18:49
Zakrslý králíček modrýNabízím 100% zakrslé králíčky odchované doma s láskou. Modrý strakoš samička a modrý strakoš s hotot znaky sameček. K odběru nyní. Tel.731510258
Typ: Prodám, Lokalita: Břasy Ceska Republika
Jméno, přijmení: Eva Králíčkové (http://chs-ze-satenu4.webnode.cz/kontakt2/)
Zakrslý králíček modrýZakrslý králíček modrýZakrslý králíček modrý