CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Rhodéský ridgeback štěňátka s PP

Savci / Psi inzerce psů
18/04/2019 10:51
Rhodéský ridgeback štěňátka s PPChovatelská stanice AFRICAN DREAM (FCI) přijímá rezervace na krásná štěňátka z vrhu D ze zcela mimořádného zahraničního spojení s důrazem na elegantní exteriér a vyrovnanou povahu. Matka: Tusani Winning Wiwien. Otec: Tusani X-CaliburRR. Štěňátka se narodila 10.4.2019 a k odběru budou v červnu. Při odběru budou štěňátka odčervena, očkována, čipována a s vystaveným rodokmenem, petpasem a výbavičkou do nového domova.
Oba rodiče a celá chovná linie se vyznačují vyrovnanou, přátelskou povahou, krásným exteriérem a výborným zdravotním stavem. Australská krevní linie s nezaměnitelným elegantním vzhledem a pohybem. Štěňátka mají výstavní i sportovní předpoklady, povahou vhodná do rodin s dětmi a jako domácí mazlíčci. Doživotní chovatelský servis je samozřejmostí. Hledáme seriózní zájemce - milující rodiny s dobrými podmínkami pro štěňátka, která budou plně socializovaná a připravena na život s Vámi. Štěňátka odchováváme s maximální péčí, sdílejí s námi náš dům a zahradu, vyrůstají v rodině s dalšími domácími zvířaty. Upřednostňujeme trvalý kontakt.
V případě zájmu nás prosím kontaktuje: mohylovadenisa@email.cz, tel: +420 775 710 995. Více informací o rodičích a štěňátkách najdete na FB: www.facebook.com/AfricanDreamRR/
Typ: Prodám, Lokalita: Frýdek-Místek Ceska Republika
Jméno, přijmení: Denisa Mohylová (http://www.facebook.com/AfricanDreamRR/)
Rhodéský ridgeback štěňátka s PPRhodéský ridgeback štěňátka s PPRhodéský ridgeback štěňátka s PP

Koťátka Mainské mývalí s PP.

Savci / Kočky inzerce koček
18/04/2019 06:49
Koťátka Mainské mývalí s PP.Mainská mývalí - nádherná koťátka (kočičky i kocourci) v barvách modrá, modrá s bílou, černá a černá s bílou. Narozená 4.4.2019. Odčervená, očkovaná a vyrůstající ve společné domácnosti v rodině s dětmi. K rezervaci na mazlíka i do chovu. Více informací na webu. 13.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Mostkovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Monika Šimánková
Koťátka Mainské mývalí s PP.Koťátka Mainské mývalí s PP.Koťátka Mainské mývalí s PP.

Knírač velký - štěnátka

Savci / Psi inzerce psů
17/04/2019 21:33
Knírač velký - štěnátkaKnírač velký - CHS Stanios zadá štěňata VK s PP. Štěňátka s výbornými předpoklady pro výcvik, sportovní kynologii, temperamentní, aktivní, s pěkným exteriérem. Rodiče Jesse James Goldest Danubius, fena Rebelca Rubby Stanios, oba z pracovní linie, v linii pravidelní účastníci MR a MS dle IGP (IPO)
Typ: Prodám, Lokalita: Nový Jičín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Eva Sochorová

Velký švýcarský salašnický pes

Savci / Psi inzerce psů
17/04/2019 21:32
Velký švýcarský salašnický pesNaše malá rodinná chovatelská stanice from Sweet Black Bett sidlící v Karviné, příjmá rezervace na štěňátka Velkého švýcarského salašnického psa s PP. Štěňátka jsou narozena 11.4.2019, k odběru budou v polovině června.

Více informací na tel: 776 556 670
FB: Marcela Feješová
email: marcelafejesova@gmail.com
web: http://fromsweetblackbett.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Karviná Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marcela Feješová (http://fromsweetblackbett.cz)

Velký švýcarský sal. pes

Savci / Psi inzerce psů
17/04/2019 21:29
Velký švýcarský sal. pesVelký švýcarský salašnický pes - rodinná chov. stanice s dlouholetými zkušenostmi, nabízí krásná vymazlená štěňátka po kvalitních rodičích.
Typ: Prodám, Lokalita: Zlín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jana Běhulová
Velký švýcarský sal. pesVelký švýcarský sal. pesVelký švýcarský sal. pes

Kavalír King Charles Cavalier

Savci / Psi inzerce psů
17/04/2019 21:24
Kavalír King Charles Sp. - daruji do dobrých rukou 7 letou fenku. Majitelka jí zemřela. Fabia je menšího vzrůstu,zvyklá na jiná zvířata. Předání na Praze 9-Kbely, nebo ji můžeme po dohodě dovézt
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 9 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Kateřina Lukešová

Jorkšírci s PP

Savci / Psi inzerce psů
16/04/2019 23:33
Jorkšírci s PPJorkšírský teriér – štěňátka obou pohlaví, k odběru od 2.5.19, s průkazem původu, čipovaná, očkovaná, zdravá, bez vady, radostně přátelské povahy. Samozřejmostí kupní smlouva, chovat. servis i start. krmení. Cena od 10000 Kč. Říčany u Prahy, tel. 603 576 826.
Typ: Prodám, Lokalita: Říčany Ceska Republika
Jméno, přijmení: Irena Hanušová
Jorkšírci s PP

Ponúkam na predaj šteniatka SH s PP

Savci / Psi inzerce psů
16/04/2019 22:00
Ponúkam na predaj šteniatka SH s PPSibiřský husky. Chovateľská stanica Beauty of Siberia, pôsobiaca na Slovensku, ponúka na predaj šteniatka s PP. Ihneď k odberu. Šteniatka sú 3x od červené, zaočkované a začipované. Okres Skalica.
Typ: Prodám, Lokalita: Město Slovenska Republika
Jméno, přijmení: Lucia Bíliková
Ponúkam na predaj šteniatka SH s PPPonúkam na predaj šteniatka SH s PPPonúkam na predaj šteniatka SH s PP

ČIVAVA s PP - pejsci

Savci / Psi inzerce psů
16/04/2019 20:24
ČIVAVA s PP - pejsciČivava - dva pejsky čivavy s PP. štěňátka jsou očkovaná odčervená a čipovaná, odchovaná v bytě. Ohledně další domluvy a ceny prosím volejte .
Typ: Prodám, Lokalita: Kladno Ceska Republika
Jméno, přijmení: čivava krátkosrstá
ČIVAVA s PP - pejsciČIVAVA s PP - pejsciČIVAVA s PP - pejsci

Naháč-peruánský naháč velký s pp

Savci / Psi inzerce psů
15/04/2019 16:14
Naháč-peruánský naháč velký s ppPeruánský naháč. Ch. s. Saint dog (veselepacky.cz) přijímá rezervace na štěňátka s PP. Miminka se narodila první jarní den 21.3., máme dvě osrstěné holčičky a čtyři holé chlapečky. Toto impozantní plemeno exotického vzhledu se rodí ve dvou varietách, holá i osrstěná štěňátka. Peruán je velmi chytrý osobitý pes, naprosto závyslí na svém pánovi. Je to velký mazel a vhodný pro spousty sportů. Hledáme zodpovědné budoucí pánečky, kteří jsou schopni peruánovi poskytnout trvalý milující domov.
Typ: Prodám, Lokalita: Chomutov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marcela M
Naháč-peruánský naháč velký s ppNaháč-peruánský naháč velký s ppNaháč-peruánský naháč velký s pp