CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Britské koťátko s PP

Savci / Kočky inzerce koček
18/02/2019 23:58
Britské koťátko s PPNabízím k prodeji britské krátkosrsté koťátko s PP - kočičku/holčičku v barvě modrá želvovinová bikolor (trikolora). Bude plně očkovaná, odčervovaná, čistotná a vychovaná v rodině. Vhodná k chovu i na mazlíčka. K odběru od dubna. CHS z Věrovan*CZ
Typ: Prodám, Lokalita: Věrovany Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dita Vitoslavská (http://zverovan.webnode.cz)
Britské koťátko s PP

Prodám habešská koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
18/02/2019 13:08
Prodám habešská koťátka s PPHabešská koťátka s PP, kočičku a kocourka v krásném divokém zbarvení, prodá na mazlíčky chovatelská stanice. Koťátka budou plně naočkována, čipována a naučena hygienickým návykům. K odběru do nových domovů budou připravena v druhé polovině března. Možná je i nezávazná návštěva koťátek.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 4 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Magda Fábiková
Prodám habešská koťátka s PPProdám habešská koťátka s PPProdám habešská koťátka s PP

Anglický kokršpaněl

Savci / Psi inzerce psů
17/02/2019 20:01
Anglický kokršpanělAnglický kokršpaněl. Nabízím 3letého psa zlatého kokršpaněla s PP a všemi papíry, očk. pr., , oba rodiče výstavní. Velmi přítulný, vhodný i k dětem.Nemá rád kočičky a ostatní pejsky. Zvládnut základní výcvik (zůstaň, místo, nesmíš, potřebu vykonává venku). Je to lovecký pes, potřebuje více volnosti venku, pravidelnou péči o strst a přípravu na výstavy. Bohužel z časových důvodů mu toto nemůžeme poskytnout. Jen k laskavým a hodným lidem, je to opravdu hodný a vděčný pejsek.
Typ: Prodám, Lokalita: Strakonice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marie Kosová
Anglický kokršpaněl

King charles spaniel s pp

Savci / Psi inzerce psů
16/02/2019 23:18
King charles spaniel s ppKing Charles Španěl. Hledám rodinu pro socializovanou, očkovanou, čipovanou a pravidelně odčervovanou tricolorní fenku s PP po výstavně úspěšných rodičích, narozenou 3. 12. 2018 s PP. Kupní smlouva, chovatelský servis, výbavička do začátku samozřejmostí. Cena dohodou. Na SMS neodpovídám. Pouze telefonický nebo osobní kontakt. Cena dohodou.
Typ: Prodám, Lokalita: Martiněves Ceska Republika
Jméno, přijmení: Světlana Rosenthalová
King charles spaniel s ppKing charles spaniel s ppKing charles spaniel s pp

Boloňský psík (bílý) štěňátko s PP

Savci / Psi inzerce psů
16/02/2019 22:14
Boloňský psík (bílý) štěňátko  s PPBoloňský psík. Chovatelská stanice Podřipská zahrada nabízí štěňata s PP narozená 22.1.2019, po výstavně úspěšných rodičích. Otec Cris Denajwen multišampion. Matka Charlota Bianco V1 , CAC. Odběr v polovině března. Jen vážní zájemci, cena odpovídá kvalitě.
Typ: Prodám, Lokalita: Litoměřice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jitka Stanislav
Boloňský psík (bílý) štěňátko  s PPBoloňský psík (bílý) štěňátko  s PPBoloňský psík (bílý) štěňátko  s PP

Tibetská doga - štěňata s PP

Savci / Psi inzerce psů
16/02/2019 21:30
Tibetská doga - štěňata s PPChovatelská stanice Strážce z Tibetu, zabývající se chovem tibetských dog od roku 1992, už má k odběru štěňátka pejsky. Rodiče mají DKK A, jsou vyrovnané povahy. Předkové štěňat pocházejí z Evropy, Ameriky i Asie. Zbarvení je černé s pálením. Tibetská doga je osobnost, mohutný krásný pes, hlídač i kamarád. Přijeďte si popovídat o plemeni i jednotlivých psech.
Typ: Prodám, Lokalita: Žehuň Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ivana Stašková (http://strazceztibetu.cz)
Tibetská doga - štěňata s PPTibetská doga - štěňata s PPTibetská doga - štěňata s PP

Výmarský ohař - štěňátka s PP

Savci / Psi inzerce psů
15/02/2019 17:42
Výmarský ohař - štěňátka s PPVýmarský ohař. Zadáme štěňátka-pejsky výmarského ohaře krátkosrstého po pracovně i výstavně vynikajících rodičích, kteří mají výbornou, přátelskou povahu a negativní zdravotní testy (srdce, kyčle...). Štěňátka vyrůstají v rodinném prostředí, budou plně socializovaná, očkovaná, odčervená, čipovaná s Europasem a se "startovním" balíčkem. K odběru budou v půlce dubna. Veškeré podrobnosti o rodičích najdete na našem webu.
Typ: Prodám, Lokalita: Nymburk Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jana Píchová
Výmarský ohař - štěňátka s PPVýmarský ohař - štěňátka s PPVýmarský ohař - štěňátka s PP

PUDL-Prodám pejska stříbrného toy pudlíčka s PP

Savci / Psi inzerce psů
15/02/2019 10:22
PUDL-Prodám pejska stříbrného toy pudlíčka s PPChovatelská stanice Aveva Mamomimi prodá štěňátko - stříbrného toy pudlíčka s PP po amerických předcích nar. 12.11.2018. Rodiče velmi výstavně úspěšní. Matka Bess Aveva Mamomimi stříbrný 29 cm má JVP-V1, výtěz třídy, oblastní výtěz, MVP-V1. Otec Keeper Top Narcis 25 cm - 7 x CAC, 2 x CACIB, 1 x Res CAC. Garantujeme krásnou, hebkou, dlouhou, hustou světle stříbrnou kadeřavou srst. Bude luxusním společníkem každému, kdo ocení jejich prima veselou, milou a hravou povahu, do pozdního věku. Štěně je odchované v domku, chodí na plenu a na zahrádku. Do chovu i na mazlení. Můžete se přijít nezávazně podívat. Očkovaná, očipovaná a odčervená. Řádná smlouva samozřejmostí. FUXOVÁ Eva - Šípková 11, Č. B., 721951808, avevamamomimi@seznam.cz http://avevamamomimi.webnode.cz/
Typ: Prodám, Lokalita: České Budějovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Eva Fuxová (http://avevamamomimi.webnode.cz/)
PUDL-Prodám pejska stříbrného toy pudlíčka s PP

Štěňátka českého teriéra

Savci / Psi inzerce psů
15/02/2019 09:04
Hledáme milující páníčky pro naše štěňátka českého teriéra (1 pejsek, 5 feneček), narozená 26.12.2018, po pracovně i výstavně úspěšných rodičích. Štěňátka jsou vychovávána v rodinném domku se zahradou, do nových domovů půjdou očkovaní i odčervení. Moc by si přáli páníčka, který se jim bude aktivně věnovat, nenechá je mrznout a moknout venku u boudy a bude komunikovat s jejich psí maminkou i chovatelem. Z naší strany je samozřejmě zajištěn chovatelský servis 24/7. Nezávislá návštěva vítána. http://m.simita-bohemica.webnode.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Dobřichovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Simona Hildprandtová (http://m.simita-bohemica.webnode.cz)

Československý vlčák štěně s PP

Savci / Psi inzerce psů
14/02/2019 13:25
Československý vlčák štěně s PPPřijímáme rezervace na štěňátka Československého vlčáka s PP z vrhu
"A" Uroboros.

Matka: Dahlia Lupus Ardor
Otec: Haro II od Úhoště

Dahlia je krásná temperamentní slovenská fena se zajímavým rodokmenem, kvalitním pigmentem. Účastnila se klubové a speciální výstavy, obě s hodnocením výborná.Je sportovně založená, má za sebou účast na několika kratších dogtrecích i na projektu "1000mil pro jeden cíl". Běhá canicross nebo podél kola, koloběžky.
Toto je její druhy vrh. První byl pod záštitou jiné CHS.

Haro je jedním z mála synů Corka Stín vlka, jehož krev není v populaci příliš rozšířena. Klubová výstava s hodnocením výborný 2x res. CAC. Haro byl uchovněn v necelých sedmi letech , kdy i v bonitační kartě má pochvalu za krásný pohyb. Má velmi klidnou a nekonfliktní povahu, krásnou širokou hlavu a delší srst s kvalitním pigmentem po Ali Reolup.

Oba mají světlé oči, krásné syté barvy. Psi vyrůstají v domácnosti s dětmi a dalšími zvířaty.
U štěňat je předpoklad kvalitního exteriéru s tmavším pigmentem, vyrovnané povahy, světlého oka. Rodokmenově budou vhodné pro další chov, výstavy nebo jen tak jako domácí mazlíčci.

V ceně je výbava do začátku, PP, očkování, smlouva, odčervení, čip, výsledky testů DM, DW, DNA .

Štěňátka budou odchovaná v malé vesnici na Kolínsku v rodinném domě v kombinaci pobytu v domě i venku.
Odběr polovina května 2019.

Kontakt:
Věra Uhlířová
tel. 725867289

Email: chsuroboros@gmail.com
Více na https://uroboroscsv.webnode.cz/
fb.me/Uroboroscsv
Typ: Prodám, Lokalita: Kolín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Věra Uhlířová (https://uroboroscsv.webnode.cz/)
Československý vlčák štěně s PPČeskoslovenský vlčák štěně s PPČeskoslovenský vlčák štěně s PP