CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

prodám mini jorkšírka pejska

Savci / Psi inzerce psů
22/11/2017 12:01
prodám mini jorkšírka pejskaprodám mini pejska ,jorkšírka,
malinký pejsek má 7 týdnů
je očkovaný a odčervený,
možno vidět oba rodiče
tel, 777701073
naučený na podložku
Typ: Prodám, Lokalita: DUBNANY Ceska Republika
Jméno, přijmení: Růžena
prodám mini jorkšírka pejska

Dobrman štěňata s PP

Savci / Psi inzerce psů
22/11/2017 11:58
Dobrman štěňata s PPDobrman. CHS Montana Fay prodá Dobrman štěňata s PP černé psy a černé feny s pálením. Pejsi s kup. ocáskem. Narodila se 26. 9. 2017. Štěňátka jsou 3x odčervená, očkována a tetována. Po vynikajících rodičích s velkým temperamentem, oba rodiče neg. vyšetření srdce. Štěňátka jsou vhodná na výstavy, na práci, ale i jen jako rodinný společník. Všechna štěňata jsou velmi vitální, dobře socializovaná, zvyklá na děti a odchovávaná v rodinném prostředí s velkou péčí! Odběr možný ihned.
Typ: Prodám, Lokalita: Příbram Ceska Republika
Jméno, přijmení: Soňa Háková
Dobrman štěňata s PP

Knírač malý P+S

Savci / Psi inzerce psů
22/11/2017 11:25
Knírač P+S - čistokrevné malé knírače bez PP po rodičích s PP s kupírovaným ocáskem narozené 6.11.2017, předpokládaný odběr 30.12.2017. Miminka jsou vymazlená v teplíčku a obýváku, odčervena a naočkována. Přijeďte se na nás podívat. Jen vážným zájemcům. 6.500 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Kopřivnice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Blanka Nedomová

Jack russell teriér - štěnátka

Savci / Psi inzerce psů
22/11/2017 11:08
Jack russell teriér - štěnátkaJack russell teriér - zamluvte si štěně k odběru na Vánoce, čistokrevná, rodiče k vidění. Pejsek a fenka, kupírovaná, krásná a zdravá. Vašeho pejska můžeme pohlídat, když někdy pojedete na dovolenou. Poradíme s výchovou, rodiče k vidění, do dobrých rukou.
Typ: Prodám, Lokalita: Mladá Boleslav Ceska Republika
Jméno, přijmení: Pavel Dousek
Jack russell teriér - štěnátka

Yorkšírský Terrier s PP

Savci / Psi inzerce psů
22/11/2017 10:43
Yorkšírský Terrier  s PPJorkšírský teriér - naše malá chovatelská stanice barevných yorkšírků dává do rezervace štěnátka, Biewer holka a kluk, Golddust kluk,naše malá chovatelská stanice v okr.Liberec dává do rezervace yorkšírky Biewer holka a kluk a Golddust kluk, pejskove malinkatého vzrůstu max. 2kg v dospělosti, budou mít vše co má mít štěně s PP včetně kupní smlouvy a výbavičky odběr od 17.12. Rezervace jistá,návštěva samozřejmostí. Pouze volejte.
Typ: Prodám, Lokalita: Liberec Ceska Republika
Jméno, přijmení: xx N
Yorkšírský Terrier  s PPYorkšírský Terrier  s PPYorkšírský Terrier  s PP

Velký švýcarský sal. pes - štěnata

Savci / Psi inzerce psů
22/11/2017 09:58
Velký švýcarský sal. pes - štěnataVelký švýcarský salaš. pes - 3 krásné psí slečny VŠSP, nyní 3 týdny staré, odběr kolem Vánoc 2017. Budou s PP, Euro Pet Pasem, načipovaná, odčervená, výbavičkou. Předpoklad na výstavy, do chovu a hlavně jako věrní čtyřnozí kamarádi, jen do výborných podmínek. Oba rodiče zcela zdraví DKK 0/0, DKL 0/0, OCD neg, úspěšní na výstavách, s vyrovnaným charakterem, skvělí hlídači, rodinní psi. Otec import Rusko. Nezáv. návštěva vítána, k vidění matka vrhu a syn z prvního vrhu A, také chovný s DKK 0/0,
Typ: Prodám, Lokalita: Praha - východ Ceska Republika
Jméno, přijmení: Karolína Jindrová
Velký švýcarský sal. pes - štěnataVelký švýcarský sal. pes - štěnataVelký švýcarský sal. pes - štěnata

Prodej maltézáčků

Savci / Psi inzerce psů
22/11/2017 08:58
Prodej maltézáčkůProdám nádherné maltézáčky narozené 28.09.2017 po výborných rodičích z korejsko - americké linie. Štěňátka jsou zdravá, čilá, učenlivá a velice roztomilá. Jsou naučena na psí toaletu a při odběru v druhé polovině prosince budou očkovaná a socializovaná. Častější návštěvy budoucích majitelů jsou vítány. Naše štěňátka jsou vychovávána v domácím prostředí s velkou každodenní péčí v domě se zahrádkou v Horoměřicích u Prahy a ne ve velkochovu.
Slyší na své jméno a mají základní výchovu. Na cestu do nového domova každé z našich štěňátek dostane vlastní výbavičku,granulky, pamlsky a dečku s vůní domova.

Cena dohodou
mn@doggystyle.cz
mob : +420724459759
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Mirka Notheis
Prodej maltézáčkůProdej maltézáčkůProdej maltézáčků

Holandský ovčák

Savci / Psi inzerce psů
22/11/2017 08:29
Holandský ovčákHolandský ovčák. Chovatelská stanice Garolita nabízí k prodeji štěňátka plemene Holandský ovčák. Předpokládáme aktivní štěňata vhodná na výcvik, výstavy, do služby nebo jen jako parťáka k aktivním lidem. Odběr možný po 15.12.2017. Fena: Holland Olympia van Le Dobry (NL), držitelka titulu Mezinárodní šampión krásy a 3. místa na Mistrovství světa holandských ovčáků v IPO1. Zkoušky: BH, SPr1, IPO1 . Pes: Hypnos de la Horde dHadès (FR), Služební pes. Zkoušky: Ring 3, Mondioring 3.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 4 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Melanie Dedíková
Holandský ovčákHolandský ovčákHolandský ovčák

Labrador retriever

Savci / Psi inzerce psů
21/11/2017 20:08
Labrador retrieverPřijímáme rezervace na žlutá a černá štěňátka s PP, která se narodila 23.10 2017, k odběru v druhé půlce prosince. Oba rodiče výstavně i pracovně úspěšní. Štěňata jsou odchovávána v domě. Štěňátka při odběru obdrží průkaz původu, společně s očkovacím průkazem, budou řádně očipovaná a odčervená. Web: http://www.dashby.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Brno Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dagmar Gotzova (http://www.dashby.eu)
Labrador retrieverLabrador retriever

Appenzellský salašnický pes s PP

Savci / Psi inzerce psů
21/11/2017 16:42
Appenzellský salašnický pes s PPAppenzellský salašnický pes - CHS Balmoral Moravia nabízí k prodeji štěňátka s PP - 2 pejsci,5 fenek. Narození 22.10.2017. Jsou vhodní do milujících a aktivních rodin. Při odchodu do nových domovů budou odčerveni, očkováni,čipováni a vybaveni Euro pet passem a smlouvou. Nezávazná návštěva vítána. Rodiče zde: http://balmoral-moravia.webnode.cz/born-to-happy-life/ http://balmoral-moravia.webnode.cz/juke-du-domaine-de-la-tourbiere/
Typ: Prodám, Lokalita: Přerov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Alena Koukalová
Appenzellský salašnický pes s PPAppenzellský salašnický pes s PPAppenzellský salašnický pes s PP