CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Anglický kokršpaněl

Savci / Psi inzerce psů
17/02/2019 20:01
Anglický kokršpanělAnglický kokršpaněl. Nabízím 3letého psa zlatého kokršpaněla s PP a všemi papíry, očk. pr., , oba rodiče výstavní. Velmi přítulný, vhodný i k dětem.Nemá rád kočičky a ostatní pejsky. Zvládnut základní výcvik (zůstaň, místo, nesmíš, potřebu vykonává venku). Je to lovecký pes, potřebuje více volnosti venku, pravidelnou péči o strst a přípravu na výstavy. Bohužel z časových důvodů mu toto nemůžeme poskytnout. Jen k laskavým a hodným lidem, je to opravdu hodný a vděčný pejsek.
Typ: Prodám, Lokalita: Strakonice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marie Kosová
Anglický kokršpaněl

King charles spaniel s pp

Savci / Psi inzerce psů
16/02/2019 23:18
King charles spaniel s ppKing Charles Španěl. Hledám rodinu pro socializovanou, očkovanou, čipovanou a pravidelně odčervovanou tricolorní fenku s PP po výstavně úspěšných rodičích, narozenou 3. 12. 2018 s PP. Kupní smlouva, chovatelský servis, výbavička do začátku samozřejmostí. Cena dohodou. Na SMS neodpovídám. Pouze telefonický nebo osobní kontakt. Cena dohodou.
Typ: Prodám, Lokalita: Martiněves Ceska Republika
Jméno, přijmení: Světlana Rosenthalová
King charles spaniel s ppKing charles spaniel s ppKing charles spaniel s pp

Boloňský psík (bílý) štěňátko s PP

Savci / Psi inzerce psů
16/02/2019 22:14
Boloňský psík (bílý) štěňátko  s PPBoloňský psík. Chovatelská stanice Podřipská zahrada nabízí štěňata s PP narozená 22.1.2019, po výstavně úspěšných rodičích. Otec Cris Denajwen multišampion. Matka Charlota Bianco V1 , CAC. Odběr v polovině března. Jen vážní zájemci, cena odpovídá kvalitě.
Typ: Prodám, Lokalita: Litoměřice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jitka Stanislav
Boloňský psík (bílý) štěňátko  s PPBoloňský psík (bílý) štěňátko  s PPBoloňský psík (bílý) štěňátko  s PP

Tibetská doga - štěňata s PP

Savci / Psi inzerce psů
16/02/2019 21:30
Tibetská doga - štěňata s PPChovatelská stanice Strážce z Tibetu, zabývající se chovem tibetských dog od roku 1992, už má k odběru štěňátka pejsky. Rodiče mají DKK A, jsou vyrovnané povahy. Předkové štěňat pocházejí z Evropy, Ameriky i Asie. Zbarvení je černé s pálením. Tibetská doga je osobnost, mohutný krásný pes, hlídač i kamarád. Přijeďte si popovídat o plemeni i jednotlivých psech.
Typ: Prodám, Lokalita: Žehuň Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ivana Stašková (http://strazceztibetu.cz)
Tibetská doga - štěňata s PPTibetská doga - štěňata s PPTibetská doga - štěňata s PP

Výmarský ohař - štěňátka s PP

Savci / Psi inzerce psů
15/02/2019 17:42
Výmarský ohař - štěňátka s PPVýmarský ohař. Zadáme štěňátka-pejsky výmarského ohaře krátkosrstého po pracovně i výstavně vynikajících rodičích, kteří mají výbornou, přátelskou povahu a negativní zdravotní testy (srdce, kyčle...). Štěňátka vyrůstají v rodinném prostředí, budou plně socializovaná, očkovaná, odčervená, čipovaná s Europasem a se "startovním" balíčkem. K odběru budou v půlce dubna. Veškeré podrobnosti o rodičích najdete na našem webu.
Typ: Prodám, Lokalita: Nymburk Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jana Píchová
Výmarský ohař - štěňátka s PPVýmarský ohař - štěňátka s PPVýmarský ohař - štěňátka s PP

PUDL-Prodám pejska stříbrného toy pudlíčka s PP

Savci / Psi inzerce psů
15/02/2019 10:22
PUDL-Prodám pejska stříbrného toy pudlíčka s PPChovatelská stanice Aveva Mamomimi prodá štěňátko - stříbrného toy pudlíčka s PP po amerických předcích nar. 12.11.2018. Rodiče velmi výstavně úspěšní. Matka Bess Aveva Mamomimi stříbrný 29 cm má JVP-V1, výtěz třídy, oblastní výtěz, MVP-V1. Otec Keeper Top Narcis 25 cm - 7 x CAC, 2 x CACIB, 1 x Res CAC. Garantujeme krásnou, hebkou, dlouhou, hustou světle stříbrnou kadeřavou srst. Bude luxusním společníkem každému, kdo ocení jejich prima veselou, milou a hravou povahu, do pozdního věku. Štěně je odchované v domku, chodí na plenu a na zahrádku. Do chovu i na mazlení. Můžete se přijít nezávazně podívat. Očkovaná, očipovaná a odčervená. Řádná smlouva samozřejmostí. FUXOVÁ Eva - Šípková 11, Č. B., 721951808, avevamamomimi@seznam.cz http://avevamamomimi.webnode.cz/
Typ: Prodám, Lokalita: České Budějovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Eva Fuxová (http://avevamamomimi.webnode.cz/)
PUDL-Prodám pejska stříbrného toy pudlíčka s PP

Štěňátka českého teriéra

Savci / Psi inzerce psů
15/02/2019 09:04
Hledáme milující páníčky pro naše štěňátka českého teriéra (1 pejsek, 5 feneček), narozená 26.12.2018, po pracovně i výstavně úspěšných rodičích. Štěňátka jsou vychovávána v rodinném domku se zahradou, do nových domovů půjdou očkovaní i odčervení. Moc by si přáli páníčka, který se jim bude aktivně věnovat, nenechá je mrznout a moknout venku u boudy a bude komunikovat s jejich psí maminkou i chovatelem. Z naší strany je samozřejmě zajištěn chovatelský servis 24/7. Nezávislá návštěva vítána. http://m.simita-bohemica.webnode.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Dobřichovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Simona Hildprandtová (http://m.simita-bohemica.webnode.cz)

Československý vlčák štěně s PP

Savci / Psi inzerce psů
14/02/2019 13:25
Československý vlčák štěně s PPPřijímáme rezervace na štěňátka Československého vlčáka s PP z vrhu
"A" Uroboros.

Matka: Dahlia Lupus Ardor
Otec: Haro II od Úhoště

Dahlia je krásná temperamentní slovenská fena se zajímavým rodokmenem, kvalitním pigmentem. Účastnila se klubové a speciální výstavy, obě s hodnocením výborná.Je sportovně založená, má za sebou účast na několika kratších dogtrecích i na projektu "1000mil pro jeden cíl". Běhá canicross nebo podél kola, koloběžky.
Toto je její druhy vrh. První byl pod záštitou jiné CHS.

Haro je jedním z mála synů Corka Stín vlka, jehož krev není v populaci příliš rozšířena. Klubová výstava s hodnocením výborný 2x res. CAC. Haro byl uchovněn v necelých sedmi letech , kdy i v bonitační kartě má pochvalu za krásný pohyb. Má velmi klidnou a nekonfliktní povahu, krásnou širokou hlavu a delší srst s kvalitním pigmentem po Ali Reolup.

Oba mají světlé oči, krásné syté barvy. Psi vyrůstají v domácnosti s dětmi a dalšími zvířaty.
U štěňat je předpoklad kvalitního exteriéru s tmavším pigmentem, vyrovnané povahy, světlého oka. Rodokmenově budou vhodné pro další chov, výstavy nebo jen tak jako domácí mazlíčci.

V ceně je výbava do začátku, PP, očkování, smlouva, odčervení, čip, výsledky testů DM, DW, DNA .

Štěňátka budou odchovaná v malé vesnici na Kolínsku v rodinném domě v kombinaci pobytu v domě i venku.
Odběr polovina května 2019.

Kontakt:
Věra Uhlířová
tel. 725867289

Email: chsuroboros@gmail.com
Více na https://uroboroscsv.webnode.cz/
fb.me/Uroboroscsv
Typ: Prodám, Lokalita: Kolín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Věra Uhlířová (https://uroboroscsv.webnode.cz/)
Československý vlčák štěně s PPČeskoslovenský vlčák štěně s PPČeskoslovenský vlčák štěně s PP

Labradorský retriever s PP

Savci / Psi inzerce psů
14/02/2019 08:54
Labradorský retriever s PPLabradorský retriever s PP, černá, čokoládová a žlutá štěňátka po kvalitních rodičích. Oba rodiče milých, dobrotivých povah, klasičtí představitelé plemene. Štěňátka k odběru v polovině března, nebo dohodou. Uvítáme nezávaznou návštěvu. Odchod uvnitř domu. Štěňátko bude odčervené, očkované, s kupní smlouvou.
Typ: Prodám, Lokalita: Celá ČR Ceska Republika
Jméno, přijmení: Drahomíra Lajnerová
Labradorský retriever s PPLabradorský retriever s PPLabradorský retriever s PP

Štěňátko Portugalský vodní pes

Savci / Psi inzerce psů
13/02/2019 14:31
Štěňátko Portugalský vodní pesChovatelská stanice nabízí nádherná štěňátka Portugalského vodního psa s PP, k odběru konec března. Oba rodiče jsou exteriérově výborní s velmi komplexními zdravotními i genetickými testy (všechny genetické testy negativní u obou rodičů, štěňátka se nebudou muset testovat). Štěňátka budou mít předky z Německa (otec), USA, Švédska i Portugalska. Oba rodiče mají výbornou povahu, milují děti a další zvířecí členy domácnosti a jsou absolutně nekonfliktní. Portíci jsou středně velcí psi s velmi přátelskou povahou, vhodní i pro ty, kteří mají alergii na psí srst. Toto psí plemeno se uplatní v mnoha psích sportech, je vhodné pro canisterapii, záchranářský výcvik, či jako asistenční pes. Jsme hrdí, že jedna naše fenečka je již rezervována pro canisterapeutický výcvik. Štěňátka mají vlnitou srst černé barvy s bílými znaky. Samozřejmá je řádná smlouva a očkovaná, odčervená a čipovaná štěňátka s europasem. Těšíme se na Vaši nezávaznou návštěvu. http://www.portici.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Tehov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Radka Staňková (http://www.portici.cz)
Štěňátko Portugalský vodní pesŠtěňátko Portugalský vodní pesŠtěňátko Portugalský vodní pes