CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Štěně anglického korkšpaněla

Savci / Psi inzerce psů
18/08/2018 08:49
Štěně anglického korkšpanělaAnglický kokršpaněl - chovatelská stanice Golgen Bertramka nabízí k rezervaci - prodeji štěňata. Opakované osvědčené spojení. Rodiče výstavně úspěšní, kvalitní krevní linie s vynikajícími povahami a pěkným exteriérem. Pracovně nadaní.Otec: Rob of Rosmery Ricci Club - Junior champion, (Claramand X Clusive X Epi Demi Merrilly) DKK A/A, prcd. PRA clear/par., FN clear/par. Majitel krásného psa, pan Miloš Kašpar. M: Natally BlackRosmery, DKK 0/0 - A, prcd. PRA clear, FN clear. Barva štěňátek černá.
Typ: Prodám, Lokalita: Kladno Ceska Republika
Jméno, přijmení: Magdaléna Černá
Štěně anglického korkšpanělaŠtěně anglického korkšpanělaŠtěně anglického korkšpaněla

Americký bandog

Savci / Psi inzerce psů
17/08/2018 17:55
Americký bandogProdám štěňata amerického bandoga. Narozena 27.6.2018. Odběr možný koncem srpna. Máme 8 psů a 4 fenky. Barva modrá a zlato-žíhaná. Spojení Thor Mystic bandog a Ginevra Bohemia guard. Štěňata budou očipována s petpasem. Více info na telefonu nebo mailu.
Typ: Prodám, Lokalita: Pelhřimov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jaroslav janků
Americký bandogAmerický bandogAmerický bandog

čivava dlouhosrstá s PP

Savci / Psi inzerce psů
17/08/2018 08:33
čivava dlouhosrstá s PPChovatelská stanice nabízí k prodeji od 25.8.2018 štěňátko čivavy s PP vhodné na výstavy i chov.Štěňátko je pravidelně odčevované, očkované, čipované a socializované v rod. prostředí. Pejsek v barvě černá bílé znaky /cena 10 tis. Kč/a fenka smetanová /cena 18 tis./. Možno přijet i na nezávaznou návštěvu a předem si zazálohovat, bydlíme 30 km od Prahy, v Zadní Třebani, Třebaňská 20, tel. 775128599
Typ: Prodám, Lokalita: Zadní Třebaň Ceska Republika
Jméno, přijmení: Poustecká (http://www.civavy.com)
čivava dlouhosrstá s PPčivava dlouhosrstá s PPčivava dlouhosrstá s PP

Rotvajler štěňata s PP

Savci / Psi inzerce psů
17/08/2018 08:17
Rotvajler štěňata s PPRotvajler - nabízím štěňata s PP. CH S Terezský dvůr . Otec Certh Iss z Benáteckého dvora, 20 zkoušek z výkonu, CAC HD 1/0 ED 0/0 JLPP N/N . Matka Tamara Terezský dvůr, ZM ZOP, CAC, CACIB, BOB, HD 1/0 ED 0/0 JLPP N/N cena 15.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 10 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ilona Procházková (http://www.certh.estranky.cz)
Rotvajler štěňata s PPRotvajler štěňata s PPRotvajler štěňata s PP

Čivava

Savci / Psi inzerce psů
16/08/2018 13:15
ČivavaCivava - pejska krátkosrstého bez PP, očkovaný, několikrát odčervený, k odběru ihned. Vyrůstá s dětmi a učí se na plínku. Jen vážným zájemcům. 5.500 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Český Krumlov Ceska Republika
Jméno, přijmení: K. S.
Čivava

Nabízíme štěňata Stafordšírských bullteriérů

Savci / Psi inzerce psů
16/08/2018 08:14
Nabízíme štěňata Stafordšírských bullteriérůNabízíme štěňata Stafordšírských bullteriérů. Matka modrá Raschmi Blue of Eilatan, otec černý Zoom Ambassador sun. Máme 4 princezny a 2 čertíky. K odběru 20.září.
Cena 22000.-Kč. Více informací na tel. +420603737744.
Typ: Prodám, Lokalita: Hlučín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Karel Fojtů
Nabízíme štěňata Stafordšírských bullteriérůNabízíme štěňata Stafordšírských bullteriérůNabízíme štěňata Stafordšírských bullteriérů

Appenzellský salašnický pes

Savci / Psi inzerce psů
15/08/2018 18:43
Appenzellský salašnický pes - CHS nabízí mladého ročního psa plemene appenzellský salašnický pes s PP. Pohodový, milý, temperamentní. Základní barva černá. Velmi pěkný, možno i k výstavám a chovu, ale především jako parťáka do aktivní rodiny, která se mu bude věnovat. Očkovaný, odčervený, čipovaný. Cena dohodou.
Typ: Prodám, Lokalita: Olomouc Ceska Republika
Jméno, přijmení: S. Suchá

Kontinentální buldok-Continental Bulldog s PP (FCI)

Savci / Psi inzerce psů
15/08/2018 11:53
Kontinentální buldok-Continental Bulldog s PP (FCI)Krásná štěňátka atraktivních barev ze zahraničního krytí-nová švýcarská krev v ČR,nejlepší linie "Pickwick"-4generace Continental Bulldog! Všechny předpoklady pro výstavy i využití v dalším chovu (není podmínkou) M.JCh.Airyn Snug CAC,4 x CAJC,r.CAC,3 x BOJ,BOS - HD A/A ED 0/0 x O.Continentalspirit Easton(Lenox)- HD B/B ED 0/0 - Švýcarsko. Nové plemeno "ozdravěný anglický buldok" střední velikosti(cca 45cm v kohoutku)se super zcela neagresivní povahou,bez zdravotních obtíží vhodné do rodiny,k dětem,na společné lenošení i sportování.Štěňátka odchovávaná v domácím prostředí,výborná socializace,při odběru naočkovaná,několikrát preventivně odčervená,s čipem,mezinárodním pasem,průkazem původu FCI,řádnou kupní smlouvou.Odběr nejdříve od půlky srpna. Na SMS neodpovídám. Chovatelská stanice založená v roce 1990.
Typ: Prodám, Lokalita: Brno Ceska Republika
Jméno, přijmení: Orvet (http://kontibul.webnode.cz)
Kontinentální buldok-Continental Bulldog s PP (FCI)Kontinentální buldok-Continental Bulldog s PP (FCI)Kontinentální buldok-Continental Bulldog s PP (FCI)

Parson russell teriér

Savci / Psi inzerce psů
14/08/2018 19:44
Parson russell teriérParson Russell teriér. Nabízíme trikolorní a černobílá štěňátka hladkosrstá a s broken srstí.Volní jsou pejsci i fenky. Pravidelně odčervovaná a mají za sebou první vakcinaci. Odběr možný po dohodě kdykoliv. V případě zájmu volejte. Nepište SMS děkuji. Fenky na fotu na fialové dece, pejsci na modré.
Typ: Prodám, Lokalita: Kladno Ceska Republika
Jméno, přijmení: Nikita Kalasch
Parson russell teriérParson russell teriérParson russell teriér

Americký bandog

Savci / Psi inzerce psů
14/08/2018 19:26
Americký bandogAmerický bandog. Prodám štěňata amerického bandoga. Narozena 27.6.2018. Odběr možný koncem srpna. Máme 8 psů a 4 fenky. Barva modrá a zlato-žíhaná. Spojení Thor Mystic bandog a Ginevra Bohemia guard. Štěňata budou očipována s pet pasem. Více info na telefonu nebo mailu.
Typ: Prodám, Lokalita: Pelhřimov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jaroslav jANKŮ
Americký bandogAmerický bandogAmerický bandog