CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Bearded collie

Savci / Psi inzerce psů
20/04/2018 09:33
Bearded collieKrásná štěňata s PP po výborných rodičích. Výstavní i sportovní předpoklady. Bearded collie je atraktivní rodinný pes, jehož vylučující vadou je agresivita. S péčí o srst či s chovem poradím, chováme pouze toto plemeno a to již více jak 30 let. Štěňata jsou černobílé barvy, pravidelně odčervovaná, 2x očkovaná, čipovaná. Odběr možný ihned. Více na http://www.vanilka.biz, email: beardies@email.cz, mobil +420776596600
Typ: Prodám, Lokalita: Rudolfov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dana Volková (http://www.vanilka.biz)
Bearded collieBearded collieBearded collie

Labrador - hnědá štěňátka

Savci / Psi inzerce psů
19/04/2018 14:36
Labrador - hnědá štěňátkaProdám čistokrevná štěňátka Labradorského retrívra hnědé barvy (viz foto), máme 2 fenky, jsou očkované a odčervené (vše zaznam. v očkovacím průkazu), štěňátka jsou zvyklá na děti, oba rodiče u nás k vidění. Odběr možný ihned. Tel. 605 849 316
Typ: Prodám, Lokalita: Česká Lípa Ceska Republika
Jméno, přijmení: J.P.
Labrador - hnědá štěňátka

Americký stafordšírský terier

Savci / Psi inzerce psů
19/04/2018 02:14
Americký stafordšírský terierAmerický stafordšírský terier - krásná čistokrevná štěňátka stafíků bez PP v atraktivní modré barvě. Po krásných a hodných rodičích.Mají předpoklad mohutného vzrůstu a super povah. Odběr konec dubna. Vhodné do rodin na výcvik nebo jen jako kámoši. Očkování a odčervení je samozřejmostí. Pouze hodným a vážným zájemcům. 12.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Děčín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Martina Kocmanová
Americký stafordšírský terierAmerický stafordšírský terierAmerický stafordšírský terier

Knírač malý černý štěně

Savci / Psi inzerce psů
18/04/2018 14:58
Knírač malý černý štěněKnírač - prodám štěně knírače malého černého bez PP - fenku. Je socializovaná, zdravá, očkovaná a odčervená. Možnost očipování. Zaručena klidná a mírná povaha po rodičích, vhodná i k dětem. Ocásek nekupírovaný. Již odstavená, baští granulky i maso. Cena 5 tis. Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Přelouč Ceska Republika
Jméno, přijmení: Iveta Zemanová
Knírač malý černý štěněKnírač malý černý štěněKnírač malý černý štěně

Bišonek - Bichon - Frisé

Savci / Psi inzerce psů
18/04/2018 09:17
Bišonek - Bichon - FriséBišonek - Bichon Frisé.
Nabízím štěňátka výhradně s průkazem původu čipované s petpassportem, odčervené a očkované, velmi kontaktních povah. Odchovány v láskyplném domácím prostředí. Štěňátka s potenciálem pro chov a výstavy nebo jako milý společník. K odběru nejdříve od 5.5.2018. Bišonek je malý bílý roztomilý psík. Rodiče testováni na dědičné choroby očí, patelly a srdce s negativním výsledkem. Na vyžádání zašlu aktuální foto. http://www.bichon-charnett.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Jílové u Prahy Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ivana Slapničková (http://www.bichon-charnett.cz)
Bišonek - Bichon - FriséBišonek - Bichon - FriséBišonek - Bichon - Frisé

Francouzský buldoček - štěňátka

Savci / Psi inzerce psů
17/04/2018 19:41
Francouzský buldoček  - štěňátkaFrancouzský buldoček. Nabízíme štěňátka. CHS ze Zinina hájku. Spojení Cyndy Boj-Dog, výborná V3 - Cuky ze Zámeckého Žerotínu, výborný, V1, CAJC, BOJ, RCAC. Žíhaná i Fawn. Budou odčervená, čipovaná, PP a test paternity. Upřednostním do RD se zahradou. O dběr začátek 06/2018 . Fotky můžeme zaslat . Cena 20.000 Kč. Pro bližší info uvedený tel.
Typ: Prodám, Lokalita: Hodonín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ivan Hájek
Francouzský buldoček  - štěňátka

Pes ke krytí

Savci / Psi inzerce psů
17/04/2018 12:12
Pes ke krytíBarevný boloňský psík ke krytí. V červenci mu bude 5 let, bude to jeho první krytí. Pes bez PP, velmi milý a chytrý, klidné povahy.
Typ: Prodám, Lokalita: Ostrov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Věra Hlůšková

Ruská barevná bolonka

Savci / Psi inzerce psů
17/04/2018 12:02
Ruská barevná bolonkaNabízím holčičky výhradně s rodokmenem. Štěňátka odčervená, čipovaná s petpassportem a očkovaná. K odběru nejdříve od 27.4.2018 nebo dle dohody. Štěňátka nesou v sobě ruské linie, jsou velmi hravá, sebevědomá, odchovaná s láskou a péčí v rodinném prostředí. Ruský boloňáček je velmi milý a učenlivý psík. Malého vzrůstu. Na fotografiích je holčičkám 5 týdnů.
Typ: Prodám, Lokalita: Jílové u Prahy Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ivana Slapničková
Ruská barevná bolonkaRuská barevná bolonkaRuská barevná bolonka

Dvouletý pes německého ovčáka

Savci / Psi inzerce psů
16/04/2018 15:00
Dvouletý pes německého ovčákaNěmecký ovčák. Nabízíme k prodeji pejska německého ovčáka, typ rex. Vhodný jako společník do rodiny. Kontaktní, milý se zajmem o hru a vhodnž k rodině a dětem. Možnost nezávazné návštěvy. Více informací telefonicky. 7.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Znojmo Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jiri Matousek

Americký stafordšírský teriér s PP

Savci / Psi inzerce psů
16/04/2018 14:13
Americký stafordšírský teriér s PPAmerický staf. teriér. Chov. st. z Katu s dlouholetou tradicí prodá vynikající štěňata s PP.o. Adrenaline Fraja Apachstaff´s - Champion CZ,Rakouska, Polska, Klubový šampion Kast,Klubový vítěz. M. Moon Daisy z Katu - Rodiče jsou plně testovaný, Ataxie Clear. Předpolad silné kostry a vynikající povahy. Jsou vhodná na chov, výstavy, výcvik i jako společník. K odběru od 25. 4. 2018. Chovatelský servis, EU pas, očkovaný, odčervený. 20.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Nová Ves Ceska Republika
Jméno, přijmení: Leona Batalová
Americký stafordšírský teriér s PPAmerický stafordšírský teriér s PPAmerický stafordšírský teriér s PP