CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Bengálský kocourek

Savci / Kočky inzerce koček
26/06/2019 11:13
Bengálský kocourekNabízím krásná koťátka - Bengálský kocourky. Předpoklad velkého vzrůstu a super povahy. Jsou očkovaní a odčervení, krmení pouze granulkama Hills kitten. Otec s PP, oba rodiče u nás k vidění. Do nového domova dostanou očkovací průkaz, hračky, rady a papání do začátku. Stálý kontakt vítán. Cena 8tis. Tel.774230359
Typ: Prodám, Lokalita: Břasy Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marie Vychytil
Bengálský kocourekBengálský kocourek

Britská koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
26/06/2019 11:11
Britská koťátka s PPBritská kočka. Chov. st. British Star hledá nové milující lidské rodiče pro Britská koťátka - stříbrné činčila s PP - jednoho kocourka Dionisa, nar. 3. 3.2019. Kompletně očkovaný, odčervený, socializovaný, vymazlený a naučený slušnému chování. Kupní smlouva, očkovací průkaz a rodokmen. Cena jako mazlíčka s podmínkou kastrace - 10.000 Kč, pod chov - na dotaz. K odběru ihned. Osobní odběr Karl. Vary.
Typ: Prodám, Lokalita: Karlovy Vary Ceska Republika
Jméno, přijmení: Sergey Bocharov
Britská koťátka s PPBritská koťátka s PPBritská koťátka s PP

Mainská mývalí koťata s PP

Savci / Kočky inzerce koček
26/06/2019 11:00
Mainská mývalí koťata s PPMainská mývalí kočka - nádherná mývalí koťata, do nových domovů půjdou koncem července, s kupní smlouvou, 2x očkovaná, 3x odčervená, čistotná, zvyklá na psy. Kočičky mají všechny v barvě stříbro, kocourkové jen někteří, jsou vhodní i na chov. Chov je zdravotně testovaný. Na fotkách jsou první 3 kluci, pak kočičky. K vidění v Praze nebo na Křivoklátsku, stránky peppermintelise-cz.webnode.com, tel.Návštěvy možné. 12.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 4 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dana Benešová
Mainská mývalí koťata s PPMainská mývalí koťata s PPMainská mývalí koťata s PP

Koťátka ragdoll

Savci / Kočky inzerce koček
26/06/2019 10:22
Koťátka ragdollRagdoll. Nabízím čistokrevná koťátka ragdoll, narozena 4. 4. 2019, po prarodičich s PP, naučená na kočičí WC, odčervená a očkována. Do nové rodiny si vezmou očkovací průkaz a kvalitní granule. Odběr možný ihned.
Typ: Prodám, Lokalita: Olomouc Ceska Republika
Jméno, přijmení: Eliška Křenkova
Koťátka ragdollKoťátka ragdoll

Britská kočka - činčila s PP

Savci / Kočky inzerce koček
24/06/2019 10:06
Britská kočka - činčila s PPBritská kočka - chov. stanice British Star nabízí na prodej luxusní britská koťátka v málopočetné barvě Silver Shaded (BSH ns 11) s průkazem původu. Volní jsou 4 kluka, narozeny 03.03.2019. Koťátka plně naočkovaná, odčervená, naučena na kočičí WC, vymazlený a socializovaný s kupní smlouvou, průkazem původu a očkovacím průkazem. Koťátka vyrůstají v rodinném prostředí a jsou velmi kontaktní a mazlivé povahy. Uvedená cena je za mazlíčka s podmínkou kastrace. Cena na chov na dotaz. 10.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 1 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Sergey Bocharov
Britská kočka - činčila s PPBritská kočka - činčila s PPBritská kočka - činčila s PP

Nabízím kotata mourovaná

Savci / Kočky inzerce koček
23/06/2019 20:11
Nabízím kotata mourovanáNabízím krásná kotatka.Mourovaté,,mourovano bílé,zrzavobílé.Matky mají velmi dobrou povahu,velice hodné a mazlivé.Pouzevážní zájemci a do dobrých rukou.Okr Louny.Odběr ihned.
Typ: Prodám, Lokalita: Louny Ceska Republika
Jméno, přijmení: http://
Nabízím kotata mourovanáNabízím kotata mourovanáNabízím kotata mourovaná

Mainská mývalí kotátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
23/06/2019 04:33
Mainská mývalí kotátka s PPMainská mývalí kočka - k prodeji poslední koťátka. Jeden kocourek v barvě modrá se stříbrem a jedna kočička v barvě černá bicolor. Vhodné na mazlíka i do chovu. Cena dohodou. K odběru od 8. července. Řádně očkovaná, odčervená a připravená na život v rodině. Víc informací a fotek na www.simis-island.cz nebo na tel.
Typ: Prodám, Lokalita: Mostkovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Monika Šimánková
Mainská mývalí kotátka s PP

Don Sphynx kočičky s PP k prodeji

Savci / Kočky inzerce koček
21/06/2019 21:45
Don Sphynx kočičky s PP k prodejiDon Sphynx kočičky a kocourek s PP k prodeji. Jsou mladé (2 roky staří), kastrované, zdravé, moc přítulné a mazlivé, naočkované, testované a krásně naučené na záchod a škrabadlo. Mají rádi děti a zvířátka. Cena je symbolická (5.000 Kč), hlavně aby každá kočička žila v milující rodině. Tel., (Viber, WhatsApp).
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 5 Ceska Republika
Jméno, přijmení: CHS Naked ANGEL
Don Sphynx kočičky s PP k prodejiDon Sphynx kočičky s PP k prodejiDon Sphynx kočičky s PP k prodeji

Bengálská kočka

Savci / Kočky inzerce koček
20/06/2019 11:46
Bengálská kočkaBengálská kočka. Nabízíme z našeho L vrhu po nádherné stříbrné bengálce z Francie a Grandšampionovi k zadání 2 volné kočičky. K odběru po 10.7., ale mohou zůstat po rezervaci v naší chovatelské stanici do konce léta:)) Rodiče testováni, vystavováni, kočičky budou kompletně naočkovány, socializovány s dětmi, dalšími kočkami i pejsky. Cena 10.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Příbram Ceska Republika
Jméno, přijmení: Veronika Mallatová
Bengálská kočkaBengálská kočkaBengálská kočka

Bengálská kočka

Savci / Kočky inzerce koček
18/06/2019 10:51
Bengálská kočkaNabízím krásná koťátka - Bengálský kocourky. Předpoklad velkého vzrůstu a super povahy. Jsou očkovaní a odčervení, krmení pouze granulkama Hills kitten. Otec s PP, oba rodiče u nás k vidění. Do nového domova dostanou očkovací průkaz, hračky, rady a papání do začátku. Stálý kontakt vítán. Cena 8tis. Tel.774230359
Typ: Prodám, Lokalita: Břasy Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marie
Bengálská kočkaBengálská kočkaBengálská kočka