CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Britské koťátko s PP

Savci / Kočky inzerce koček
18/02/2019 23:58
Britské koťátko s PPNabízím k prodeji britské krátkosrsté koťátko s PP - kočičku/holčičku v barvě modrá želvovinová bikolor (trikolora). Bude plně očkovaná, odčervovaná, čistotná a vychovaná v rodině. Vhodná k chovu i na mazlíčka. K odběru od dubna. CHS z Věrovan*CZ
Typ: Prodám, Lokalita: Věrovany Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dita Vitoslavská (http://zverovan.webnode.cz)
Britské koťátko s PP

Prodám habešská koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
18/02/2019 13:08
Prodám habešská koťátka s PPHabešská koťátka s PP, kočičku a kocourka v krásném divokém zbarvení, prodá na mazlíčky chovatelská stanice. Koťátka budou plně naočkována, čipována a naučena hygienickým návykům. K odběru do nových domovů budou připravena v druhé polovině března. Možná je i nezávazná návštěva koťátek.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 4 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Magda Fábiková
Prodám habešská koťátka s PPProdám habešská koťátka s PPProdám habešská koťátka s PP

Don Sphynx - kočička

Savci / Kočky inzerce koček
10/02/2019 23:19
Don Sphynx - kočičkaDonský Sphynx - kvalitní kočička s PP k rezervaci, krásná, bílá barva, nádherné modré oči.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ludmila Drtinova
Don Sphynx - kočičkaDon Sphynx - kočičkaDon Sphynx - kočička

Mainská mývalí kočka luxusní koťata s PP

Savci / Kočky inzerce koček
08/02/2019 18:19
Mainská mývalí kočka luxusní koťata s PPProdám kvalitní koťata - Mainské mývalí kočky (Maine Coon) vynikajícícho exterieru s PP a přátelské, hravé, povahy na chov. Maine coon - největší kočky na světě, kocouři - dorůstají až do 15 kg a 120 cm, úžasný pohodový, mazlivý obr - špičkový exterier, přátelská, mazlivá povaha. Na prodej kočička Gina černá mramorovaná a kočička Gloria - černá. Koťata jsou velká, statná s předpokladem mohutného vzrůstu, vynikajícího typu. Kočičky mají nyní 5 měsíců.
Vrh po rodičích excelentního exterieru a špičkových předcích. Oba rodiče zdravotně vyšetřeni HCM negativní N/N, FIV a FeLV negativní. Luxusní, naprosto čistotný, tichý a hravý společník. Otcem je kocour s překrásnou mohutnou hlavou vynikajícího typu, excelentního profilu, mohutného boxu a špičkovým výrazem polodivokým výrazem v barvě černá mramorovaná Gilligan Canis Minor měřící 113 cm a matkou je kočka Bridget Old Coon vynikajícího typu, mohutného boxu, vysoko posazených uší s výraznými štětičkami, vynikajícího profilu. Je to spojení dvou exterierově kvalitních jedinců v povaze vyrovnaných a přátelských. Koťátka jsou čistotná - naučená na kočičí WC, vymazlená, hravá. S PP, řádně očkovaná s EU petpasportem, mikročipem, kontrolovaná veterinářem s předpokladem na chov a výstavy. Mainské mývalí kočky nejsou náročné na údržbu srsti - stačí občas vyčesat. Jsou to mírumilovní, mazliví, pohodoví obři s jemným mňoukáním. Na první pohled upoutají svým impozantním vzezřením a polodivokým výrazem. Odběr ihned. Foto a info na webu. http://re-janmoravia.webnode.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Ostrava 17 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Nociarová Renáta (http://re-janmoravia.webnode.cz)
Mainská mývalí kočka luxusní koťata s PPMainská mývalí kočka luxusní koťata s PPMainská mývalí kočka luxusní koťata s PP

Don Sphynx koťata s PP k rezervaci

Savci / Kočky inzerce koček
07/02/2019 11:41
Don Sphynx koťata s PP k rezervaciSphynx. Koťátka Don Sphynx a Ukrainian Levkoy s PP k rezervaci. Kvalitní, bez vad, zdravá, naučená na záchůdek a škrabadlo. K odběru budou odčervena, naočkovaná, očipovaná, po veterinární kontrole. Testy rodičů, kupní smlouva a paragon samozřejmě. Tel. +420 776 390 035 (Viber, WhatsApp) nebo napište nam na Facebook: https://www.facebook.com/sphynxpraha.cz/ Ceny jsou od 15.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 5 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Naked ANGEL
Don Sphynx koťata s PP k rezervaciDon Sphynx koťata s PP k rezervaciDon Sphynx koťata s PP k rezervaci

Umísťovací výstava koček v Praze 3

Savci / Kočky inzerce koček
31/01/2019 04:13
Umísťovací výstava koček v Praze 3Kříženec. Umísťovací výstava koček se koná v neděli 3. března od 10 do 17 hodin v prostorách veterinární kliniky Fénix v Praze 3, Velehradská 19. Přijďte si vybrat kočičku, kterou si můžete přímo z výstavy odnést domů. Všechny kočky na výstavě jsou očkované a dospělé kočky jsou kastrované. V rámci výstavy bude probíhat bezplatná veterinární poradna vedená lékaři veterinární kliniky. Na výstavě lze zakoupit značkové krmivo a chovatelské potřeby. Vstupné dobrovolné.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 2 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Dana Javůrková

Sphynx koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
27/01/2019 23:06
Sphynx koťátka s PPSphynx. Rodiče testování na HCM otec CH Salvatore Cherry Lau CZ, matka Francis Naked Alien CZ. K odběru v polovině dubna. Máme volné 2 holčičky a dva kluky.
Typ: Prodám, Lokalita: Znojmo Ceska Republika
Jméno, přijmení: Radka Juřicová
Sphynx koťátka s PPSphynx koťátka s PPSphynx koťátka s PP

Sphynx koťátka Ukrainian Levkoy

Savci / Kočky inzerce koček
26/01/2019 11:10
Sphynx koťátka  Ukrainian LevkoySphynx. Unikátní báječné sphynx plemeno Ukrajinsky Levkoy s PP k rezervaci. Máme koťátka úplně nahatá, brasová, ouška dolů a nahoru.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha Ceska Republika
Jméno, přijmení: Naked Angel
Sphynx koťátka  Ukrainian LevkoySphynx koťátka  Ukrainian LevkoySphynx koťátka  Ukrainian Levkoy

Britská koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
24/01/2019 15:29
Britská koťátka s PPBritská kočka - chovatelská stanice Papa Lulu zadá kocourky s možným odběrem od 10.února. Rodiče kocourků testovaní na FIV, FeLV, PKD, HCM, chlamydia spp., mycoplasma. spp., Streptococcus. Bližší info ráda poskytnu. Nezávazná návštěva vítaná. 7.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Vyškov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Sabina Šebestová
Britská koťátka s PPBritská koťátka s PPBritská koťátka s PP

Darujeme nalezenou kočičku

Savci / Kočky inzerce koček
23/01/2019 08:35
Darujeme nalezenou kočičkuHodná a mazlivá kočka, asi do dvou let věku. V domácnosti čistotná, zvyklá na malé psy. Kastrovaná. Tel.: 777214680
Typ: Prodám, Lokalita: České Budějovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: animal rescue (http://www.animal-rescue.cz)
Darujeme nalezenou kočičkuDarujeme nalezenou kočičkuDarujeme nalezenou kočičku