CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Prodám exotického kocourka

Savci / Kočky inzerce koček
22/09/2017 04:21
Prodám exotického kocourkaExotická kočka - prodám posledního exotického kocourka s PP nar. 10.6.2017. Je vhodný do chovu, je očkovaný a odčervený. Kocourek je velmi přítulný, zvyklý na byt. Možnost nezávazné prohlídky.
Typ: Prodám, Lokalita: Chrudim Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jitka Švrčinová
Prodám exotického kocourkaProdám exotického kocourkaProdám exotického kocourka

Britská koťata s PP

Savci / Kočky inzerce koček
20/09/2017 18:13
Britská koťata s PPChovatelská stanice Silver Velvet nabízí modrá a lilová koťata narozená v dubnu a květnu, vhodná do chovu i jako luxusní mazlíček. Máme kvalitní uzavřený chov, dlouholeté zkušenosti, oba rodiče uvidíte. Přijeďte se podívat, určitě si vyberete. Více o nás na www.silver-velvet.wbs.cz.
Typ: Prodám, Lokalita: Strmilov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jaroslava Žiaková (http://www.silver-velvet.wbs.cz)
Britská koťata s PPBritská koťata s PPBritská koťata s PP

Maine Coon luxusní kočička s PP exkluzivní mazlíček

Savci / Kočky inzerce koček
20/09/2017 13:49
Maine Coon luxusní kočička s PP  exkluzivní mazlíčekMainská mývalí kočka prodám krásné kotě - kočičku s PP - exkluzivní mazlíček, malá šelmička.
Prodám krásné kotě - kočičku mainské mývalí kočky s PP na mazlíčka. Fergie je 3 měsíce stará, je očkovaná, černě mramorovaná s výraznou kresbou, velká dáma s vizáží šelmy, mazlivá a přítulná kočička. Maine coon - největší kočky na světě, pohodový a mazlivý obr. Vrh po dvou rodičích excelentního exteriéru a špičkových předcích. Luxusní, naprosto čistotný, tichý a hravý společník. Otcem je charismatický kocour s dlouhým tělem i ocasem a s hlavou vynikajícího typu, excelentního profilu, mohutného boxu a špičkovým polodivokým výrazem, dlouhý 113 cm a matkou je importovaná kočka vynikajícího typu, mohutného boxu, vysoko posazených uší s výraznými štětičkami, elegantního dlouhého těla i ocasu, dlouhá 106 cm. Je to spojení dvou exteriérově špičkových jedinců v povaze vyrovnaných a přátelských. Oba rodiče HCM N/N. FIV a FeLV negativní. Kočička je čistotná naučená na kočičí WC, vymazlená. Mainské mývalí kočky nejsou náročné na údržbu srsti - stačí občas vyčesat. Jsou to mírumilovní, mazliví, pohodoví obři s jemným mňoukáním. Na první pohled upoutají svým impozantním vzezřením a polodivokým výrazem. http://re-janmoravia.webnode.cz
Typ: Prodám, Lokalita: Ostrava Ceska Republika
Jméno, přijmení: Renáta Nociarová (http://re-janmoravia.webnode.cz)
Maine Coon luxusní kočička s PP  exkluzivní mazlíčekMaine Coon luxusní kočička s PP  exkluzivní mazlíčekMaine Coon luxusní kočička s PP  exkluzivní mazlíček

Kočička ragdoll.

Savci / Kočky inzerce koček
20/09/2017 13:48
Kočička ragdoll.Zarezervuji krásnou, zdravou a hravou ragdoll kočičku jménem Ulrika Elli - blue colorpoint lynx (RAG a 21). Je odčervená, naočkovaná, naučená na granule a kočičí wc. Zvyklá v bytě s dětmi. Odběr je ihned. Chs Blue View z Přerova http://ragdoll-blue-view.webnode.cz/ nebo na telefonu 608247822 Gall Vojtěch. Odběr je už od 29.9.2017.
Typ: Prodám, Lokalita: Přerov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Vojtěch Gall

Britská koťátka

Savci / Kočky inzerce koček
19/09/2017 20:33
Britská koťátkaBritská kočka. Nabízíme k prodeji Britská koťátka nar. 24. 6. 2017. Koťátka jsou z PP . Po rodičích z PP, které jsou z testovaných chovu. Do nového domova odejdou 2 očkovaná a určitě odčervení. Na cestu dostanou výbavičku. Koťátka jsou hned k odběru. Mám 3 kočičky, a 2 kocourky. Cena dohodou.
Typ: Prodám, Lokalita: Mladá Boleslav Ceska Republika
Jméno, přijmení: Maria D
Britská koťátkaBritská koťátkaBritská koťátka

Mainská mývalí koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
19/09/2017 18:18
Mainská mývalí koťátka s PPMainská mývalí kočka - chov. stanice Colorado Gato, nabízí poslední vymazlené koťátko mainské mývalí kočky s PP z vrhu "K". Kocourek k odběru a je plně socializovaný a zvyklý na ruch v domácnosti. Do nového domova odchází s řádnou kupní smlouvou.
Typ: Prodám, Lokalita: Cheb Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jana Šenkapoulová

Britská koťátka s PP

Savci / Kočky inzerce koček
19/09/2017 17:16
Britská koťátka s PPBritská kočka - hledáme nové milující domovy pro dvě holčičky (Cheryl, Chelsea) a kocourka Charlieho. Koťátka jsou s PP.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 9 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jana Klečková
Britská koťátka s PPBritská koťátka s PP

Perský kocourek s PP prodám.

Savci / Kočky inzerce koček
19/09/2017 14:32
Perský kocourek s PP prodám.Krémovobílého perský kocourek naučený čistotě po výborných rodičích. Odběr listopad 2017. Cena 7.000 Kč tel.
Typ: Prodám, Lokalita: Kralupy nad Vltavou Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jiri Klier

Kocourek hledá domov

Savci / Kočky inzerce koček
19/09/2017 12:18
Evropská kočka domácí. Kocourek 5 let,který dosud žil na ulici si léčí zranění a hledá rodinu před blížící se zimou. V kočičí nemocnici si doléčuje abces, který vznikl při souboji s kolegou. Na ulici mu hrozila infekce a vážné komplikace, byl přijat do dočasné péče, zde dostal léky i krásné fotoalbum. Blíží se doba, kdy své místo bude muset přenechat potřebnějším a hrozí mu návrat na ulici. Kocourek je zvyklý na lidi, byt i výběh.Odčervený, zdravý.
Typ: Prodám, Lokalita: Brno - venkov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Darina Zmeškalová

Koťátka Ragdol bez PP

Savci / Kočky inzerce koček
19/09/2017 12:18
Koťátka Ragdol bez PPRagdoll - k zamluvení krásná koťátka bez PP jen vážným zájemcům. 2 kočičky a kocourek v barvě po mámě bicolor. Mamina zbarvením seal bicolor a táta seal mitted. Při odběru budou 3x odčervená,2x očkovaná,naučená na kočičí WC,škrabadlo,granulky a kapsičky. Koťátka vyrůstají v rodině se třemi dětmi,tak budou vymazlená. Nezávazná návštěva je u nás kdykoliv vítána. Není problém koťátka přivézt trasa Brno a Praha. 4.500 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Uherské Hradiště Ceska Republika
Jméno, přijmení: Světlana Veselá