CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Britská koťátka bez PP

Savci / Kočky inzerce koček
17/06/2018 02:30
Britská koťátka bez PPBritská modrá koťátka hledají hodné majitele. Jsou očkovaná,odčervená a naučená hygieně. Ihned k odběru.
Typ: Prodám, Lokalita: Chrudim Ceska Republika
Jméno, přijmení: Lenka
Britská koťátka bez PPBritská koťátka bez PP

Ragdoll s PP

Savci / Kočky inzerce koček
15/06/2018 08:53
Ragdoll s PP Chov. stanice Cute friend, CZ nabízí k rezervaci vymazlená koťátka (na mazlíčka/for pet, na chov/for breeding) s PP pouze do dobrých podmínek. Máme dvě holčičky seal mitted, 1 chlapečka seal colorpoint, 2 chlapečky blue mitted. Naše kočky jsou plnohodnotnými členy domácnosti s velmi klidnou, něžnou povahou. Koťátka budou vakcinovaná, očipovaná, dostanou originál rodokmen, očkovací průkaz a malou výbavičku do začátku. Kupní smlouva, výbavička a chovatelský servis je samozřejmost.
Typ: Prodám, Lokalita: Trutnov Ceska Republika
Jméno, přijmení: Kateřina Gécová

Darujeme koťátko

Savci / Kočky inzerce koček
14/06/2018 14:45
Darujeme koťátkoKříženec - darujeme koťátko - kočičku, poslední ze tří sourozenců. Stáří 10 týdnů. Matka britská modrá, (k vidění u nás), otec mourovatý kocour od sousedů. Kočička je odčervená, vymazlená, velmi přítulná. Odběr možný ihned. Pouze do dobrých rukou.
Typ: Prodám, Lokalita: Uherské Hradiště Ceska Republika
Jméno, přijmení: Hana Jurásková
Darujeme koťátkoDarujeme koťátko

Sphynx s PP

Savci / Kočky inzerce koček
14/06/2018 09:50
Sphynx s PPSphynx s PP - kočička, odčervená, očkovaná, po testovaných rodičích, odběr ihned, 13 týdnů. Kupní smlouva, granulky a chov. servis samozřejmostí. Odchovaná v rodině s dětmi a ostatními zvířaty. Velmi dobře socializovaná.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 2 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Michaela Bytomská
Sphynx s PP

Daruji nádherná koťátka

Savci / Kočky inzerce koček
14/06/2018 09:29
Daruji nádherná koťátkaDaruji nádherná koťátka, kocourky a kočičky, dva měsíce stará. Do Plzně a okolí mohu přivézt.
Typ: Prodám, Lokalita: Plzeň - sever Ceska Republika
Jméno, přijmení: Ivana Šmolíková
Daruji nádherná koťátkaDaruji nádherná koťátkaDaruji nádherná koťátka

Kocourci ragdoll s PP

Savci / Kočky inzerce koček
14/06/2018 08:59
Kocourci ragdoll s PPRagdoll - nový domov hledají 3 kocourci ragdoll s PP po výstavně úspěšných rodičích, matka šampion. Kocourci jsou v barvě red colourpoint, cream colourpoint a blue colourpoint, nar. 4.5. 2018. Koťátka vyrůstají v bytě. Při odchodu do nového domova - koncem července, budou 2x očkováni a 3x odčerveni, naučeni všemu, co potřebují. Nezávazná návštěva vítána.
Typ: Prodám, Lokalita: Žďár nad Sázavou Ceska Republika
Jméno, přijmení: Sylva Totušková
Kocourci ragdoll s PPKocourci ragdoll s PPKocourci ragdoll s PP

Britská modrá kočka

Savci / Kočky inzerce koček
13/06/2018 15:04
Britská modrá kočkaBritská kočka - nádherná modrá a lilová koťátka, stáří 11 týdnů, papají granulky Brit care kitten, kvalitní kapsičky a konzervy, nejradši mají Felixe. Chodí na kočičí WC, umí i na krytý záchod s dvířky, zvyklá na kočkolit Luisa, Packa, Borcat, perfektně ovládají škrabadla, tunely, hrají si s koulodráhou, loví plyšové myšky a kočkují se navzájem. Oba rodiče doma k vidění. 4.000 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Liberec Ceska Republika
Jméno, přijmení: Eva Rydziová
Britská modrá kočkaBritská modrá kočkaBritská modrá kočka

Evropská kočka dom- daruji koťátka

Savci / Kočky inzerce koček
12/06/2018 14:06
Evropská kočka dom- daruji  koťátkaEvropská kočka dom. daruji krásná kotátka jen do dobrých rukou! Pardubicko a Ostravsko Od července jsou k odběru koťátka, která budou mít deset týdnů. Jedná se o venkovní kočičky, zvyklé na pobyt venku, ale také doma. Jsou milé a hodné, zvyklé na lidi. Koťata jsou odčervená a zdravá. Jedná se o jednoho kocourka (celý černý) a tři kočky. Osobní odběr možný v Chroustovicích u Pardubic nebo Ostravě.
Typ: Prodám, Lokalita: Chrudim Ceska Republika
Jméno, přijmení: Alena Věžníková
Evropská kočka dom- daruji  koťátkaEvropská kočka dom- daruji  koťátkaEvropská kočka dom- daruji  koťátka

Daruji koťátka

Savci / Kočky inzerce koček
11/06/2018 07:42
Daruji koťátkaEvropská kočka domácí - daruji koťátka, dva kocourky (mourované s bílými flíčky). Veterinář jim bohužel diagnostikoval vrozenou poruchu koordinace pohybů, hůře tedy chodí i skáčou. Jsou proto vhodní spíše do bytu. Jinak jsou čistotní, mazliví, odčervení, zvyklí na děti. K odběru ihned.
Typ: Prodám, Lokalita: Praha - západ Ceska Republika
Jméno, přijmení: Miroslava Langová

Kartouzská koťátka s PP, kocourci.

Savci / Kočky inzerce koček
10/06/2018 21:41
Kartouzská koťátka s PP, kocourci.Kartouzská koťátka s PP, kocourci. Dva mazliví kartouzští kocourci z Blue Fortune CZ, Norbert a Noel se hlásí do nového domova! Kocourci vyrůstají v láskyplném prostředí, jsou výborně socializovaní, tedy přátelští, milí a hraví. Cena při prodeji na mazlíčka: 8.500 Kč plus příplatek za nadstandardní vakcinaci Perevax RCPCh (Merial) 1.000 Kč. Více informací rádi poskytneme e-mailem nebo po telefonu. Podmínkou závazné rezervace je osobní jednání. 9.500 Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Kozmice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Tomáš Novák