CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Mrazuvzdoré opuncie, Euphorbie trigona

Flora / Rostliny
  inzerce rostlin
11/04/2017 10:39
Mrazuvzdoré opuncie, Euphorbie trigonaNabízím k prodeji různé druhy opuncií. Jedná se o druhy: O. leucotricha, O. macrorhiza, O. orbiculáta, O. microdasys v. bílá, O. microdasys v. žlutá, O. vestina, Cylindroopuncia imbrigáta, dále mrazuvzdorné Opuncie, jako O. bergeriana, O. basilaris, O. engelmanii, O. humifusa, O. polycantha. O. fragilis. Cena opuncií podle druhu, velikosti a stáří, od 90Kč do 490Kč. Řízky těchto Opuncií 40Kč. Pošlu poštou, nebo osobní odběr. Dále prodám vzrostlé Euphorbie trigona, pryšec výška od 95cm do 150cm, stáří od 10 do 23 let. Cena od 1290Kč do 1790Kč, ephuphorbie pouze osobní odběr.
Dotazy prosím na uvedenou e-mailovou adresu, odpovím do 24 hodin, nebo volat na uvedené telefonní číslo, děkuji.

E-mail: ji.kymla@seznam.cz tel: 723322497
Typ: Prodám, Lokalita: Krásná Hora nad Vltavou Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jiří Kymla
Mrazuvzdoré opuncie, Euphorbie trigonaMrazuvzdoré opuncie, Euphorbie trigonaMrazuvzdoré opuncie, Euphorbie trigona

Kaktusy sukulenty

Flora / Rostliny
  inzerce rostlin
11/04/2017 10:36
Kaktusy sukulentyNabízím kaktusy a sukulenty a též sazenice těchto rostlin.
Z kaktusů zde mám rody: Aylostera mimilaris, Aylostera minima, Aylostera minuscula, Cleistocactus silvestrii, Cleistocactus tupinensis, Echinopsis eyriesii, Echinopsis oxygona, Echinopsis mamilosa, Eriocereus jusbertii, Eriocereus magnificus, Lobivia alap, Lobivia amblaysensis v. albispina, Lobivia corbula, Lobivia jajoiana, Lobivia tilcarensis, Lobivia boliviens, Lobivia jajoiana, Lobivia pentlandii, Lobivia pusila, Lobivia wrightii, Mammillaria giselae, Mammillaria guelzoviana, Mammillaria profilera, v. texana, Mammillaria longimmama, Mammillaria bocasana, Mammillaria compresa, Mammillaria kunhtii, Mammillaria nana, Mammillaria spinosissima, Notocactus schloserii, Notocactus laetivirens, Notocactus magnificus, Cylindroopuntia imbricata, Opuntia leucotricha, Opuntia basilaris, Opuntia bergrriana, Opuntia humifosa, Opuntia compresa, Opuntia orbiculata, Opuntia macrorhiza, Opuntia hickenii, Opuntia microdasys v. yellow, Opuntia microdasys w. albispina, Opuntia cylindrica, Rebutia minima, Rebutia simoniana, Rebutia minuscula, Sulcorebutia teraquensis, Sulcorebutia zavaletae, Trichocereus multiplex, Tephrocactus articulatus v. papyracantus, Tephrocactus strombolis, Weingartia newmaniana. Všechny uvedené kaktusy mi kvetou, přikládám několik fotografií kvetoucích rostlin.
Ze sukulentů zde mám rody: Agave americana, Agave americana v. marginata, Aloe arborescens, Aloe aristata, Aloe humilis, Aloe juvena, Aloe vera, Crassula anomala, Crassula falcata, Crassula ovata, Crassula ovata v. monstrosa, Echeveria elegans, Euphorbia resinifera, Euphorbia trigona, Euphorbia sp.(pražský mor), Gasteria bicolor, Gasteria verucosa, Haworthia cymbiformis, Kalanchoe bloosfeldiana v. yelow, Kalanchoe bloosfeldiana v. red, Ledebouria socialis, Orbea variegata, Pachy phytum glutinicaule, Portulacea afra, Sedum palmerii, Senecio articulatus, Senecio ficoides, Stapelia gigantea. Rostliny jsou stáří od 3let do 25roků. Cena od 40Kč do 290 podle druhu, velikosti a stáří. Po výběru rostlin, předem pošlu celkovou cenu i cenový rozpis jednotlivých rostlin a teprve po Vašem souhlasu rostliny pošlu.
Odebrat je možné buďto osobně, nebo je mohu zaslat poštou.
Dotazy prosím na uvedenou e-mailovou adresu, odpovím do 24 hodin, nebo volat na uvedené telefonní číslo, děkuji.

E-mail: ji.kymla@seznam.cz tel: 723322497
Typ: Prodám, Lokalita: Krásná Hora nad Vltavou Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jiří Kymla
Kaktusy sukulentyKaktusy sukulentyKaktusy sukulenty

Semena 5druhů původních paprik po 100ks semen

Flora / Semena
  inzerce semen
11/04/2017 10:34
Nabízím semena pěti druhů původních odolných paprik: 1)masitých červených paprik, tvar klasické papriky, délka plodu je 15-20cm, průměr u stonku je 4-7cm ke špici se zužuje, tlouštka masa je 4-8mm. 2) červených kapií, má o něco větší průměr u stonku, baňatšější, je dobrá už i jako oranžová.3) rajčinových masitých paprik, zploštělý, kulatý tvar, velikost 10cm průměr, nejlepší jsou červené.4) velkoplodých červených paprik, soudkovitý tvar, červené, velké a masité plody. 5) žlutoplodých masitých paprik, typický paprikový tvar i chuť.
Jsou to odrůdy původní, odolné nemocem, pěstuji je z vlastních semen již 29 let. Vhodné pro pěstování v našich podmínkách. Lze je pěstovat i ve foliovníku nebo skleníku, čímž se urychlí jejich dozrávání a častější sklizeň. Rodí po celou sezonu, což je od června až do listopadu, pokud je ve skleníku, sklízím je ještě v listopadu. Chuť je typicky papriková, až paprikově sladká a to čím více je vyzrálá. Všech pět druhů lze konzumovat jak v zeleném, žlutém, oranžovém a červeném stavu. Nejlepší jsou ale dozrálé-červené a žlutoplodé žluté až mírně oranžové a jsou velice dobré na nakládání. Pokud semena nespotřebujete letos, lze je použít v dalších letech, u plodové zeleniny jako je paprika semena neztrácejí klíčivost, ale naopak, čím starší tím lepší.
Každé balení jednoho druhu obsahuje 100 kusů semen po 60Kč. Komplet balení je tedy 5 sáčků po 100ks semen, cena 300Kč. Možno i jednotlivě. Poštovné a balné při převodu na účet je obyčejným dopisem 40Kč, doporučeným dopisem 70Kč. Při zaslání na dobírku je poštovné a balné 120Kč. Dotazy prosím na uvedenou e-mailovou adresu, odpovím do 24 hodin, nebo volat na uvedené telefonní číslo, děkuji.

E-mail: ji.kymla@seznam.cz tel: 723 322 497
Typ: Prodám, Lokalita: Krásná Hora nad Vltavou Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jiří Kymla

Sazenice paprik

Flora / Rostliny
  inzerce rostlin
11/04/2017 10:32
Sazenice paprikNabízím sazenice červených velkoplodých paprik. Plody těchto paprik mají baňatý tvar o velikosti průměr paprik kolem 9cm a délky 11cm. Mají masité tělo a chuť je papriková, v dozrálém stavu paprikově nasládlá a velmi šťavnatá. Ve zralém stavu mají červenou barvu, ale lze je konzumovat i zelené, případně oranžové. Tento druh papriky pěstuji již 25let a semena používám vlastní. Sazenice paprik jsou vysazena vždy po dvou, velikost sazenic je 30cm a více. V květináči jsou vždy po dvou v páru a uvedená cena je za květináč s párem sazenic. Nabízené sazenice paprik a dozrálý plod jsou uvedeny na přiložených fotografiích. Platí do vyprodání. Odběr možný buďto osobně, nebo je mohu poslat poštou a to na dobírku, nebo převodem na účet.

E-mail: ji.kymla@seznam.cz tel: 723322497
Typ: Prodám, Lokalita: Krásná Hora nad Vltavou Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jiří Kymla
Sazenice paprikSazenice paprikSazenice paprik

Juka elepantipes

Flora / Rostliny
  inzerce rostlin
11/04/2017 10:30
Juka elepantipesNabízím pokojové rostliny Juka elephantipes, různých velikostí a tvarů. Rostliny jsou stáří od 5let do 20let. Velikosti rostlin jsou 30cm, 40cm, 50cm, 60cm, 90cm, 130cm s jednou a více růžicemi. Ceny rostlin se pohybují od 590Kč do 1900Kč, podle velikosti a stáří. Nabízené rostliny jsou uvedeny na přiložeých fotografiích. Převzít je možno osobně, nebo je mohu poslat poštou.

E-mail: ji.kymla@seznam.cz tel: 723322497
Typ: Prodám, Lokalita: Krásná Hora nad Vltavou Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jiří Kymla
Juka elepantipesJuka elepantipesJuka elepantipes

Amarylis, hvězdník, zornice

Flora / Rostliny
  inzerce rostlin
11/04/2017 10:27
Amarylis, hvězdník, zorniceNabízím sazenice oblíbené pokojové rostliny Amarylis, zvané hvězdník, zornice, nebo také amarylka, latinsky Hippeastrum hybridum hort. K dispozici mám tři odrůdy. Nabízené kultivary sazenic a barva jejich květů jsou na přiložených fotografiích. Sazenice jsou kontejnerované v květináčích, u těchto sazenic je předpoklad, že tento rok již vykvetou. Sazenice si můžete vyzvednout přímo na místě, nebo je mohu poslat poštou, buďto na dobírku, nebo převodem na účet. Dotazy prosím na uvedenou e-mailovou adresu, odpovím do 24 hodin, nebo volat na uvedené telefonní číslo, děkuji.

E-mail: ji.kymla@seznam.cz tel: 723322497
Typ: Prodám, Lokalita: Krásná Hora nad Vltavou Ceska Republika
Jméno, přijmení: J.Kymla
Amarylis, hvězdník, zorniceAmarylis, hvězdník, zorniceAmarylis, hvězdník, zornice

Jiřiny z celého světa

Flora / Rostliny
  inzerce rostlin
03/01/2017 20:48
Jiřiny z celého světaNabízím hlízy jiřin světového sortimentu.Zasílám kolekce odrůd 5 ks.za 150 Kč. nebo 10 ks.za 250 Kč.+poštovné.Hlízy jsou označené jménem odrůdy a přikládám zdarma barevný katalog jiřin. Více info na:www.dahliabrzak.cz.Luděk Brzák,Sloveč 154,28903 Městec Králové,tel:604756795
Typ: Prodám, Lokalita: Sloveč 154 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Luděk Brzák (http://www.dahliabrzak.cz)
Jiřiny z celého světa

Svícen, kytice, věnec, stromeček

Flora / Rostliny
  inzerce rostlin
15/11/2016 20:33
Svícen, kytice, věnec, stromečekProdám svícny a kytice z Normandské Jedle, svícny šiškové, svícny na prkénku různých velikostí, zlacené Vánoční kytice, stromeček – šiškový, věnce mechové, věnce z proutí. Ceny 25 až 130 Kč. Vše z vlastní výroby. Kompletní fotografickou nabídku + ceník zašlu mailem na vyžádání. Zboží je možno poslat na dobírku (i větší množství). Tel.: 606 546 035
Typ: Prodám, Lokalita: Nová Ves 25 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Iveta Šafránková
Svícen, kytice, věnec, stromečekSvícen, kytice, věnec, stromečekSvícen, kytice, věnec, stromeček

Makovice, svíčky, šišky, svícny - korpusy

Flora / Rostliny
  inzerce rostlin
11/11/2016 21:30
Makovice, svíčky, šišky, svícny - korpusyProdám sušinu: Makovice velké-svazek (10 ks) 29 Kč, Makovice malé- svazek (20 ks) 29 Kč, Makovice MAXI - 9 Kč za kus, Řebříček (Achillea)-svazek 29 Kč, Len-svazek 24 Kč, Pšenice-svazek 24 Kč, Oves-svazek 24 Kč, Rudbeckia (hnědé středy)-svazek za 29 Kč, Štětka Soukenická (přírodní)-svazek (10 ks) za 24 Kč, Štětka Soukenická (zelená)-svazek (10 ks) za 60 Kč, Štětka Soukenická (žlutá)-svazek (10 ks) za 60 Kč, Štětka Soukenická (červená, zelená, žlutá)-svazek (10 ks) za 60 Kč, šišky malé - balení (50 ks) 50Kč, šišky velké - balení (50 ks) 100 Kč, svíčka konická červená-výška 240 mm za 10 Kč, slaměný kruh-průměr 20 cm za 15 Kč, polystyrenový kruh-průměr 7 cm za 5 Kč, polystyrenový kruh-průměr 15 cm za 11 Kč, polystyrenové srdce plné 11x11 cm za 10Kč, korpus na jednosvícen plastový za 10 Kč. Kompletní fotografickou nabídku + ceník zašlu mailem na vyžádání. Zboží je možno zaslat na dobírku. Kralupy nad Vltavou, 606 546 035
Typ: Prodám, Lokalita: Nová Ves 25 Ceska Republika
Jméno, přijmení: Iveta Šafránková
Makovice, svíčky, šišky, svícny - korpusyMakovice, svíčky, šišky, svícny - korpusyMakovice, svíčky, šišky, svícny - korpusy

Topinambur hlíznatý

Flora / Rostliny
  inzerce rostlin
17/10/2016 18:33
Beru záznam na odběr praných topinambur,prodej od začátku listopadu. Kvalita bez chemie,vitamínová bomba pro zvířata i lidi, hlavně pro diabetiky./Obsahují inulin/.Cena 50,-Kč/kg. Tel: 728330815
Typ: Prodám, Lokalita: Ostrava - Poruba Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marcela Hájková