CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Semena 5druhů původních paprik po 100ks semen

Flora / Semena
  inzerce semen
11/04/2017 10:34
Nabízím semena pěti druhů původních odolných paprik: 1)masitých červených paprik, tvar klasické papriky, délka plodu je 15-20cm, průměr u stonku je 4-7cm ke špici se zužuje, tlouštka masa je 4-8mm. 2) červených kapií, má o něco větší průměr u stonku, baňatšější, je dobrá už i jako oranžová.3) rajčinových masitých paprik, zploštělý, kulatý tvar, velikost 10cm průměr, nejlepší jsou červené.4) velkoplodých červených paprik, soudkovitý tvar, červené, velké a masité plody. 5) žlutoplodých masitých paprik, typický paprikový tvar i chuť.
Jsou to odrůdy původní, odolné nemocem, pěstuji je z vlastních semen již 29 let. Vhodné pro pěstování v našich podmínkách. Lze je pěstovat i ve foliovníku nebo skleníku, čímž se urychlí jejich dozrávání a častější sklizeň. Rodí po celou sezonu, což je od června až do listopadu, pokud je ve skleníku, sklízím je ještě v listopadu. Chuť je typicky papriková, až paprikově sladká a to čím více je vyzrálá. Všech pět druhů lze konzumovat jak v zeleném, žlutém, oranžovém a červeném stavu. Nejlepší jsou ale dozrálé-červené a žlutoplodé žluté až mírně oranžové a jsou velice dobré na nakládání. Pokud semena nespotřebujete letos, lze je použít v dalších letech, u plodové zeleniny jako je paprika semena neztrácejí klíčivost, ale naopak, čím starší tím lepší.
Každé balení jednoho druhu obsahuje 100 kusů semen po 60Kč. Komplet balení je tedy 5 sáčků po 100ks semen, cena 300Kč. Možno i jednotlivě. Poštovné a balné při převodu na účet je obyčejným dopisem 40Kč, doporučeným dopisem 70Kč. Při zaslání na dobírku je poštovné a balné 120Kč. Dotazy prosím na uvedenou e-mailovou adresu, odpovím do 24 hodin, nebo volat na uvedené telefonní číslo, děkuji.

E-mail: ji.kymla@seznam.cz tel: 723 322 497
Typ: Prodám, Lokalita: Krásná Hora nad Vltavou Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jiří Kymla

Semena KLOKOČE

Flora / Semena
  inzerce semen
17/10/2016 18:16
Prodávám semena vzácného KLOKOČE ZPEŘENÉHO. 10 ks/ 50,-Kč.
Typ: Prodám, Lokalita: Ostrava - Poruba Ceska Republika
Jméno, přijmení: Marcela Hájková

Topinambury

Flora / Semena
  inzerce semen
26/03/2016 19:01
Prodám topinambury(židovské brambory), pěstované bez postřiku, vhodné ke konzumaci i sadbě, cena 40 kč/kg,celkové množství cca 150kg, kontakt: 739 334 848
Typ: Prodám, Lokalita: Prušánky, okr. Hodonín Ceska Republika
Jméno, přijmení: Tomáš M

Japonský topol - Kořenáče

Flora / Semena
  inzerce semen
06/09/2014 17:41
Japonský topol - KořenáčeJaponský topol - letošní předpěstované kořenáče - 2014
!!! PRO OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA NÍŽE UVEDENÝCH KONTAKTECH!!!
Nabízíme kvalitní certifikovanou sadbu Japonských topolů, řízky, prýty, kořenáče a vše potřebné k pěstování Japonských topolů. Kořenáče jsou předpěstované rostliny Japonského topolu vysoké 60 -120 cm a jsou ihned připraveny k odběru. Kořenáče jsou plně prokořeněné a proto je lze okamžitě vysazovat v průběhu celého roku (kromě zimních měsíců ). Součástí dodávky je rostlinolékařský pas a sadbový manuál. Našim zákazníkům nabízíme komplexní poradenský a technický servis pro pěstování Japonských topolů. Japonské topoly jsou nová alternativa zemědělství a využívají se na pěstování dřevní štěpky za 2-3 roky (biomasy) nebo levného palivového dříví za 5-7 let. Po sklizni pařez opět obrůstá a životnost plantáže je cca 15-25 let. Kořenáče Japonského topolu jsou pouze k osobnímu odběru u nás na farmě v Radimovicích u Plzně.
Typ: Prodám, Lokalita: Radimovice Ceska Republika
Jméno, přijmení: Jaromír Kristl (http://www.rychlerostoucitopol.cz)
Japonský topol - KořenáčeJaponský topol - KořenáčeJaponský topol - Kořenáče