CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

EXOTA OLOMOUC - klece, el. zařízení a krmiva

Ptáci / Okrasné ptactvo
03/10/2016 13:07
EXOTA OLOMOUC - klece, el. zařízení a krmivaProfesionální chovatelské zařízení od italských výrobců budeme vystavovat a prodávat na EXOTĚ Olomouc ve dnech 7.-9. října 2016 na výstavišti Flóra. Najdete nás na terase v pavilonu A.
Na této akci poskytujeme výstavní slevu 5% na veškerý sortiment.

Klece jsou samonosné, zcela rozebíratelné a přepážky jsou vyjímatelné tak, aby se daly jednotlivé klece horizontálně i vertikálně propojit. Lze zvolit počet klecí na délku i na výšku.
Všechny sestavy klecí je možné zvolit ve verzi montáž na zeď nebo na pojízdný stojan a to buď s papírovým čistícím systémem (není součástí ceny příslušenství) nebo klasickou vytahovací zásuvkou.
Klece jsou dodávány v rozloženém stavu a zabalené v kartonu. Součástí je i příslušenství - rošty, příčky, krmítka, napáječky a bidla.

Nabízíme také přenosky ve všech možných provedeních.

Čistička vzduchu s ionizátorem - ionizující tichá čistička, která napomáhá ke snižování výskytu respiračních onemocnění a posiluje celkovou imunitu a plodnost ptáků.

Programovatelné hodiny PROFESSIONAL ve třech provedeních. Pomocí nich nastavíte to správné osvětlení ve Vašem chovatelském zařízení. Simulují východ a západ slunce. Tento výrobek splňuje všechny požadavky jakéhokoliv chovu.

Air control - aerosolový rozprašovač se speciální insekticidní či parfémovou náplní automaticky pracuje v rozmezí 8-15-30 min a vytváří v prostoru účinnou (a zdraví nezávadnou) bariéru proti hmyzu a nepříjemným pachům.

V nabídce máme také velký výběr kvalitních krmiv (vaječiny, krmiva pro hmyzožravé) a doplňků stravy (multivitaminové přípravky plně vyvažující střevní mikroflóru, přípravky ke zvýšení hladiny bílkovin, antioxidanty pro detoxikaci jater a také doplňky krmiva podporující plodnost).
Vaše jméno:  
Vaš e-mail:  
Text:  
Typ: Prodám, Lokalita: Olomouc Ceska Republika
Jméno, příjmení: Ing. Pavel Kopl (http://www.kanari-exoti.cz)
EXOTA OLOMOUC - klece, el. zařízení a krmivaEXOTA OLOMOUC - klece, el. zařízení a krmivaEXOTA OLOMOUC - klece, el. zařízení a krmiva
Heslo pro smazání inzerátu: