CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

Terárium (nejen) pro Agamu vousatou-Luxusní interiér terária

Terarijní zvířata / Plazi
19/07/2016 06:05
Terárium (nejen) pro Agamu vousatou-Luxusní interiér teráriaDobrý den, rádi bychom vám nabídli terárium, která nebude pouze účelné, ale zároveň může být ozdobou vašeho bytu. Nabízíme vám vybočit z davu a vystavit na obdiv vaše terarijní zvířátko v originálním teráriu ;-). Stačí navštívit náš web WWW.TERARKA.EU.

Víme, že hodnota zdravého spokojeného chovance a Vašeho pohodlí ( terárium pouze zapojíte do zásuvky ) je mnohem vyšší než jsou ceny námi realizovaných terárií. Terária v plné výbavě jsou vyladěná a připravená na zapojení. Společně s teráriem dodáme veškeré potřebné vybavení i dekorace a získáte tak vše pro chov na jednom místě.

Naše zkušenosti jsou především v chovu agam vousatých ( WWW.AGAMKY.EU ).Každý den vidíme jak prospívají naše agamy a tyto zkušenosti s chovem přenášíme do realizace terárií. O našich zkušenostech svědčí také naše reference ( WWW.AGAMKY.EU/REFERENCE ).

Dostáváme nespočet dotazů jak řešit problémy s agamou, která nechce jíst nebo je apatická. V drtivé většině je problém v provedení či vybavení terária. Agama vousatá potřebuje stejně jako spousta další plazů specifické podmínky. Pokud agama vousatá bude uzavřena v tmavé nevzdušné ,,bedně', brzy nastanou problémy s nežravostí a pokud nám na agamce záleží tak se nakonec investicím nevyhneme.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na email: info@terarka.eu . Probereme spolu vaše požadavky a vytvoříme vám vhodnou nabídku. Nebo také můžete navštívit náš web: WWW.TERARKA.EU, kde naleznete nejen fotogalerii námi realizovaných terárií, ale také formulář pro zaslání zprávy ;) . Jako poslední možnost je kontakt pomocí Facebooku a to na adrese WWW.FACEBOOK.COM/TERARKA.EU .

Mnoho zdaru v chovu a na spolupráci se těší
Terárka.eu :)
Vaše jméno:  
Vaš e-mail:  
Text:  
Typ: Prodám, Lokalita: Liberec Ceska Republika
Jméno, příjmení: Terárka Eu (http://www.terarka.eu)
Heslo pro smazání inzerátu: