CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

EXOTICKÉ ŽELVY UHLÍŘSKÉ – vlastní odchov!

Terarijní zvířata / Plazi
13/01/2015 19:38
EXOTICKÉ ŽELVY UHLÍŘSKÉ – vlastní odchov!Nabízím krásně vybarvená mláďata suchozemských želv uhlířských (Chelonoidis carbonaria), pocházející z mého chovu - nejedná se o import! Želvy uhlířské jsou NEZIMUJÍCÍ druh (s čímž odpadá hodně starostí a dělají vám radost celoročně) a NEREGISTRUJÍ SE - neplatí pro ně zákonná povinnost každý rok aktualizovat fotku v dokumentech a komunikovat s úřady. Želvičky jsou chovány v perfektních podmínkách – dobře „nastartované“ a rostoucí.

Suchozemské želvy jsou pozoruhodná exotická stvoření, která Vám budou dělat radost mnoho desítek let (a my jim). Všechny druhy želv vyžadují ke svému spokojenému životu určité potřeby (správná potrava, osvětlení, vhodná ubikace, atd.) – s veškerými otázkami ohledně chovu Vám, budoucím i stávajícím chovatelům, rád poradím a to i prostřednictvím poradny na mých stránkách. Chov tohoto druhu je vhodný i pro začátečníky. Ke každé želvě daruji i TIŠTĚNÝ NÁVOD K CHOVU.

Odběr je možný buď v Nalžovicích (6 km od Sedlčan), či jednou týdně po předchozí domluvě v Praze nebo v Plzni (za příplatek 100 Kč). Případně mohu želvy dovézt kamkoli za 3 Kč/km.

Pro více informací navštivte moje webové stránky: WWW.ZELVI-FARMA.CZ

MNOŽSTEVNÍ SLEVY: 1 želva - 2500 Kč, 2 želvy - 2300 Kč, další slevy dohodou.

Výměna je možná za želvy: Testudo greaca ibera, Testudo hermanni hermanni, Astrochelys radiata.
Vaše jméno:  
Vaš e-mail:  
Text:  
Typ: Prodám, Lokalita: Praha 5 (Praha) Ceska Republika
Jméno, příjmení: Jakub (http://www.zelvi-farma.cz/)
EXOTICKÉ ŽELVY UHLÍŘSKÉ – vlastní odchov!EXOTICKÉ ŽELVY UHLÍŘSKÉ – vlastní odchov!EXOTICKÉ ŽELVY UHLÍŘSKÉ – vlastní odchov!
Heslo pro smazání inzerátu: