CSFauna.cz - inzerce psů, koček, koní a dalších zvířat

EXOTICKÉ ŽELVY UHLÍŘSKÉ – vlastní odchov!

Terarijní zvířata / Plazi
25/11/2014 23:17
EXOTICKÉ ŽELVY UHLÍŘSKÉ – vlastní odchov!Nabízím krásně vybarvená mláďata suchozemských želv uhlířských (Chelonoidis carbonaria), pocházející z mého chovu - nejedná se o import! Želvy uhlířské NEZIMUJÍ a NEREGISTRUJÍ SE - neplatí pro ně zákonná povinnost každý rok aktualizovat fotku v dokumentech a komunikovat s úřady. Želvičky jsou chovány v perfektních podmínkách – dobře „nastartované“ a krásně rostoucí.

Suchozemské želvy jsou pozoruhodná exotická stvoření, která Vám budou dělat radost mnoho desítek let (a my jim). Všechny druhy želv vyžadují ke svému spokojenému životu určité potřeby (správná potrava, osvětlení, vhodná ubikace, atd.) – s veškerými otázkami ohledně chovu Vám, budoucím i stávajícím chovatelům, rád poradím a to i prostřednictvím poradny na mých stránkách. Chov tohoto druhu je vhodný i pro začátečníky.

Odběr je možný buď v Nalžovicích (6 km od Sedlčan), či jednou týdně po předchozí domluvě v Praze nebo v Plzni (za příplatek 100 Kč). Případně mohu želvy dovézt kamkoli za 3 Kč/km.

Pro více informací navštivte moje webové stránky: WWW.ZELVI-FARMA.CZ

MNOŽSTEVNÍ SLEVY: 1 želva - 2500 Kč, 2 a více želv 2300 Kč (za jednu).

Výměna je možná za želvy rodu: Testudo greaca ibera, Testudo hermanni hermanni, Astrochelys radiata.
Vaše jméno:  
Vaš e-mail:  
Text:  
Typ: Prodám, Lokalita: Praha, Plzeň Ceska Republika
Jméno, příjmení: Jakub Želvák (http://www.zelvi-farma.cz/)
EXOTICKÉ ŽELVY UHLÍŘSKÉ – vlastní odchov!EXOTICKÉ ŽELVY UHLÍŘSKÉ – vlastní odchov!EXOTICKÉ ŽELVY UHLÍŘSKÉ – vlastní odchov!
Heslo pro smazání inzerátu: